Otakar Ž.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 580 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 1 616 hodnotení)
45. najlepšie hodnotený z 104 hotelov v Marsa Alam
Otakar Ž.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Dagmar K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2026
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Markéta P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Celkově dovolená v tomto hotelu splnila očekávání.
Jedinou chybou za nás byl servis na barech, úsměv a trošku ochoty by neuškodilo
Celkově dovolená v tomto hotelu splnila očekávání.
Jedinou chybou za nás byl servis na barech, úsměv a trošku ochoty by neuškodilo
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Dovolená byla skvělá. Klid a pohoda. Skvělý relax. Poměr cena výkon asi odpovídající. Nikdo po vás nevyžaduje baksis u jídla vám donesou pití bez podplácení, samozřejmě občas jsme nějaký dolar dali ale nebylo to pravidlem a všichni yli stále stejné usměvavý a milí.
Dovolená byla skvělá. Klid a pohoda. Skvělý relax. Poměr cena výkon asi odpovídající. Nikdo po vás nevyžaduje baksis u jídla vám donesou pití bez podplácení, samozřejmě občas jsme nějaký dolar dali ale nebylo to pravidlem a všichni yli stále stejné usměvavý a milí.
No tady je to spíš taková louže. Nic na plavání. Pro děti super, dospělého nenadchne. Šnorchlování z mola ale zvládly to i děti. Jen ta cesta než tam dojdete.
StravaŠiroký výběr, pečené, smažené i jen vařené myslím že si tady vybere opravdu každý. O studeném bufetu ani nemluvě. Každý večer tematicky...bylo sushi, BBQ i burgery například.
UbytovanieRodinný pokoj s terasou s bočním výhledem na moře. Úžasné k moři jsme to měli z terasy pár kroků. Každý den uklizeno, na postelích vždy nějaké zvířátko z ručníků. Děti měli velkou radost.
SlužbyNejsme nároční, dostačující. Nákupní možnosti v místě malé.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Dovolenou kazí arogantní personál na recepci, jinak vše super
Dovolenou kazí arogantní personál na recepci, jinak vše super
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Martina P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
V Dream lagoon jsem byla pouze jeden den 22.5.2026 jsme prileteli a 23.5.2026 jsme se presouvali na jiný hotel . Dream lagoon byl nejhorsi hotel v egypte ve kterém jsem byla . 2 bazeny byly vypustene wc u recepce hnus personal arogantni a jidlo a piti katastrofa . 23.5 jsme se presunuli do hotelu Casa Mare který byl naprosto skvely jidlo a piti super pokoje moderni zahrada udrzovana nadherny travnik more a plaz super animacni programy take skvele .
V Dream lagoon jsem byla pouze jeden den 22.5.2026 jsme prileteli a 23.5.2026 jsme se presouvali na jiný hotel . Dream lagoon byl nejhorsi hotel v egypte ve kterém jsem byla . 2 bazeny byly vypustene wc u recepce hnus personal arogantni a jidlo a piti katastrofa . 23.5 jsme se presunuli do hotelu Casa Mare který byl naprosto skvely jidlo a piti super pokoje moderni zahrada udrzovana nadherny travnik more a plaz super animacni programy take skvele .
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Pavel V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Hotel super, jidlo bezvadny. Co se týče alko a nealko nápojů katastrofa. Teplé pivo do sto let starych plastovych kelimku. Teply. Fanta cola sladká chemie. Pití prostě hnus fialovej. Už bych tam kvuli tomu nejel. Průjem také byl a dcera trpí ještě ted. No nevím, s detmi bych uz nejel. I když hotel,jidlo, plaz,bazen, korály super. Uklizeno bylo také.
Hotel super, jidlo bezvadny. Co se týče alko a nealko nápojů katastrofa. Teplé pivo do sto let starych plastovych kelimku. Teply. Fanta cola sladká chemie. Pití prostě hnus fialovej. Už bych tam kvuli tomu nejel. Průjem také byl a dcera trpí ještě ted. No nevím, s detmi bych uz nejel. I když hotel,jidlo, plaz,bazen, korály super. Uklizeno bylo také.
Nádherná, hodně pěkná.
StravaVýborný. Pití fuj. Děs. Pak průjmy.
UbytovanieČisté, furt uklizeli. Dobry.
SlužbyZa vše priplatky. Ani wifi na recepci nebyla zdarma. Jsou vyčůrany. Nechte si zaklad. Vse navíc nemá smysl.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...