Dóra Zita O.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Můžu zmínit jen jedno negativum. Ti, kteří cestují v noci a přijíždějí v době snídaně, by měli počítat s tím, že pokoj dostanou až po 13:00. Takže se vyplatí strávit těch 5-6 hodin na pláži. Bikiny si můžete sbalit do příručního zavazadla nebo si je vzít z odbaveného zavazadla. Samozřejmě si můžete dát snídani.
Můžu zmínit jen jedno negativum. Ti, kteří cestují v noci a přijíždějí v době snídaně, by měli počítat s tím, že pokoj dostanou až po 13:00. Takže se vyplatí strávit těch 5-6 hodin na pláži. Bikiny si můžete sbalit do příručního zavazadla nebo si je vzít z odbaveného zavazadla. Samozřejmě si můžete dát snídani.
Doporučuje se obuv. Děti se také mohou brodit. Hloubka se pomalu zvyšovala.
StravaBohatá a rozmanitá nabídka.
UbytovanieVšechno bylo v pořádku. Postel je pohodlná. Nemůžu říct nic špatného. V tomto hotelu nejsem poprvé.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







