Rezort byl 4 roky zavřený, jak jsme se od místních dozvěděli , takže velká škoda, protože hotely jsou stavěné s velkým rozmachem, jeden tam má dokonce svou lanovku z hotelu do svého aquaparku( je mimo provoz), protože přestali jezdit turisté z Ruska, nefunguje všechno. Ale pomalu vše zprovozňují. Jeli jsme tam s obavami, ale hezké to bylo
PlážČistá, hlídaná, povlovný přístup do moře, písčitá, vhodná pro děti, korály ohraničené bójkami. Aquapark bezvadný.
StravaÚžasná, jak je v Egyptě zvykem, hodně zeleniny, každý den ryba, drůbež, hovězí. Dost sladkostí-dorty, řezy, croasany, jogurty, marmelády. za 14 dní mám o 5 kg víc
UbytovanieUbytování v hotelu Emerald dobré, bylo vidět, že se rekonstruoval, spáry v koupelně nové, postele pružinové matrace 120/200, balkon, varná konvice, televize s dětským programem. Nic víc člověk nepotřebuje.
SlužbyKaždý den nám uklidili, když jsme odešli na pláž. Bazény každý den čistili vodním vysavačem, personál milý, ochotný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate