Boli som sklamané z ubytovania. Maličká izba bez balkóna, zastaralé vybavenie,vaňa, špinavá, nedala sa otvoriť zástena,uteráky šedivé,klíma maximálne hučala. Kľúč od izby jeden, čo je veľmi nepraktické a izba bola nahriata po príchode z pláže, chladnička vypnutá..po urgencii chladnička fungovala aj po opustení izby. Snaha o výmenu bola márna. Že vraj to je štandard,pritom iným klientom inej národnosti izbu vymenili a tiež mali standard.Strava jednotvárna, málo ovocia,čaj iba čierny. Jasne,že to skončilo "Faraonovou pomstou". Bola som v Egypte 10 krát a doteraz som nemala žiadne potiaže. Pláž malinká, lehátka sa obsadzovali už o piatej ráno. Nedajbože prejsť za mólo na inú pláž, ihneď upozornenie, aj obyčajné fotenie s jednou nohou za lanom bol problém. Inak personál bol milý, ústretový. Objednali sme si masáže a bakšiš masérke nestačil, tak vliezla mi rukou do peňaženky a vyťahovali 20 €, pritom toľko som zaplatila za masáž. Pri príchode o 20.20 nás hnali na večeru, že o 10 minút končí, pritom bola do 21.00 a delegát nás informoval,že máme možnosť sa najesť do polnoci. Celkovo som bola sklamaná z dovolenky.