Viking Club Hotel Hodnotenie: 4/5
od 597 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 597 € za os.
od 394 € za os.
od 402 € za os.
od 354 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 48 hodnotení)
87. najlepšie hodnotený z 193 hotelov v Sharm El Sheikh
Natalia S.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2025
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
karolina C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2025
Velmi pěkný hotel. Dalo by se najít chybu v některých detailech, např. páchnoucí klimatizace v pokoji nebo jiné věci, ale celkově je hotel přátelský k lidem, pláž to všechno vynahrazuje. Báječná pláž. Číšníci byli milí, nápoje byly obecně trochu slabé ve srovnání s jinými hotely, ale snesitelné. Když svítí slunce a je příjemná atmosféra, na ničem jiném nezáleží. Je pravda, že v hotelu jsou převážně Rusové, ale my jako Poláci jsme se tam setkali s párem z Moskvy a ti se s námi během celého pobytu spřátelili. Celkové hodnocení: velmi dobré
Velmi pěkný hotel. Dalo by se najít chybu v některých detailech, např. páchnoucí klimatizace v pokoji nebo jiné věci, ale celkově je hotel přátelský k lidem, pláž to všechno vynahrazuje. Báječná pláž. Číšníci byli milí, nápoje byly obecně trochu slabé ve srovnání s jinými hotely, ale snesitelné. Když svítí slunce a je příjemná atmosféra, na ničem jiném nezáleží. Je pravda, že v hotelu jsou převážně Rusové, ale my jako Poláci jsme se tam setkali s párem z Moskvy a ti se s námi během celého pobytu spřátelili. Celkové hodnocení: velmi dobré
Báječná pláž, perfektní, krásné útesy, spousta lehátek, skvělé animace na pláži i u bazénů. Doporučuji hotel
StravaMyslím, že jídlo je velmi dobré a chutné
UbytovanieDobře. Krásný výhled na moře, jedinou nevýhodou je zapáchající klimatizace v pokoji.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Filtrovať recenzie
Natalia S.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2025
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Michał M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2025
Obsluha byla velmi milá, vše se dalo domluvit
Obsluha byla velmi milá, vše se dalo domluvit
Velmi dobré, rozmanité, čerstvé, velký výběr pro každého
UbytovaniePokoj odpovídá ceně
SlužbyPokojová služba 5 zaměstnanců a barmanů také 5
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
karolina C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2025
Velmi pěkný hotel. Dalo by se najít chybu v některých detailech, např. páchnoucí klimatizace v pokoji nebo jiné věci, ale celkově je hotel přátelský k lidem, pláž to všechno vynahrazuje. Báječná pláž. Číšníci byli milí, nápoje byly obecně trochu slabé ve srovnání s jinými hotely, ale snesitelné. Když svítí slunce a je příjemná atmosféra, na ničem jiném nezáleží. Je pravda, že v hotelu jsou převážně Rusové, ale my jako Poláci jsme se tam setkali s párem z Moskvy a ti se s námi během celého pobytu spřátelili. Celkové hodnocení: velmi dobré
Velmi pěkný hotel. Dalo by se najít chybu v některých detailech, např. páchnoucí klimatizace v pokoji nebo jiné věci, ale celkově je hotel přátelský k lidem, pláž to všechno vynahrazuje. Báječná pláž. Číšníci byli milí, nápoje byly obecně trochu slabé ve srovnání s jinými hotely, ale snesitelné. Když svítí slunce a je příjemná atmosféra, na ničem jiném nezáleží. Je pravda, že v hotelu jsou převážně Rusové, ale my jako Poláci jsme se tam setkali s párem z Moskvy a ti se s námi během celého pobytu spřátelili. Celkové hodnocení: velmi dobré
Báječná pláž, perfektní, krásné útesy, spousta lehátek, skvělé animace na pláži i u bazénů. Doporučuji hotel
StravaMyslím, že jídlo je velmi dobré a chutné
UbytovanieDobře. Krásný výhled na moře, jedinou nevýhodou je zapáchající klimatizace v pokoji.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Krzysztof P.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2024
Cesta začala změnou odletového letiště z Varšavy do Katovic a poté ještě několika změnami času odletu. Pobyt se tak zkrátil o více než den. Stížnost podána u travelplanet, byl jsem odkázán na Joinup se kterým jsem letěl a na Skyup - dopravce. Po výměně mnoha korespondencí jsem nedostal žádnou náhradu... Ostuda v dnešní době...
Cesta začala změnou odletového letiště z Varšavy do Katovic a poté ještě několika změnami času odletu. Pobyt se tak zkrátil o více než den. Stížnost podána u travelplanet, byl jsem odkázán na Joinup se kterým jsem letěl a na Skyup - dopravce. Po výměně mnoha korespondencí jsem nedostal žádnou náhradu... Ostuda v dnešní době...
Hotelová pláž je písčitá, ale malá a přeplněná. Na pláži jsou dva bary, kde na ně čekají dlouhé fronty rekreantů.
StravaJídla jsou pestrá a dobrá a měla by uspokojit i ty nejnáročnější jedlíky. V bufetu je spousta lidí, ale není problém najít volný stůl.
UbytovanieDomy a jejich vybavení jsou velmi opotřebované, ne vše funguje. Netřeba dodávat, že čas si vybral svou daň a dlouho tu nebyla žádná rekonstrukce. Čistota zanechává mnoho přání.
SlužbySlužba byla milá a užitečná, ale pouze po tipech. Problémy s komunikací, málo lidí mluví anglicky, ruština vítána.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2024
Po rezervaci kontaktujte kancelář - ok, zvláště když mohou být nabízeny doplňkové služby. Když jsme potřebovali kontakt, nebylo to tak jednoduché. Schůzka s rezidentem byla organizována na druhý den po příjezdu, takže většinu otázek a pochybností po příjezdu bylo nutné vyřešit vlastními silami. Hotel je zaměřen na turisty z Ruska, s většinou personálu se nedalo domluvit anglicky, zejména polsky. Je těžké komentovat úroveň pokojů, zejména koupelen, protože hotel nezaznamenal žádnou rekonstrukci od doby, kdy byl postaven. Nicméně společné prostory, restaurace, zahrada, bazény, pláž - ok.
Po rezervaci kontaktujte kancelář - ok, zvláště když mohou být nabízeny doplňkové služby. Když jsme potřebovali kontakt, nebylo to tak jednoduché. Schůzka s rezidentem byla organizována na druhý den po příjezdu, takže většinu otázek a pochybností po příjezdu bylo nutné vyřešit vlastními silami. Hotel je zaměřen na turisty z Ruska, s většinou personálu se nedalo domluvit anglicky, zejména polsky. Je těžké komentovat úroveň pokojů, zejména koupelen, protože hotel nezaznamenal žádnou rekonstrukci od doby, kdy byl postaven. Nicméně společné prostory, restaurace, zahrada, bazény, pláž - ok.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...