Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 551 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 42 242

miesto:
Plážový hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži dovolenkového rezortu Sharm El Sheikh. Možnosti zábavy sú vzdialené približne 3 km. Centrum mesta je vzdialené cca 30 km. Najbližšie mesto Taba je vzdialené cca 200 km. Letisko: SSH cca 20 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel má 345 izieb rozložených na 3 poschodiach. Súčasťou interiéru je lobby, recepcia (24 hod.), trezor, lobby bar, kaderníctvo, minimarket, obchod a 3 bary ako aj WiFi (vo verejných priestoroch). K vybaveniu patrí aj niekoľko reštaurácií (stredomorská a à la carte) s klimatizáciou. V hlavnej reštaurácii si hostia môžu pomôcť formou bufetu. Súčasťou bazénovej časti je niekoľko sezónne vyhrievaných bazénov, ako aj bazénový bar (sezónny) a samostatný detský bazén. Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii ležadlá, vankúše, osušky a slnečníky. Hostia si môžu vychutnať občerstvenie a nealkoholické nápoje v plážovom bare (sezónne).

Ubytovanie (dostupné v závislosti od sezóny):
Dvojlôžková izba Superior (cca 45 m2): Izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, SAT TV, telefónom, klimatizáciou (individuálne nastaviteľná), WiFi (zdarma), trezorom, minibarom (príp. za poplatok), príslušenstvo na prípravu čaju/kávy a balkón alebo terasu. Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na more.

Štandardná rodinná izba (cca 47 m2): S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú ďalšie možnosti na spanie. Za príplatok je možné rezervovať aj na strane mora alebo s výhľadom na more.

Junior suita s výhľadom na more (približne 51 m2): Má kombinovanú obývaciu izbu/spálňu s inak rovnakým zariadením ako dvojlôžková izba Superior.

Jedlá (dostupné v závislosti od sezóny):
Polpenzia a all inclusive

Pri polpenzii: raňajky a večere formou bufetu.

All inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, káva/čaj a pečivo poobede. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa ponuky all inclusive sú v cene od 10:00 do 23:00 v otvorených baroch. Dovážané nápoje a všetky ostatné doplnky, ako sú čerstvo vylisované ovocné šťavy, sú k dispozícii za poplatok.

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- Detské animácie pre deti od 4 - 12 rokov
- Miniklub pre deti od 4 do 12 rokov
- Samostatný detský bazén pri bazéne
- detské ihrisko

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: aerobik, biliard, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, futbal, vodné lyžovanie, vodný skúter, windsurfing, potápanie, plachtenie, posilňovňa, tenis
- Miestni organizátori ponúkajú tieto športy a zariadenia (prípadne za poplatok): vodné športy, tenisový kurt
- Animácia pre dospelých

Wellness:
- v prípade potreby za poplatok: hammam, sauna, spa, parný kúpeľ, vírivka, masáže

Zmiešaný:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa
- služby práčovne (za poplatok)
- Upratovanie izieb
- Parkovacie zariadenia
- Napätie: 220 voltov

kategória krajiny:
5 hviezd

Poznámka o krajine Egypt:
Upozorňujeme, že vízový poplatok vo výške cca 30 EUR nie je zahrnutý v cene zájazdu. Občania Nemeckej spolkovej republiky, Švajčiarska a Rakúska dostanú vstupné víza priamo od nášho miestneho sprievodcu po prílete na letisku v Egypte za poplatok cca 30 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností by sa mali na príslušnom konzuláte informovať v dostatočnom predstihu pred odchodom o aktuálnych pravidlách vstupu.

Poznámka k bydlisku:
Upozorňujeme, že rezervácie Hotel Only do Egypta sú platné len pre cestujúcich, ktorí môžu preukázať, že buď majú bydlisko v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku alebo krajinách Beneluxu, alebo ktorí majú letenku z týchto krajín. Ak neexistuje zodpovedajúci dôkaz, miestny hotel je oprávnený účtovať si príplatok vo výške minimálne 50 % alebo ubytovanie úplne odmietnuť.

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
Pre vašu vlastnú bezpečnosť budú vo vašej dovolenkovej krajine alebo hoteli prijaté ďalekosiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzeniam služieb v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, čo môže mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity. Okrem toho sa na plne zaočkované, uzdravené alebo nezaočkované osoby môžu vzťahovať odlišné predpisy. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii len plne zaočkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou Corona môžu aj naďalej viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov/letových poriadkov, ako aj zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a nadmerným rezerváciám – a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa vám snažíme čo najrýchlejšie ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme aj napriek tomu museli zrušiť váš zájazd kvôli Corone, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Upozorňujeme, že otváracie hodiny recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, svoj rezervovaný hotel pred príchodom.

Detské postieľky (neplatí v hoteloch pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Ubytovanie je možné v posteli rodičov. Na mieste môže byť potrebné zaplatiť príplatok.

Obmedzená mobilita:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informácie o predpisoch týkajúcich sa batožiny, palubnom stravovaní a registrácii leteckej spoločnosti, ktorú ste si rezervovali online, nájdete na:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformation
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
http://www.coraltravel.ch/fluginformation

Ak máte rezervovaný let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden cestujúci v rezervácii musí mať 18 rokov.

nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až okolo 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti dostanete aktuálne cestovné, bezpečnostné a zdravotné informácie pre občanov EÚ ešte pred rezerváciou alebo odovzdaním vašou cestovnou kanceláriou. Tieto informácie vám budú prezentované na internetových portáloch pred rezerváciou.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. V tomto čase môžu byť zatvorené alebo zrušené aj niektoré areály vonkajších zariadení ako aj športové a zábavné zariadenia bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízne programy nemusia byť nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v popise hotela uvedené inak.

Transfer na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás vyložia na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné ponúkať službu door-to-door. V tomto prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali vašu transferovú agentúru a váš rezervovaný hotel, ak by váš let mal byť počas vášho príletu oneskorený.

Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby bola zaručená rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálnu a športovú batožinu je potrebné zaregistrovať u nás pred odletom a že pri transferoch vzniknú náklady na prepravu.
Lage:
Das Strandhotel liegt direkt am privaten Sandstrand des Urlaubsortes Sharm El Sheikh. In ca. 3 km Entfernung befinden sich Unterhaltungsmöglichkeiten. Die Innenstadt ist ca. 30 km entfernt. Die nächste Stadt Taba liegt ca. 200 km entfernt. Flughafen: SSH ca. 20 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte Hotel verfügt über 345 Zimmer verteilt auf 3 Etagen. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption (24 h), Safe, Lobbybar, Frisör, Minimarkt, Shop und 3 Bars sowie WiFi (in öffentlichen Bereichen). Zu den Einrichtungen zählen zudem mehrere Restaurants (mediterran und à-la-carte) mit Klimaanlage. Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Die Poollandschaft umfasst mehrere saisonal beheizbare Pools sowie eine Poolbar (saisonabhängig) und ein separates Kinderbecken. Am Strand und am Pool stehen Sonnenliegen, Auflagen, Handtücher und Sonnenschirme bereit. An der Strandbar (saisonabhängig) können die Gäste Snacks und Erfrischungsgetränke genießen.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer Superior (ca. 45 qm): Die Zimmer sind ausgestattet mit Bad oder Dusche/WC, Föhn, Sat.-TV, Telefon, Klimaanlage (individuell regelbar), WLAN (kostenfrei), Safe, Minibar (ggf. gegen Gebühr), Tee-/Kaffeezubereiter sowie Balkon oder Terrasse. Gegen Aufpreis auch mit Meerblick buchbar.

Familienzimmer Standard (ca. 47 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie Doppelzimmer über zusätzliche Schlafmöglichkeiten. Gegen Aufpreis auch zur Meerseite oder mit Meerblick buchbar.

Juniorsuite Meerblick (ca. 51 qm): Verfügen über einen kombinierten Wohn-/Schlafraum, bei ansonsten gleicher Ausstattung wie Doppelzimmer Superior.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Halbpension und All inklusive

Bei Halbpension: Frühstück und Abendessen in Buffetform.

Bei All inklusive: Frühstück, Spätaufsteherfrühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Tagsüber Snacks, nachmittags Kaffee/Tee und Gebäck. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke laut All inklusive-Karte sind von 10:00 Uhr bis 23:00 Uhr an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte gegen Gebühr.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Kinderanimation für Kinder von 4 - 12 Jahren
- Miniclub für Kinder von 4 - 12 Jahren
- separates Kinderbecken am Pool
- Spielplatz

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Aerobic, Billard, Dart, Tischtennis, Beach-Volleyball, Fußball, Wasserski, Jet Ski, Windsurfen, Tauchen, Segeln, Fitnessraum, Tennis
- folgende Sportarten bzw. -einrichtungen werden von lokalen Veranstaltern (ggf. gegen Gebühr) angeboten: Wassersport, Tennisplatz
- Erwachsenenanimation

Wellness:
- ggf. gegen Gebühr: Hamam, Sauna, Spa, Dampfbad, Whirlpool, Massagen

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: American Express, Euro/Master Card, Visa
- Wäsche-Service (gegen Gebühr)
- Zimmerreinigung
- Parkmöglichkeiten
- Stromspannung: 220 Volt

Landeskategorie:
5 Sterne

Länderhinweis Ägypten:
Bitte beachten Sie, dass die Visagebühr in Höhe von ca. 30 EUR nicht im Reisepreis enthalten ist. Staatsbürger der Bundesrepublik Deutschland, der Schweiz und Österreich erhalten ihr Einreisevisum direkt von unserer örtlichen Reiseleitung nach Ankunft am Flughafen in Ägypten gegen Bezahlung von ca. 30 EUR pro Person (Barzahlung). Gäste anderer Nationalitäten erkundigen sich bitte rechtzeitig vor Abreise beim zuständigen Konsulat nach den aktuellen Einreisebestimmungen.

Hinweis zu Wohnsitz:
Bitte beachten Sie, dass Hotel Only Buchungen nach Ägypten nur für Reiseteilnehmer gültig sind, die entweder einen Wohnsitz innerhalb von Deutschland, Österreich, der Schweiz oder den Benelux-Ländern nachweisen können oder über ein Flugticket aus diesen Ländern verfügen. Wenn ein entsprechender Nachweis fehlt, ist das Hotel vor Ort berechtigt, einen Aufschlag von mindestens 50% zu berechnen oder die Unterbringung ganz zu verweigern.

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
http://www.coraltravel.ch/fluginformationen 

Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten ggf. je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 25 km
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 12 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Tenis Tenis áno
 • Golf Golf áno
 • Surfovanie Surfovanie áno
 • Potápačské centrum Potápačské centrum áno
 • Fitness Fitness áno
 • Animačné programy Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,1 / 5
Invia

Výborné (na základe 59 hodnotení)

Ubytovanie 4,3 / 5

Strava 4,2 / 5

Okolie 4,4 / 5

Cena 4,2 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

50. najlepšie hodnotený z 458 hotelov v Sharm El Sheikh

Jan P.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 24.10. - 29.10.2023 Hodnotené: November 2023

Barcelo Tiran Sharm Hodnotenie: 5/5 Egypt, Sharm El Sheikh

Celková spokojenost

Celková spokojenost

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Čisté, pěkné velké pokoje

Strava
Perfektní, rozmanitý výběr

Služby hotela
Velmi dobré

Pláž
Perfektní vstup do vody, krásný korál

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Vladimíra P.

Hodnotenie 4,6 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 5.10. - 12.10.2023 Hodnotené: Október 2023

Barcelo Tiran Sharm Hodnotenie: 5/5 Egypt, Sharm El Sheikh

S dovolenou jsme byli spokojeni - menší rezort za nás super.

S dovolenou jsme byli spokojeni - menší rezort za nás super.

Ubytovanie 4,8 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Hotelem i pokoji prošlo spoustu turistů.. ale vše čisté, udržované,jinak fotografie odpovídají realitě.

Strava
Ve stravě by bylo co zlepšovat, ale vybrat se dá.Jejich dortiky jsou top.

Služby hotela
Na recepci by se mohli více snažit … ohledně komunikace s turisty. Jinak personál milí a vstřícný.

Pláž
Pláž hezká,čistá mohlo by být více lehátek. Každý den plavčík, který fungoval na jedničku.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Jan P.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 24.10. - 29.10.2023 Hodnotené: November 2023

Barcelo Tiran Sharm Hodnotenie: 5/5 Egypt, Sharm El Sheikh

Celková spokojenost

Celková spokojenost

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Čisté, pěkné velké pokoje

Strava
Perfektní, rozmanitý výběr

Služby hotela
Velmi dobré

Pláž
Perfektní vstup do vody, krásný korál

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Josef N.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 2.10. - 9.10.2023 Hodnotené: Október 2023

Barcelo Tiran Sharm Hodnotenie: 5/5 Egypt, Sharm El Sheikh

Byl jsem tam 3x a rád pojedu znovu.

Byl jsem tam 3x a rád pojedu znovu.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Nenašel jsem chybu.

Strava
Bylo z čeho vybírat a jídlo bylo chutné.

Služby hotela
Vždy trochu pozdější ubytování jinak dobré.

Pláž
Super

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Hana S.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 18.9. - 28.9.2023 Hodnotené: Október 2023

Barcelo Tiran Sharm Hodnotenie: 5/5 Egypt, Sharm El Sheikh

Naprostá spokojenost

Naprostá spokojenost

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Pokoj pěkný, prostorný s velkou terasou a krásným výhledem na bazén i moře.ve všech směrech vyhovující.

Strava
Nám vše chutnalo a myslím si, že každý si určitě vybere z nabídky dobrot co hotel nabízí. Personál usměvavý, zdvořilý a vstřícný

Služby hotela
Bez problémů

Pláž
Oceňujeme písečnou pláž přímo u hotelu i možnost šnorchlování. Super!

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Milan H.

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 4.9. - 14.9.2023 Hodnotené: September 2023

Barcelo Tiran Sharm Hodnotenie: 5/5 Egypt, Sharm El Sheikh

supr

supr

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
bylo pěkné a cisté

Strava
velky vyber vseho

Služby hotela
dobry

Pláž
PLAZ BYLA DOSTUPNA

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 11.9. - 18.9.2023 Hodnotené: September 2023

Barcelo Tiran Sharm Hodnotenie: 5/5 Egypt, Sharm El Sheikh

Super dovolená, doporučuji

Super dovolená, doporučuji

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Ne 8:00-22:00 hod.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 25 °C v noci 19 °C

 • Teplota vody 24 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 26 °C v noci 19 °C

 • Streda 23 °C v noci 19 °C

 • Štvrtok 24 °C v noci 19 °C

 • Piatok 26 °C v noci 20 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať