Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Dovolenka Francúzska Polynézia – zájazdy a sprievodca

Francúzskou Polynéziu tvorí sto samostatných ostrovov Južného Pacifiku a päť súostroví. Má nádherné pieskové pláže, koralové útesy v blankytnom mori aj bujnú vegetáciu. Každý rok láka k návšteve viac a viac turistov. Tahiti s hlavným mestom Papeete predstavuje východzí bod pre cesty na ďalšie ostrovy, napr. Moorea nebo Bora Bora.

Aká lokalita by sa vám najviac páčila?

Bora Bora

Príroda obdarila ostrov nesmiernou krásou a lagúnami s priezračnou vodou.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 29 °C Teplota vody: 27 °C

zájazdy od 2 848 EUR

Tahiti

Ostrov, ktorého skalnaté pobrežie na západe ponúka čierne pláže ideálne k surfovaniu.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 29 °C Teplota vody: 27 °C

zájazdy od 3 940 EUR

Moorea

Ostrov legiend je dobre vybavený hotelmi a penziónmi všetkých kategórií aj reštauráciami.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 29 °C Teplota vody: 27 °C

zájazdy od 3 350 EUR

Huahine

Ostrov tajomstva s divokou a atraktívnou prírodou, zátokami a pieskovými plážami.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 29 °C Teplota vody: 27 °C

Zobraziť ďalšie destinácie

Najlepšie hodnotené hotely vo Francúzskej Polynézii

MSC Poesia

Francúzsko, Egypt, Taliansko, Španielsko, Portugalsko, Malajzia, Francúzska Polynézia, Brazília, Singapúr, Argentína, Austrália, Chile, India, Indonézia, Nový Zéland, Peru, Srí Lanka, Omán, Nová Kaledónia, Veľká Británia, Švédsko, Nemecko, Dánsko, Kapverdské ostrovy, Jordánsko, Uruguaj, Vanuatu, Cookove ostrovy, Papua Nová Guinea

9,4

od 14 113 EUR

Costa Deliziosa

Francúzsko, Kanárske ostrovy, Taliansko, Grécko, Španielsko, Chorvátsko, Malajzia, Francúzska Polynézia, Singapúr, Austrália, Ekvádor, Chile, India, Japonsko, Nový Zéland, Panama, Peru, Vietnam, Srí Lanka, Omán, Hongkong, Veľká Británia, Maroko, Jordánsko, Južná Kórea, Kolumbia, Cookove ostrovy, Papua Nová Guinea, Svätá Lucia, Taiwan

Zobraziť ďalšie hotely

Ako vybrať ideálny hotel?

Francúzska Polynézia je predovšetkým rajom potápačov. Bohatý podmorský život, množstvo bielych pieskových pláži a ananásové plantáže ponúka ostrov Moorea. Pre pokojnú dovolenku sa najlepšie hodí ostrov Bora Bora, často považovaný za najkrásnejší na svete. Ak túžite spoznať život tradičnej polynézskej dediny, vrátane zvykov a miestnych pokrmov, zamierte na Tahiti.

Mapa Francúzska
Polynézia

Mapa Francúzska <br> Polynézia Zobrazit' na mape

Počasie vo Francúzskej Polynézii

Od novembra do apríla panuje vo Francúzskej Polynézii obdobie dažďov, pričom najdaždivejším mesiacom je január. Priemerná teplota vzduchu sa pohybuje medzi 21 °C a 31 °C. Voda máva okolo 26–28 °C. Francúzska Polynézia má cez 3000 slnečných hodín v roku a prehánky tu trvajú často iba niekoľko minút. Najvhodnejším obdobím pre návštevu je marec či november, kedy tu býva menej turistov.

Zobraziť počasie pre všetky oblasti

Získajte inšpiráciu na našom blogu