Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Nubian Island

Hodnotenie: 5/5

Egypt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

od 636 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 125 458

Rezervačné kódy:
 • SSH187


miesto:
Plážový hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži "Hotel Beach" v rekreačnom stredisku Sharm El Sheikh-Sever. Nákupné a zábavné možnosti sú vzdialené približne 7 km. Centrum mesta je vzdialené cca 20 km. Najbližšie mesto Dahab je vzdialené cca 150 km. Letisko: SSH cca 8 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel bol zrekonštruovaný v roku 2017 a má 229 izieb a 3 poschodia. Súčasťou interiéru je lobby, recepcia (24 hod.), lobby bar, kaderníctvo, minimarket, obchod, čitáreň a 4 bary, ako aj internetový kútik a WiFi (vo verejných priestoroch). K vybaveniu patrí aj niekoľko reštaurácií (à la carte a talianska) s klimatizáciou. V hlavnej reštaurácii si hostia môžu pomôcť formou bufetu. Kaviareň a snack bar ponúkajú aj malé jedlá. Súčasťou bazénovej časti je niekoľko sezónne vyhrievaných bazénov, ako aj bazénový bar (sezónny) a samostatný detský bazén. Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii ležadlá, vankúše, osušky a slnečníky. Hostia si môžu vychutnať občerstvenie a nealkoholické nápoje v plážovom bare (sezónne).

Ubytovanie (dostupné v závislosti od sezóny):
Dvojlôžková izba (cca 32 m2): Sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou (individuálne nastaviteľná), telefónom, SAT TV, minibarom (za poplatok), príslušenstvom na prípravu čaju/kávy, trezorom a balkónom resp. terasa.

Bungalov (cca 30 m2): Izby majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby a namiesto balkóna alebo terasy majú malú záhradku. Tieto izby sa nachádzajú v bungalove/prístavnej budove.

Jedlá (dostupné v závislosti od sezóny):
All inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, káva/čaj a pečivo poobede. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa ponuky all inclusive sú v cene od 9:30 do 24:00 v otvorených baroch. Dovážané nápoje a všetky ostatné doplnky, ako sú čerstvo vylisované ovocné šťavy, sú k dispozícii za poplatok.

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- detské animácie denne od 10:00 do 17:00 pre deti od 4 do 12 rokov
- Miniklub pre deti od 4 do 12 rokov
- Samostatný detský bazén pri bazéne
- stráženie detí (za poplatok)
- Ihrisko

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: aerobik, biliard, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, potápanie, tenis
- Miestni organizátori ponúkajú tieto športy a zariadenia (prípadne za poplatok): vodné športy, tenisový kurt
- animácie pre dospelých denne od 10:00 do 17:00,
- Denné večerné predstavenia
- Živá hudba
- Diskotéka

Wellness:
- Za poplatok: kúpele, hammam, parný kúpeľ, sauna, masáže, vírivka, manikúra/pedikúra

Zmiešaný:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Diners Club, Euro/Master Card, Visa
- služby práčovne (za príplatok), žehlenie (za príplatok)
- Upratovanie izieb
- Parkovacie zariadenia
- Napätie: 220 voltov

kategória krajiny:
5 hviezd

Poznámka k bydlisku:
Upozorňujeme, že rezervácie Hotel Only do Egypta sú platné len pre účastníkov cestovania, ktorí môžu poskytnúť dôkaz o pobyte v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku alebo krajinách Beneluxu alebo majú letenku z týchto krajín. Ak chýba príslušný dôkaz, miestny hotel je oprávnený účtovať si príplatok vo výške minimálne 50 % alebo úplne odmietnuť ubytovanie.

Vstup:
Upozorňujeme, že vízový poplatok vo výške približne 30 EUR nie je zahrnutý v cene zájazdu. Občania Nemeckej spolkovej republiky, Švajčiarska a Rakúska dostanú vstupné víza priamo od nášho miestneho sprievodcu po prílete na letisku v Egypte za platbu cca 30 EUR na osobu (v hotovosti). Hostia iných národností by sa mali informovať o aktuálnych požiadavkách na vstup na príslušnom konzuláte v dostatočnom predstihu pred odchodom.

Poznámka o krajine Egypt:
Upozorňujeme, že vízový poplatok vo výške približne 30 EUR nie je zahrnutý v cene zájazdu. Občania Nemeckej spolkovej republiky, Švajčiarska a Rakúska dostanú vstupné víza priamo od nášho miestneho sprievodcu po prílete na letisku v Egypte za platbu cca 30 EUR na osobu (v hotovosti). Hostia iných národností by sa mali informovať o aktuálnych požiadavkách na vstup na príslušnom konzuláte v dostatočnom predstihu pred odchodom.

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
Pre vašu vlastnú bezpečnosť sa prijímajú ďalekosiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny vo vašej dovolenkovej destinácii alebo hoteli. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzeniam služieb v dôsledku vládnych pokynov v hoteloch, ktoré môžu ovplyvniť hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity. Okrem toho sa na plne zaočkované, uzdravené alebo nezaočkované osoby môžu vzťahovať odlišné predpisy. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii len plne zaočkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou Corona môžu aj naďalej viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov/plánov, ako aj zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a nadmerným rezerváciám, a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa vám budeme snažiť čo najrýchlejšie ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme predsa len museli zrušiť váš zájazd kvôli Corone, budeme vás kontaktovať.
Čas príchodu:
Venujte prosím pozornosť otváracím hodinám recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, svoj rezervovaný hotel pred príchodom.
Detské postieľky (neplatí v hoteloch pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžete byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. V prípade potreby je potrebné na mieste zaplatiť príplatok.
Obmedzená mobilita:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.
Letové informácie:
Informácie o predpisoch týkajúcich sa batožiny, stravovaní počas letu a odbavení pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť nájdete online na: http://www.ferien-touristik.de/fluginformation
Ak máte rezervovaný let, doprava prebehne v ekonomickej triede.
Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník rezervácie musí mať 18 rokov.

Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú k dispozícii len od 14:00 v deň príchodu. Ak prídete pred 3:59 nasledujúceho dňa, dostanete svoju rezervovanú izbu okamžite.
Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti dostanete aktuálne cestovné, bezpečnostné a zdravotné informácie pre občanov EÚ ešte pred rezerváciou, alebo ktoré vám poskytne vaša cestovná kancelária. Tieto informácie sú vám prezentované na internetových portáloch pred rezerváciou.
Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15. októbra) do konca mája (31. mája) dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec, v závislosti od obsadenosti hotela a počasia. podmienky. V tomto období môžu byť zatvorené alebo zrušené aj niektoré priestory vonkajšieho zariadenia ako aj športové a zábavné zariadenia bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nemusia byť nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ to nie je uvedené v popise hotela.
Miestny transfer / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás vyložia na určených zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších uliciach) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytovať službu od dverí k dverám. V tomto prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.

Radi by sme vás požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a rezervovaný hotel, ak sa počas vašej cesty vyskytne nejaké meškanie vášho letu.
Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby vami rezervovaná služba zostala v platnosti.
Upozorňujeme, že špeciálnu a športovú batožinu je potrebné zaregistrovať u nás pred odletom a za prepravu pri transferoch sa budú účtovať poplatky.

Buchungscodes:
 • SSH187


Lage:
Das Strandhotel liegt direkt am privaten Sandstrand "Hotel Beach" des Urlaubsortes Sharm El Sheikh-North. In ca. 7 km Entfernung befinden sich Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten. Die Innenstadt ist ca. 20 km entfernt. Die nächste Stadt Dahab liegt ca. 150 km entfernt. Flughafen: SSH ca. 8 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte Hotel wurde 2017 renoviert und verfügt über 229 Zimmer sowie 3 Etagen. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption (24 h), Lobbybar, Frisör, Minimarkt, Shop, Lesezimmer und 4 Bars sowie Internetecke und WiFi (in öffentlichen Bereichen). Zu den Einrichtungen zählen zudem mehrere Restaurants (à-la-carte und italienisch) mit Klimaanlage. Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Ein Café und eine Snackbar bieten zusätzlich kleine Speisen. Die Poollandschaft umfasst mehrere saisonal beheizbare Pools sowie eine Poolbar (saisonabhängig) und ein separates Kinderbecken. Am Strand und am Pool stehen Sonnenliegen, Auflagen, Handtücher und Sonnenschirme bereit. An der Strandbar (saisonabhängig) können die Gäste Snacks und Erfrischungsgetränke genießen.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer (ca. 32 qm): Sind ausgestattet mit Bad oder Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage (individuell regulierbar), Telefon, Sat.-TV, Minibar (gegen Gebühr), Tee-/Kaffeezubereiter, Safe sowie Balkon oder Terrasse.

