Hotel Aqua Park Resort

Hodnotenie: 4/5

Egypt, Sharm El Sheikh, Hadaba (Ras Om El Sid)

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 34 366

Poloha

Moderný hotelový rezort postavený v zaujímavom rozprávkom štýle je situovaný v oblasti Ras Om El Sid nad útesom len 1 km od peknej piesočnatej pláže s krásnym podmorským životom (minibus zdarma každých 30 minút). Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v hoteli alebo na priľahlej promenáde s niekoľkými obchodmi, reštauráciami a kaviarňami. Medzinárodné letisko Sharm el Sheikh je vzdialené 30 minút jazdy. Hotel je svojou polohou ideálny na poznávanie prírodných krás aj historických pamiatok v okolí (prírodná rezervácia Ras Mohamed, Mojžišova hora a Kláštor sväté Kataríny, Jordánsko - Petra, Káhira, Izrael - Jeruzalem).

Vybavenie

Luxusný hotelový rezort s aquaparkom postavený v rozprávkovom štýle ponúka ubytovanie v štýlovej hlavnej budove a priľahlých bungalovoch rozmiestnených v krásnej udržiavanej záhrade. Klientom je k dispozícii priestranná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, rozľahlá záhrada s bazénmi a terasami na opaľovanie (ležadlá, slnečníky a osušky zdarma), hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia, grill bar, detský klub a ihrisko, bankomat, internetový kútik (za poplatok), obchody so suvenírmi, SPA centrum, veľký moderný aquapark (9 vonkajších bazénov, 32 tobogánov a šmykľaviek rôznych druhov, detské bazény, bazén s morskými vlnami, riečka okolo bazénov a ďalšie vodné atrakcie), posilňovňa, 2 tenisové kurty, minigolf, masážny salón, sauna, jacuzzi, potápačské centrum a parkovisko.

Ubytovanie

Moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitným TV, minibarom, trezorom a balkónom alebo terasou s výhľadom na bazén, do záhrady alebo na okolie. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička sú k dispozícii na vyžiadanie zdarma. Priestrannejšie rodinné izby (s obývacou izbou a jednou alebo dvomi spálňami), suity a bungalovy (až pre 5 osôb) sú tiež k dispozícii na vyžiadanie.

Strava

All inclusive stravovánie od 10:00 do 24:00 je možno čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa penziu formou bohatého bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie (pečivo, zákusky, káva, čaj, zmrzlina), neobmezené množstvo rozlievaných alkoholických (pivo, víno, vodka, rum, likéry, whisky, miešané nápoje) a nealkoholických nápojov miestnej výroby. Ostatné alkoholické nápoje vo fľašiach, turecká káva a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Hotel organizuje pravidelné tematické večery a kuchárske show. Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov).

Služby

Originálny hotelový rezort si získa svojich hostí nádherným aquaparkom, vynikajúcou kuchyňou, širokou ponukou služieb a ich výbornou úrovňou. Zaisťuje pravidelné bohaté animačné programy pre deti (súťaže, kreatívne dielne, kvízy, mini klub, ihrisko, aquapark) aj dospelých a zábavné večerné show. Umožňuje športové aktivity ako napr. cvičenie vo fitness, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, jazdy na lodičkách, tenis, minigolf, biliard, stolný tenis a šípky. Na relaxáciu je určené moderné SPA centrum s celým radom procedúr ako napr. sauna, vírivka, masážny salón, balneoterapia, telové zábaly, kozmetické ošetrenie alebo reflexná terapia. Milovníci vodných radovánok určite ocenia veľký moderný aquapark s celým radom atrakcií pre deti a dospelých ako napr. 9 vonkajších bazénov (väčšina v zime vyhrievaná), 32 tobogánov a šmykľaviek rôznych druhov (20 pre dospelých a 12 pre deti), detské bazény, bazén s morskými vlnami, riečka okolo bazénov a ďalšie vodné atrakcie.

Služby za poplatek

Masáže, internetový kútik, služby potápačského centra, stolný tenis, biliard, tenis, minigolf,sauna, jacuzzi.

Pláž

Krásna piesočnatá pláž s veľmi bohatým podmorským životom so vstupom do mora cez koralový útes alebo po móle sa nachádza 1 km od rezortu. Klientom je k dispozícii hotelový minibus s intervalmi 30 minút. Hostia môžu využívať ležadlá, slnečníky a plážové osušky zdarma. Odporúčame obuv do vody.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 1000 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Tenis Tenis áno
 • Golf Golf áno
 • Potápačské centrum Potápačské centrum áno
 • Tobogány Tobogány áno
 • Animačné programy Animačné programy áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 35 °C v noci 24 °C

 • Teplota vody 25 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 34 °C v noci 24 °C

 • Streda 33 °C v noci 24 °C

 • Štvrtok 32 °C v noci 23 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December