Katarzyna L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2025
Velký, čistý, dobře udržovaný hotel. Dorazili jsme v 5 hodin ráno - atrakce jsme mohli využívat do 14 hodin. - po 14:00 Dostali jsme pokojovou kartu,
Velký, čistý, dobře udržovaný hotel. Dorazili jsme v 5 hodin ráno - atrakce jsme mohli využívat do 14 hodin. - po 14:00 Dostali jsme pokojovou kartu,
čistá, krásná pláž, přístup k moři pouze z mola
StravaJídelní lístek à la carte, čerstvé, pestré, chutné
Ubytovanievelké, čisté pokoje, uklízené každý den, nápoje donášené na pokoj
- milá obsluha, ale... bez spropitného toho moc nenaděláte. Budou tě ignorovat.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)







