Hotel Tahiti Pearl Beach Resort

Francúzska Polynézia-Tahiti

od 3 939 EUR za osobu

Vyberte termín

Ponuky termínov

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 114 210

Popis hotela pre vás pripravujeme.

Informácie o hoteli

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Tahiti je hornatý ostrov, ktorému dominuje vrchol hory Orohena so svojími 2241 metrami, ktorá sa týči hneď vedľa ostatných známych horských siluét Aorai (20066 m), Diaem (1321 m ) a blízko hory, ktorej dal meno Dimont d 'Uville, hory Marau (1493 m ).

Hlavné mesto Papeete sa rozkladá na severovýchodnom pobreží spolu s prístavom chráneným útesmi. Mesto Papeete, ktoré je politickým a ekonomickým srdcom zeme, je ohraničené pruhom pobreží a pásmom hôr, obklopené ostrovmi, ktoré sú dnes pokryté luxusnými rezidenciami.

Tvarom obrovského kruhu veľký ostrov Tahiti Nui je pretnutý hlbokými, nádhernými údoliami a je spojený s hornatým malým Tahiti Iti. Tahitské pohoria ponúkajú veľmi zaujímavé okúzľujúce prechádzky pre návštevníkov v prírodných údoliach svetla a tieňa, v katedrále papraďových stromov. Uvidíte pôsobivé vodopády a objavíte tajuplné jaskyne a strmé archeologické miesta známe z legiend. Vysoké údolia rieky Papenoo, ktoré ústi do chodníčku Maroto a do kráteru Vahiria (kde úhory majú uši), spolu s prírodnou rezerváciou Fenua ai a jej pobrežnými útesmi na poloostrove.

Pari, prebudí schopnosť vnímať zázraky a pritiahne pozornosť všetkých tých, ktorý milujú divokú a nafalšovanú prírodu..

Skalnaté pobrežie na západnej strane ostrova Ttahiti ponúka okázalé výhľady a dlhé čierne piesočnaté pláže s ideálnymi vlnami pre surfovanie.

Hlavné mesto Papeete bolo kedysi nazývané Las Vegas Pacifiku, ale nie je to zďaleka také aktuálne. Na miestne pomery ide o skutočnú metropolu, ale stále ide len o predražené stotisíové mesto s prístavom, obchodnými centrami a mnohými turistickými lákadlami. Keď tu ( 10 km západným smerom na Atavai Bay) Cook v roku 1769 zakotvil - nebolo miesto osídlené, v nasledujúcom storočí sa stalo administratívnym centrom a královským mestom, ale na začiatku 20.storočia tu stále žilo menej ako 5000 ľudí, behom druhej svetovej vojny to bolo 10 000 obyvateľov a na počiatku šesťdesiatch rokov dvojnásobok. Dnes je to pulzujúce mesto, ktoré ožíva vo večerných hodinách. Nájdete tu desiatky barov a reštaurácií a zábava sa môže natiahnuť až do ranných hodín.

Počasie

Aktuálne počasie

  • Teplota 32 °C v noci 26 °C

  • Teplota vody 26 °C

Predpoveď na ďalšie dni

  • Zajtra 31 °C v noci 26 °C

  • Utorok 31 °C v noci 26 °C

  • Streda 30 °C v noci 24 °C

  • Štvrtok 29 °C v noci 24 °C

Najlepší čas pre dovolenku

  • Najlepší
  • Dobrá
  • Nízka sezóna