Regency Plaza Aquapark & Spa Hodnotenie: 5/5
od 380 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 380 € za os.
od 354 € za os.
od 308 € za os.
od 313 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 60 hodnotení)
Petr Šuta
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jaroslav Dlouhý
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž byla nádherná, písečná, čistá, velmi mělká. Každý hotel si tu svou hlídá. V pozvolném vstupu je několik desítek metrů mělká (doporučuji boty do vody), naleznete jen 2 laguny. Nicméně moře z mola - to je opravdu zážitek. Na molu je zaměstnanec, který dle vlajky v barvách semaforu dává pokyn, zda se může do moře z mola či nikoli. Zelenou vlajku jsme v říjnu neměli nikdy, ale na žlutou už se jít šnorchlovat může. A to je opravdu nádhera. Korály hrají v nejrůznějších barvách, stejně tak i ryby a celý podmořský život. Jedním dechem splynete. Moře bylo pouze jednou odpoledne znečištěno kolem projíždějícím tankerem.
StravaSe stravou jsme byli spokojeni. U nás nejdražšího hovězího masa se můžete v Hauze přejíst. Dostatek bylo i kuřecího a jiného druhu masa, kromě vepřového, a to jsme ani v této muslimské zemi neočekávali. Zeleniny na různé způsoby i příloh bylo vždy dostatek i velkého výběru. Dokonce byl k dispozici dietní kout, kde si člověk také dle mého bohatě vybral. O sladkém ani nemluvě. I veškeré jejich pečivo je lehce nasládlé. Jedinou výhradu bychom měli ke kuchařům, kteří Vám většinou maso a ryby nandavali na talíř sami, a to v opravdu malém množství (zřejmě tím dost šetří). Nicméně nebyl problém si říct i 3x víc nebo si jít přidat, a pokud se na to kuchař díval jako na "obžérství" co nám hostům je po tom. Také je pravdou, že fronty zde na jídlo byly, zvlášt, pokud jste přišli hlavně na oběd nebo večeři okamžitě při otvírání jídelny. Ale nebylo to tak hrozné a hotel byl i v říjnu plně obsazen, takže tato situace byla pochopitelná a nikdy se nám nestalo, že bychom si například neměli kde sednout. Vždycky jsme si ten soukromý stůl našli. V ceně All Inc. jsme měli i oběd v Indické a rybí restauraci. Nejhorší byly kelímky. Všude jste dostali ať jste zažádali o jakýkoli nápoj jste jej dostali v asi 1dcl kelímku. Tedy pokud budete využívat lehátek u mola, je to na bar trošku dále, a v tom vedru je potřeba toho vypít více. Opět ale je to stejné i v ***** hotelu..
UbytovanieHotel je umístěn cca 15 minut jízdy busem od letiště v Sharmu. Přiletěli jsme asi v 5 ráno, a ubytovali nás až ve 2 hod. odpoledne, kufry jsme si museli nechat na recepci. Nebyl ale problém si kufr otevřít, na WC si hodit plavky a hurá na pláž. Hotel je rozlohou veliký, my jsme byli ubytováni blízko recepce, měli jsme to tak i blízko do hlavní restaurace, naopak dále k pláži, ale nijak nás to neomezovalo. V pokoji byly 2 letiště, klimatizace byla hlučnější a nefungoval nám ovladač na TV. Vana byla již zašlá, a z výhledu terasy jsme viděli protější vstupy pokojů, tudíž jsme měli po celou dobu zatažené závěsy. Jak ale píšou v jiných rezencích, nikoho cizího kromě uklízeče (samozřejmě jen pokud jsme o jeho služby zažádali) jsme v pokoji nenašli, a pokud jste někdy byli ubytováni i v ***** hotelu, velký rozdíl v ocenění bychom neviděli. Celkově byl pokoj hezký, neměli jsme k ubytování žádné výhrady. Společné prostory jako např. recepce byla vždy uklizená, dokonce jsme si mohli na pláž vzít z recepce naši českou "Epochu", čímž jsme si krátili slunění. V den odletu jsme museli nejpozději ve 12:00 opustit pokoj, kufry si nechat na recepci, a po 2. hodině odpolední odjezd směr letiště. Opět nám ale nic nebránilo poslední 2 hodiny užít u vody. Přestože nám bylo řečeno, že od 12:00 nám All Inc. končí, pásky nám na rukou nechali, a tak nebyl problém čerpat z nabídky až do úplného odjezdu.
SlužbyDomluvíte se rusky, anglicky..lehce i česky. Měli jsme jen 1 problém s číšníkem, na to, že jsme se vždy chovali slušně a uctivě oproti povrchním Rusům, kteří se chovají k personálu doslova jako k poddaným, se problém nevyřešil ku prospěchu nás - hostů, číšník byl opravdu nevrlý a drzý. Ale dovolenou jsme si jedním špatným zážitkem nenechali pokazit. Pokud jedete na výlet, dostanete s sebou balíček jídla, který si sami vyřídíte na recepci, pokud to neudělá přímo Váš delegát.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zuzana Otáhalová
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Po příletu jsme zjistili,že si nemusíme koupit vízum protože se zdržíme v Egyptě pouze 8 dní.Pokud bych si to nepřečetla nad prodejem víz, byla bych o 25 dolarů chudší.Nemohli jsme najít našeho delegáta. Hledali jsme ho asi půl hodiny a celí zoufalí jsme začali česky vykřikovat tak potom se nám přihlasil sám.Byl označen ČEDOK !!!!! Perfektně mluvil česky a v hotelu vše zařídil,jeho služby byly výborné.
Po příletu jsme zjistili,že si nemusíme koupit vízum protože se zdržíme v Egyptě pouze 8 dní.Pokud bych si to nepřečetla nad prodejem víz, byla bych o 25 dolarů chudší.Nemohli jsme najít našeho delegáta. Hledali jsme ho asi půl hodiny a celí zoufalí jsme začali česky vykřikovat tak potom se nám přihlasil sám.Byl označen ČEDOK !!!!! Perfektně mluvil česky a v hotelu vše zařídil,jeho služby byly výborné.
Pláž byla hezká ,hlídaná.
StravaStrava byla dobrá,jen mohl být větší výběr ovoce.
UbytovanieMěli jsme mít pokoj 2+ přistýlka.Na pokoji byly jen 2 postele a vypadaly jako by v nich někdo spal už týden.Byly sice ustlané,ale velmi pomačkané a nevypadaly převlečené.Velmi se divili ,že jsme 3.Třetí postel chtěli dodat až ráno.Až jsem zvýšila hlas donesli postel hned.Když viděl náš pokojský jak ráno vytřepáváme venku deky,okamžitě nám donesl všechno prádlo i deky čisté.Potom se o nás staral velmi pozorně a vše bylo v pořádku.
SlužbySlužby hotelu byly dobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Oldřich Zeman
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jana J.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tento hotel před 8lety byl o 70% lepší..
Tento hotel před 8lety byl o 70% lepší..
Moc hezká
StravaStrava byla pořád stejná a ne moc chutná. Pití roznáší v restauraci minimálně! Na baru u pláže byly strašné fronty a pan pizza neměl většinou talíře, tak jste si museli nějaký špinavý talíř najít. Jídlo bylo jen v restauraci (snídaně, oběd, večeře), když jste se nenajedli tam, tak pak už jste měli smůlu.
SlužbyPan uklízeč senzační a jen na recepci by mohli být trochu víc ochotnější
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
okolí hotelu krásné, moře krásně čisté, ale hotel plný rusů a ukrajinců, animační programy pouze v ruštině
okolí hotelu krásné, moře krásně čisté, ale hotel plný rusů a ukrajinců, animační programy pouze v ruštině
byla upravená, moře krásně čisté
Stravapříšerná, málo jídla, pořád fronty na vše, pití žádné, číšníci protivní, měli jsme all inclusive a přitom jsme byli hladoví, nebyla káva, odpolední svačiny jak bylo popisováno v nabídce ,žádné, shrnuto jídlo katastrofa
Ubytovaniehotel byl 4hvězdičkový, ale úroveň neodpovídá, netekla denně odpoledne voda, chyběl nám na pokoji toaletní papír,
toalety u recepce a baru u bazénu špinavé , páchnoucí a také bez toaletního papíru
služby celkově shrnuto hrozné, jediné co bylo super nebyl problém s lehátky u bazénu či na pláži a dostatek ručníků, které jsme měli k dispozici každý den čisté zdarma
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...