De La Jatte (Neuilly Sur Seine) Hodnotenie: 3/5
od 272 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 538 € za os.
od 272 € za os.
od 293 € za os.
od 613 € za os.
od 526 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 5 hodnotení)
Jiří Syrový
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená jako celek byla fajn a na 100% proběhla dle Smlouvy a objednaných služeb. Hodně tomu však pomohla atmosféra a krása Paříže s katalogovým počasím.
Dovolená jako celek byla fajn a na 100% proběhla dle Smlouvy a objednaných služeb. Hodně tomu však pomohla atmosféra a krása Paříže s katalogovým počasím.
Součástí ubytování byla i snídaně, což bylo další a v tomto případě poměrně velké zklamání. Spokojíme se s málem, ale tady nebylo ani to. Snídaně velmi chudá, stále stejná a pokud něco i z toho mála došlo, tak to už nedoplnili, případně bylo nutné si o to říci.
UbytovanieS ubytováním už to bylo trochu horší. Pokoj čistý, ale na první (i na druhý) pohled bylo patrné, že do něho již dlouho nikdo nedal ani EURo.
SlužbyCo se týká služeb v hotelu, tak zde jsme měli pocity smíšené. V recepci se střídali tři osoby z nichž dvě (zřejmě bráchové) byli úplně mimo. Při jakémkoliv dotazu pouze nesrozumitelně mumlali a prvních 15 minut jsme měli pocit, že jsme asi dorazili do úplně jiného hotelu. Nemohli nás najít, chtěli po nás číslo karty, ze které bylo placeno, v čase, ve kterém měl být pokoj předán, ještě nebyl uklizen, takže jsme museli dlouho čekat ... atd. V průběhu pobytu však již další problémy nebyly (asi však tím, že jsme již neměli potřebu ani snahu s nimi cokoliv řešit).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Jiří Syrový
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená jako celek byla fajn a na 100% proběhla dle Smlouvy a objednaných služeb. Hodně tomu však pomohla atmosféra a krása Paříže s katalogovým počasím.
Dovolená jako celek byla fajn a na 100% proběhla dle Smlouvy a objednaných služeb. Hodně tomu však pomohla atmosféra a krása Paříže s katalogovým počasím.
Součástí ubytování byla i snídaně, což bylo další a v tomto případě poměrně velké zklamání. Spokojíme se s málem, ale tady nebylo ani to. Snídaně velmi chudá, stále stejná a pokud něco i z toho mála došlo, tak to už nedoplnili, případně bylo nutné si o to říci.
UbytovanieS ubytováním už to bylo trochu horší. Pokoj čistý, ale na první (i na druhý) pohled bylo patrné, že do něho již dlouho nikdo nedal ani EURo.
SlužbyCo se týká služeb v hotelu, tak zde jsme měli pocity smíšené. V recepci se střídali tři osoby z nichž dvě (zřejmě bráchové) byli úplně mimo. Při jakémkoliv dotazu pouze nesrozumitelně mumlali a prvních 15 minut jsme měli pocit, že jsme asi dorazili do úplně jiného hotelu. Nemohli nás najít, chtěli po nás číslo karty, ze které bylo placeno, v čase, ve kterém měl být pokoj předán, ještě nebyl uklizen, takže jsme museli dlouho čekat ... atd. V průběhu pobytu však již další problémy nebyly (asi však tím, že jsme již neměli potřebu ani snahu s nimi cokoliv řešit).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...