Bungalow (ca. 30 qm): Die Zimmer verfügen bei gleicher Ausstattung wie Doppelzimmer über einen kleinen Garten statt Balkon oder Terrasse. Diese Zimmer befinden sich in den Bungalow-/Nebengebäuden.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
All inklusive: Frühstück, Spätaufsteherfrühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Tagsüber Snacks, nachmittags Kaffee/Tee und Gebäck. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke laut All inklusive-Karte sind von 9:30 bis 24:00 Uhr an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte gegen Gebühr.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Kinderanimation täglich von 10:00 - 17:00 Uhr für Kinder von 4 - 12 Jahren
- Miniclub für Kinder von 4 - 12 Jahren
- separates Kinderbecken am Pool
- Babysitting (gegen Gebühr)
- Spielplatz

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Aerobic, Billard, Dart, Tischtennis, Beach-Volleyball, Tauchen, Tennis
- folgende Sportarten bzw. -einrichtungen werden von lokalen Veranstaltern (ggf. gegen Gebühr) angeboten: Wassersport, Tennisplatz
- Erwachsenenanimation täglich von 10:00 - 17:00 Uhr
- Abendshows täglich
- Live-Musik
- Disko

Wellness:
- Gegen Gebühr: Spa, Hamam, Dampfbad, Sauna, Massagen, Whirlpool, Maniküre/Pediküre

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: American Express, Diners Club, Euro/Master Card, Visa
- Wäsche-Service (gegen Gebühr), Bügel-Service (gegen Gebühr)
- Zimmerreinigung
- Parkmöglichkeiten
- Stromspannung: 220 Volt

Landeskategorie:
5 Sterne

Hinweis zu Wohnsitz:
Bitte beachten Sie, dass Hotel Only Buchungen nach Ägypten nur für Reiseteilnehmer gültig sind, die entweder einen Wohnsitz innerhalb von Deutschland, Österreich, der Schweiz oder den Benelux-Ländern nachweisen können oder über ein Flugticket aus diesen Ländern verfügen. Wenn ein entsprechender Nachweis fehlt, ist das Hotel vor Ort berechtigt, einen Aufschlag von mindestens 50% zu berechnen oder die Unterbringung ganz zu verweigern.

Einreise:
Bitte beachten Sie, dass die Visagebühr in Höhe von ca. 30 EUR nicht im Reisepreis enthalten ist. Staatsbürger der Bundesrepublik Deutschland, der Schweiz und Österreich erhalten ihr Einreisevisum direkt von unserer örtlichen Reiseleitung nach Ankunft am Flughafen in Ägypten gegen Bezahlung von ca. 30 EUR pro Person (Barzahlung). Gäste anderer Nationalitäten erkundigen sich bitte rechtzeitig vor Abreise beim zuständigen Konsulat nach den aktuellen Einreisebestimmungen.

Länderhinweis Ägypten:
Bitte beachten Sie, dass die Visagebühr in Höhe von ca. 30 EUR nicht im Reisepreis enthalten ist. Staatsbürger der Bundesrepublik Deutschland, der Schweiz und Österreich erhalten ihr Einreisevisum direkt von unserer örtlichen Reiseleitung nach Ankunft am Flughafen in Ägypten gegen Bezahlung von ca. 30 EUR pro Person (Barzahlung). Gäste anderer Nationalitäten erkundigen sich bitte rechtzeitig vor Abreise beim zuständigen Konsulat nach den aktuellen Einreisebestimmungen.

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.
Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.
Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.
Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.
Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter: http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.
Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit am Folgetag bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.
Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.
Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.
Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.
Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.
Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 500 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Potápačské centrum Potápačské centrum áno
 • Fitness Fitness áno
 • Animačné programy Animačné programy áno

Recenzia hotela

Výborné (na základe 21 hodnotení)

Hodnotenie 4,6 / 5

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,9 / 5

Cena 4,7 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

27. najlepšie hodnotený z 458 hotelov v Sharm El Sheikh

Iwona J.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 14.1. - 21.1.2024 Hodnotené: Január 2024

Nubian Island Hodnotenie: 5/5 Egypt, Sharm El Sheikh

Velmi dobrý hotel s milým a ochotným personálem, chutné a pestré jídlo. Animace, hudba, pláž, lokalita vše pro děti i dospělé. Příští rok určitě pojedu s přáteli

Velmi dobrý hotel s milým a ochotným personálem, chutné a pestré jídlo. Animace, hudba, pláž, lokalita vše pro děti i dospělé. Příští rok určitě pojedu s přáteli

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Ubytování v bungalovech je skvělým řešením pro ty, kteří mají rádi klid a kontakt s přírodou

Strava
Fantastické, každý den jiné a rozmanité, každý si určitě najde to své. Je z čeho vybírat

Služby hotela
Na vysoké úrovni

Pláž
Stojí za doporučení. Čisté, víceúrovňové s bary, lehátky a slunečníky

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Karol W.

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 9.12. - 16.12.2023 Hodnotené: December 2023

Nubian Island Hodnotenie: 5/5 Egypt, Sharm El Sheikh

Moc pěkná zahrada a bazény, skvělé jídlo, pestré a chutné, každý den něco nového, k tomu kreativita kuchařů a nešlo se přejídat. Klimatizace byla hlučná a komáři byli otravní, doporučuji proti těmto malým hnusákům udělat nějaká opatření. Molo u útesu je část dne zavřené, nevím proč, lehátka pohodlná, plážový bar v pořádku.Obsluha ok, dokonce velmi dobrá.

Moc pěkná zahrada a bazény, skvělé jídlo, pestré a chutné, každý den něco nového, k tomu kreativita kuchařů a nešlo se přejídat. Klimatizace byla hlučná a komáři byli otravní, doporučuji proti těmto malým hnusákům udělat nějaká opatření. Molo u útesu je část dne zavřené, nevím proč, lehátka pohodlná, plážový bar v pořádku.Obsluha ok, dokonce velmi dobrá.

Ubytovanie 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Všechno tam bylo, ale kvalita je jako Egypt :)

Strava
Chutné a rozmanité, o 3 kg více :)

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Filtrovať recenzie

Iwona J.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 14.1. - 21.1.2024 Hodnotené: Január 2024

Nubian Island Hodnotenie: 5/5 Egypt, Sharm El Sheikh

Velmi dobrý hotel s milým a ochotným personálem, chutné a pestré jídlo. Animace, hudba, pláž, lokalita vše pro děti i dospělé. Příští rok určitě pojedu s přáteli

Velmi dobrý hotel s milým a ochotným personálem, chutné a pestré jídlo. Animace, hudba, pláž, lokalita vše pro děti i dospělé. Příští rok určitě pojedu s přáteli

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Ubytování v bungalovech je skvělým řešením pro ty, kteří mají rádi klid a kontakt s přírodou

Strava
Fantastické, každý den jiné a rozmanité, každý si určitě najde to své. Je z čeho vybírat

Služby hotela
Na vysoké úrovni

Pláž
Stojí za doporučení. Čisté, víceúrovňové s bary, lehátky a slunečníky

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Karol W.

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 9.12. - 16.12.2023 Hodnotené: December 2023

Nubian Island Hodnotenie: 5/5 Egypt, Sharm El Sheikh

Moc pěkná zahrada a bazény, skvělé jídlo, pestré a chutné, každý den něco nového, k tomu kreativita kuchařů a nešlo se přejídat. Klimatizace byla hlučná a komáři byli otravní, doporučuji proti těmto malým hnusákům udělat nějaká opatření. Molo u útesu je část dne zavřené, nevím proč, lehátka pohodlná, plážový bar v pořádku.Obsluha ok, dokonce velmi dobrá.

