Miroslav D.
Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 15.2. - 22.2.2026 Hodnotené: Február 2026
Jaz Aquaviva Hodnotenie: 5/5 Egypt, Hurghada
Výborný hotel pre rodiny s deťmi, množstvo tobogánov v blízkosti ubytovania, niektoré bazény mali vyhrievanú vodu. Stravovanie úžasné, rozmanité, každý si nájde, čo mu chutí. Nebol problém ani s výberom jedál pre ľudí s intoleranciami, všade boli prehľadné piktogramy s obsahom alergénov v danom jedle. Izby boli čisté, upratované denne, fľašková voda na izbách je zdarma.
Výborný hotel pre rodiny s deťmi, množstvo tobogánov v blízkosti ubytovania, niektoré bazény mali vyhrievanú vodu. Stravovanie úžasné, rozmanité, každý si nájde, čo mu chutí. Nebol problém ani s výberom jedál pre ľudí s intoleranciami, všade boli prehľadné piktogramy s obsahom alergénov v danom jedle. Izby boli čisté, upratované denne, fľašková voda na izbách je zdarma.
Ubytovanie
Izby sú priestranné a čisté, upratované denne, fľašková voda na izbách je zdarma. K izbám na poschodiach sa ide pešo, výťah sme si nikde nevšimli. Pre hostí s obmedzením pohybu prideľujú prioritne izby na prízemí. Všetky trasy od izieb na prízemí po okolí hotela aj k bazénom sú bezbariérové. V ponuke sú aj "rodinné izby", kde je možné ubytovať až 4 osoby. Niektoré rodinné izby bývajú prepojené s vedľajšou rovnakou izbou, takže je možné ubytovať aj viacčlennú rodinu. Nie vždy sú ale tieto možnosti k dispozícii, treba sa opýtať buď priamo na recepcii, alebo pri pulte "služieb zákazníkov", kde je personál ochotný riešiť aj takéto potreby.
Strava
Stravovanie je úžasné, rozmanité, každý si nájde, čo mu chutí. Nebol problém ani s výberom jedál pre ľudí s intoleranciami, všade boli prehľadné piktogramy s obsahom alergénov v danom jedle. Pre osoby so špeciálnymi stravovacími potrebami pridelia jedného zo šéfkuchárov, ktorý sa snaží ochotne splniť aj neštandardné želania hostí, pokiaľ je to v jeho silách. Bravčové mäso ale nehľadajte. Väčšina stolov je prioritne pre 4 osoby, takže viacpočetná rodina môže mať problém s nájdením voľného miesta za jedným stolom. Majú tam síce aj väčšie stoly pre 6-8 osôb, ale ich počet je obmedzený.
Služby hotela
Vo vnútrobloku hotela sa nachádza množstvo bazénov. Jedna časť je určená skôr na oddych a občasné zaplávanie si a druhá časť je viac vhodná pre aktívny pobyt pri bazéne s deťmi. Množstvo tobogánov zaručí deťom dostatočnú zábavu na dlhý čas. Okrem tobogánov je k dispozícii aj pieskové ihrisko na volejbal. Pre menšie deti sú tam aj plytké bazény s menšími šmykľavkami. Detské bazény a niektoré bazény s tobogánmi majú vyhrievanú vodu.
Pláž
Pláž sa nenachádza priamo pri hoteli, ale pravidelne, každých 30 minút počas dňa, chodieva k pláži kyvadlová doprava. Na pláži je piesok, ležadlá a slnečníky. Je tam aj bar s občerstvením a nejakými drobnými jedlami ako hranolky, vafle, sendviče a iné. Uteráky k ležadlám sa nachádzajú na izbách, treba si ich vziať so sebou k bazénom/pláži. Po návrate s pláže je možné uteráky vymeniť za čisté, stačí ich nechať v taške pred dverami izby.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

















