Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Upravené v súlade s Pravidlá
Hotel je sice uz starsi, ale drzi si standartni uro en. Avsak v nasem bungalovu nefungovala klimatizace, coz je pri teplotach okolo 40stupnu problem. Delegat s nami komunikoval pouze pri prijezdu. Kdyz jsme zjistovali cas odjezdu na letiste, na nastence CK byla poznamka naposledy v kvetnu. Telefon nebral a az se mu dovolal recepcni, byl docela arogantni.
Hotel je sice uz starsi, ale drzi si standartni uro en. Avsak v nasem bungalovu nefungovala klimatizace, coz je pri teplotach okolo 40stupnu problem. Delegat s nami komunikoval pouze pri prijezdu. Kdyz jsme zjistovali cas odjezdu na letiste, na nastence CK byla poznamka naposledy v kvetnu. Telefon nebral a az se mu dovolal recepcni, byl docela arogantni.
Slunecniky, lehatka, pisecna.
StravaVytecna!
UbytovanieUbytovani v bungalovech. NEFUNKCNI klimatizace. Jinak ubytovani dobre.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)





