Moc pěkná zahrada a bazény, skvělé jídlo, pestré a chutné, každý den něco nového, k tomu kreativita kuchařů a nešlo se přejídat. Klimatizace byla hlučná a komáři byli otravní, doporučuji proti těmto malým hnusákům udělat nějaká opatření. Molo u útesu je část dne zavřené, nevím proč, lehátka pohodlná, plážový bar v pořádku.Obsluha ok, dokonce velmi dobrá.

Ubytovanie 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Všechno tam bylo, ale kvalita je jako Egypt :)

Strava
Chutné a rozmanité, o 3 kg více :)

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Jakub S.

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 18.9. - 25.9.2023 Hodnotené: September 2023

Nubian Island Hodnotenie: 5/5 Egypt, Sharm El Sheikh

Celkový pozitivní dojem s velmi malým počtem výhrad. Doprava z letiště do hotelu trvala přes 2 hodiny (i přes 30minutovou vzdálenost od letiště) kvůli přepravě osob do hotelů.

Celkový pozitivní dojem s velmi malým počtem výhrad. Doprava z letiště do hotelu trvala přes 2 hodiny (i přes 30minutovou vzdálenost od letiště) kvůli přepravě osob do hotelů.

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Bungalov je skvělou volbou, pokud chcete mít více klidu a pohody. Škoda jen, že v noci byla hlučná klimatizace.

Strava
Jídlo je v pořádku, můžete ochutnat různá jídla - ta známější 'globální' (burgery, nugety atd.) i ta typičtější pro Egypt nebo Středozemní/Rudé moře. Pozor na nedopečené maso, kostky ledu a ovoce. Snažil jsem se nepít vodu z kohoutku a čistit si zuby balenou vodou. Naštěstí jsem neutrpěl žádnou větší ‚faraónovu kletbu‘.

Služby hotela
Vysoký standard pro 5* hotel. Bohužel, muži z hotelových služeb někdy bez pozvání mluvili s některými ženami dvojsmyslně. Spropitné se očekává při přihlášení a odhlášení. Škoda, že tato informace nebyla poskytnuta jasněji dříve. Dost vlezle nabizi sluzby na plazi, jako jsou masaze atd.... 24hodinovy bar je otevreny 24 hodin denne, ale po 24:00 se musi vse platit... Obsluha mluvi standardne rusky .

Pláž
Krásná písečná pláž s lehátky a slunečníky k dispozici. V blízkosti pláže je bar (do 18 hodin). Při vstupu do vody si prosím nezapomeňte vzít ochrannou obuv (kvůli pozůstatkům mrtvého korálového útesu).

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Sergiusz N.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 12.8. - 22.8.2023 Hodnotené: August 2023

Nubian Island Hodnotenie: 5/5 Egypt, Sharm El Sheikh

Velmi dobrý hotel

Velmi dobrý hotel

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Skvělé podmínky

Strava
Trochu ovoce, zbytek super.

Služby hotela
Velmi dobře

Pláž
vynikající

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Katarzyna K.

Hodnotenie 4,3 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 25.7. - 1.8.2023 Hodnotené: August 2023

Nubian Island Hodnotenie: 5/5 Egypt, Sharm El Sheikh

Velmi dobrý hotel. Nachází se cca 20 km od centra města, u krásného útesu.

Velmi dobrý hotel. Nachází se cca 20 km od centra města, u krásného útesu.

Ubytovanie 4,8 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Bungalov v blízkosti pláže. Standard pokojů, bezvadná čistota. Klimatizace fungovala v každém pokoji. Pěkně zařízené, s obrovskou postelí přes 200 m2.

Strava
Velmi rozmanité. Každý den byla nová jídla, např. krevety z chobotnice, grilovaná jídla, pizza, pečený chléb. Možná je to věc vkusu, přesněji chuti, ale pokrmy by se daly lépe kořenit.

Služby hotela
Pozorná obsluha v restauraci i na pláži. Všude čisto. Animace - většinou v ruštině :-(

Pláž
Čistá pláž (písek dovezený dodávkou), krásný útes, pláž se sprchami, dobře udržovaná lehátka a slunečníky, zdarma. Velmi milí, přátelští plavčíci a personál baru. Lahodné espresso v plážovém baru.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (2)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 35 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 25 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 36 °C v noci 24 °C

 • Streda 32 °C v noci 24 °C

 • Štvrtok 33 °C v noci 22 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať