Tento hotel si práve prezerá ďalší 4 ľudia.

Aktuálne pre cesty do Egypta

Hotel Palm Beach Resort

Hodnotenie: 4/5

Egypt, Hurghada, Hurghada - Dahar

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Na piesočnatej pláži Strmší vstup do mora SPA centrum Zábava pre deti i dospelých

Viac o ubytovaní

od 536 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Poloha

Hotelový areál s výbornou atmosférou je situovaný v severnej časti Hurghady. Leží v krásnej záhrade priamo pri piesočnatej pláži. Hotel sa nachádza približne 6 km od centra El Dahar. Do centra Hurghady a El Gouny je pohodlné spojenie miestnymi taxíkmi a minibusmi. Letisko je od hotela vzdialené cca 15 km.

Vybavenie

Hotelový komplex sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých blokov situovaných v udržovanej záhrade. V hoteli sa nachádza recepcia, dve hlavné reštaurácie, reštaurácia pri bazéne, lobby bar, orientálna kaviareň, bar pri bazéne, bar na pláži, zmenáreň, obchody so suvenírmi a minimarket. Hosťom hotela sú k dispozícii členité bazény so sladkou vodou (jeden s integrovanou jacuzzi), pre deti detské bazény a ihrisko.

Ubytovanie

Komfortne zariadené dvojlôžkové izby majú vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, fén, WC) a sú vybavené individuálne ovládateľnou klimatizáciou, telefónom, trezorom, chladničkou, televízotom so satelitom. K väčšine izieb náleži balkón alebo terasa. Je tu možnosť jednej prístelky.

Strava

Stravovanie All inclusive prebieha od 10:00 do 24:00 a je možné ho čerpať vo vybraných priestoroch hotela. Zahrňuje raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa a neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojov a alkoholických nápojov miestnej výroby (víno, pivo, ouzo, rum, whisky).

Služby

Hotel svojim hosťom ponúka bohaté animačné programy, po večerných animáciach sa koná diskotéka. Zábavu pre deti zaisťuje česky alebo slovensky rozprávajúci animátori v Dino Clube. Pre milovníkov aktívného odpočinku je k dispozícii volejbalové ihrisko, stolný tenis, minifutbal, fitness, pétanque, šípky alebo tenisové kurty, za poplatok biliard. V hoteli sa nachádza sauna, kaderníctvo, masérske služby. Hotel umožňuje pripojenie k internetu.

Pláž

Členitá piesočnatá pláž pozvoľne sa zvažujúca do mora sa nachádza v bezprostrednej blízkosti hotela. Bohatý podmorský svet ocenia milovníci šnorchlovania. V mieste hotela na pláži je bohatá ponuka vodných športov (aqua centrum, surf centrum a potápačské centrum). Slnečníky a lehátka pri bazéne a na pláži je možné využívať zadarmo.

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
  • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Minibar, Bar Minibar áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Detský kútik, Detské ihrisko, Detský bazén Detský kútik áno
  • Tenis, Volejbal Tenis áno
  • Golf Golf áno
  • Surfovanie Surfovanie áno
  • Potápačské centrum Potápačské centrum áno
  • Tobogány Tobogány áno
  • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
  • Fitness Fitness áno
  • Animačné programy Animačné programy áno
  • Bezbariérový prístup Bezbariérový prístup áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno
  • Kaviareň Kaviareň áno
  • Nonstop recepcia Nonstop recepcia áno
  • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Výborné (na základe 2 380 hodnotení)

Informácie o overovaní recenzí

Hodnotenie 4,4 / 5

Strava 4,3 / 5

Ubytovanie 4,4 / 5

Okolie 4,5 / 5

Služby 4,4 / 5

Cena 4,5 / 5

85. najlepšie hodnotený z 235 hotelov v Hurghada

Anonym

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026

Všechno bylo super!!

Všechno bylo super!!

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Čistá pláž bez korálů, pozvolný vstup do moře, je možné vidět i ryby, medúzy nebo rejnoky. Je možné z pláže vidět delfíny. Hned u pláže bar je také velké plus

Strava

Rozmanitá strava, vybere si každý.

Ubytovanie

Krásné a moderní ubytování, čistota, balkon na každém pokoji.

Služby

S hotelem jsme byli moc spokojeni, služby hotelu odpovídali očekávání. Klidné a čisté místo

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Pavol M.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026

Veľmi som bol milo prekvapený všetko bolo nad priemer nad moje očakávania boli sme veľmi spokojní

Veľmi som bol milo prekvapený všetko bolo nad priemer nad moje očakávania boli sme veľmi spokojní

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Veľmi spokojný čista pláž

Strava

Veľmi som bol milo prekvapený všetko bolo nad priemer nad moje očakávania boli sme veľmi spokojní

Ubytovanie

Veľmi ochotný a Veľmi čisto nad mieru spokojný

Služby

Veľmi príjemný personál a da sa aj po nemecky dorozumieť spokojnosť nadovšetko

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Jana G.

Hodnotenie 4,3 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026

V tomto hoteli sme boli prvý krát. Hotel pekný, zrekonštruovaný, personál veľmi milý a ústretový. Pekné prostredie a krásne čisté more.
Bolo to príjemné strávených 15 dní našej dovolenky.

V tomto hoteli sme boli prvý krát. Hotel pekný, zrekonštruovaný, personál veľmi milý a ústretový. Pekné prostredie a krásne čisté more.
Bolo to príjemné strávených 15 dní našej dovolenky.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž krásna, čistá. Piesočná - pozvoľný vstup do mora. More krásne, čistá a priezračná voda . Dá sa krásne zaplávať. Nie sú potrebné topánky do vody . Denne sme mali aj spoločnosť delfínov.

Strava

Strava - veľké skladanie. Každý deň to isté, málokedy bola zmena a veľmi malý výber jedál. Taktiež nebol dostatočný výber ovocia.

Ubytovanie

Izba bola pekná, čistá. Boli sme ubytovaní v zrekonštruovanej časti, blok D.Každý deň upratané a doplnená voda, káva, čaj. Náš upratovač Basam bol veľmi kamarátsky.

Služby

Služby super ????. Personál milý a ochotný. Stále usmiaty.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Juraj M.

Hodnotenie 3,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026

Pro někoho kdo si užívá JEN rezort, tak asi v pořádku.

Pro někoho kdo si užívá JEN rezort, tak asi v pořádku.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž malá, ale s dostatečným počtem míst pro všechny hosty. Omezení bójemi zamrzelo, protože při odlivu bylo prostoru na plavání skutečně málo.
O zajímavém potápění, nebo šnorchlování si člověk může nechat zdát, protože zleva je rozpadlé betonové molo, zprava je rozpadlé betonové molo a nikam dál se člověk nedostane.
Pláž samotná byla jakžtakž čistá, ale vajgly po sobě zanechávající kuřáci by měli mít v pekle speciální místo ...

Strava

První 4 dny jsme měli štěstí na dobrou směnu, takže jídlo bylo pestré, chutné a obsluha milá. Po zbytek pobytu už zbyla jen ta milá obsluha :)
Co nemile překvapilo byli balíčky s večeří/snídaní, tam člověka mrzelo to plýtvání jídlem, protože polovina z toho byla nepoživatelná.

Ubytovanie

Ubytování čisté, africké 4 hvězdy asi adekvátní. V jednom z pokojů trochu hlučnější klima ovlivňující spánek, ale dalo se to.

Služby

Služby hotelu byly adekvátní.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Henrieta J.

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026

Boli sme veľmi spokojní

Boli sme veľmi spokojní

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Dominik P.

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026

Na dovolenke sme boli dvaja aj s Priaťelkou. Ja mam 24 priatelka 21 a možem povedať ze sme si dovolenku naozaj užili palm beach resort funguje na vybornu jedlo bolo skvele (až na zemiaky ktore nevedia uplne pripraviť) jedla je tam od vymyslu sveta my sme si to užili aj ked sme mlady a pre mladych by som asi skôr viac odporučil možno iny resort tento resort je viac na oddych a taky chill opalovanie kupanie a tak čo sa tyka personalu to nemožeme nič vytknuť a ked vam mozem poradiť určite si zoberte nejake 1 dolarovky a sem tam im nechajte casnikom nejaky tringelt budu velmi stastny a fakt si to zaslužia niektori lebo su stale usmievavy a uz si vas pamätaju jedine naco si davajte pozor je na tie ponuky čo tam nukaju v resorte ti šmelinari tu vam budu ponukat masaže tu vam budu ponukat pedikuru tu zas vylety… nam slubili 2x vylet na lodi delfiny plavanie v mori s delfinami a nakoniec z toho nebolo nic na vylety by som skôr išiel cez delegata čo ponukal … masaž si nedavajte taktiež budu vas maximalne hladkat … nečakajte čo sa tyka izieb žiadny luxus ale myslim si ze uplne postačujuce kedže sa tam chodite viac menej len vyspať cez den ste cely cas pri mori alebo niekde na vylete… este jednu vec ktoru by som vytkol je mozno slabsi animatori… je tam ihrisko na volejbal pinpong biliard a dozvedeli sme sa o tom az 2 dni pred odchodom… animatori mohli zvolavat ludi skor ci uz na volejbal alebo na pinpong alebo tak to je trosku slabsie aj ked program je tam stale kazdy vecer

Na dovolenke sme boli dvaja aj s Priaťelkou. Ja mam 24 priatelka 21 a možem povedať ze sme si dovolenku naozaj užili palm beach resort funguje na vybornu jedlo bolo skvele (až na zemiaky ktore nevedia uplne pripraviť) jedla je tam od vymyslu sveta my sme si to užili aj ked sme mlady a pre mladych by som asi skôr viac odporučil možno iny resort tento resort je viac na oddych a taky chill opalovanie kupanie a tak čo sa tyka personalu to nemožeme nič vytknuť a ked vam mozem poradiť určite si zoberte nejake 1 dolarovky a sem tam im nechajte casnikom nejaky tringelt budu velmi stastny a fakt si to zaslužia niektori lebo su stale usmievavy a uz si vas pamätaju jedine naco si davajte pozor je na tie ponuky čo tam nukaju v resorte ti šmelinari tu vam budu ponukat masaže tu vam budu ponukat pedikuru tu zas vylety… nam slubili 2x vylet na lodi delfiny plavanie v mori s delfinami a nakoniec z toho nebolo nic na vylety by som skôr išiel cez delegata čo ponukal … masaž si nedavajte taktiež budu vas maximalne hladkat … nečakajte čo sa tyka izieb žiadny luxus ale myslim si ze uplne postačujuce kedže sa tam chodite viac menej len vyspať cez den ste cely cas pri mori alebo niekde na vylete… este jednu vec ktoru by som vytkol je mozno slabsi animatori… je tam ihrisko na volejbal pinpong biliard a dozvedeli sme sa o tom az 2 dni pred odchodom… animatori mohli zvolavat ludi skor ci uz na volejbal alebo na pinpong alebo tak to je trosku slabsie aj ked program je tam stale kazdy vecer

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Plaž v resorte naozaj len kusok od ubytovania na plaži su plavčici plaž je čista voda slana.. všetko ako ma byť fakt velmi dobra plaž aj s pristupom do vody na plaaži je aj bar kde mate zmrzlinu napoje a tak isto tam griluju čiže super

Strava

Strava osobne nam velmi chutilo bohaty vyber akurat jedine minus je zemiaky nevedia ich urobit davali sme im šancu ale to im akosi nešlo… faraona sme nedostali nemusite sa tam toho velmi bať… len hlavne ked si pytate napoje tak bez ladu… kedze voda tam pitna nieje z kohutika a lad eobia z vody z kohutika to je tak asi jedina rada inak obrovsky vyber jak ranajky tak obed cez veceru…

Ubytovanie

V norme žiaden luxus ale uplne stači

Služby

Velmi dobre obsluha čašnici plavčici sa k vam milo spravaju a nemozem nato nic zle povedat ta rreštauracia tam v hoteli je vyborna aj ten bar naozaj vsetko funguje vyborne

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Anonym

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026

Všechno bylo super!!

Všechno bylo super!!

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Čistá pláž bez korálů, pozvolný vstup do moře, je možné vidět i ryby, medúzy nebo rejnoky. Je možné z pláže vidět delfíny. Hned u pláže bar je také velké plus

Strava

Rozmanitá strava, vybere si každý.

Ubytovanie

Krásné a moderní ubytování, čistota, balkon na každém pokoji.

Služby

S hotelem jsme byli moc spokojeni, služby hotelu odpovídali očekávání. Klidné a čisté místo

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať