The Grand Resort Hodnotenie: 4/5
od 320 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 320 € za os.
od 385 € za os.
od 338 € za os.
od 392 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 27 hodnotení)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jediné co se nám na zájezdu nezamlouvalo bylo to, že v den odjezdu nám allinclusive přestal platit v poledne při předání pokoje, což nám příjde nešťastné, sice člověk tam může být ještě u moře a bazénu, ale je tam defakto hlady, cestovní kancelář a hotel to zřejmě nemají mezi sebou vykomunikované, aby tam lidé nezůstali hlady, hlavně nám to příjde nešťastné pro rodiny z dětmi.
Dále potom v cestovní kanceláři nemají aktuální info ohledně Wifi v hotelu, v kanceláři nám řekli, že wifi v resortu nemáme, ale na pokoji by měla být a to v ceně zájezdu a bylo to na opak, ale s tím, že wifi byla za poplatek a to na 7 dní za 30 dolarů, pouze na jedno zaříjení, naštěstí nám delegát domluvil cenu na 10 dolarů.
Až na tyto dvě drobnosti, se nám celkově zájezd líbil, klidný menší resort s příjemnou a ochotnou obsluhou, která dělala vše, aby si zákazníci pobyt užili.
Jediné co se nám na zájezdu nezamlouvalo bylo to, že v den odjezdu nám allinclusive přestal platit v poledne při předání pokoje, což nám příjde nešťastné, sice člověk tam může být ještě u moře a bazénu, ale je tam defakto hlady, cestovní kancelář a hotel to zřejmě nemají mezi sebou vykomunikované, aby tam lidé nezůstali hlady, hlavně nám to příjde nešťastné pro rodiny z dětmi.
Dále potom v cestovní kanceláři nemají aktuální info ohledně Wifi v hotelu, v kanceláři nám řekli, že wifi v resortu nemáme, ale na pokoji by měla být a to v ceně zájezdu a bylo to na opak, ale s tím, že wifi byla za poplatek a to na 7 dní za 30 dolarů, pouze na jedno zaříjení, naštěstí nám delegát domluvil cenu na 10 dolarů.
Až na tyto dvě drobnosti, se nám celkově zájezd líbil, klidný menší resort s příjemnou a ochotnou obsluhou, která dělala vše, aby si zákazníci pobyt užili.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Roman Nováček
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově spokojeni s vybranou dovolenou , nevýhodou je jen ,že jde o uzavřený hotelový resort a do nějakého městečka s obchůdky se dostanete jedině taxíkem , je to dost daleko.... A významně předražené fakultativní výlety mne překvapili... Pokud Vás nebaví se celou dobu válet jen u bazénu či moře a popíjet koktejly , ale chcete něco vidět , připravte si hodně peněz...
Celkově spokojeni s vybranou dovolenou , nevýhodou je jen ,že jde o uzavřený hotelový resort a do nějakého městečka s obchůdky se dostanete jedině taxíkem , je to dost daleko.... A významně předražené fakultativní výlety mne překvapili... Pokud Vás nebaví se celou dobu válet jen u bazénu či moře a popíjet koktejly , ale chcete něco vidět , připravte si hodně peněz...
přímo v resortu , ale jak je zvykem v této destinaci přístup do moře po mole , protože z pláže byste šli 200 m vodou po kotníky....
StravaJídlo dobré zejména omáčky s hovězím masem ...
UbytovanieOdpovídající ceně , byli jsme spokojeni
SlužbyPříjemný a ochotný personál , snažili se ve všem vyjít vstříc.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jediné co se nám na zájezdu nezamlouvalo bylo to, že v den odjezdu nám allinclusive přestal platit v poledne při předání pokoje, což nám příjde nešťastné, sice člověk tam může být ještě u moře a bazénu, ale je tam defakto hlady, cestovní kancelář a hotel to zřejmě nemají mezi sebou vykomunikované, aby tam lidé nezůstali hlady, hlavně nám to příjde nešťastné pro rodiny z dětmi.
Dále potom v cestovní kanceláři nemají aktuální info ohledně Wifi v hotelu, v kanceláři nám řekli, že wifi v resortu nemáme, ale na pokoji by měla být a to v ceně zájezdu a bylo to na opak, ale s tím, že wifi byla za poplatek a to na 7 dní za 30 dolarů, pouze na jedno zaříjení, naštěstí nám delegát domluvil cenu na 10 dolarů.
Až na tyto dvě drobnosti, se nám celkově zájezd líbil, klidný menší resort s příjemnou a ochotnou obsluhou, která dělala vše, aby si zákazníci pobyt užili.
Jediné co se nám na zájezdu nezamlouvalo bylo to, že v den odjezdu nám allinclusive přestal platit v poledne při předání pokoje, což nám příjde nešťastné, sice člověk tam může být ještě u moře a bazénu, ale je tam defakto hlady, cestovní kancelář a hotel to zřejmě nemají mezi sebou vykomunikované, aby tam lidé nezůstali hlady, hlavně nám to příjde nešťastné pro rodiny z dětmi.
Dále potom v cestovní kanceláři nemají aktuální info ohledně Wifi v hotelu, v kanceláři nám řekli, že wifi v resortu nemáme, ale na pokoji by měla být a to v ceně zájezdu a bylo to na opak, ale s tím, že wifi byla za poplatek a to na 7 dní za 30 dolarů, pouze na jedno zaříjení, naštěstí nám delegát domluvil cenu na 10 dolarů.
Až na tyto dvě drobnosti, se nám celkově zájezd líbil, klidný menší resort s příjemnou a ochotnou obsluhou, která dělala vše, aby si zákazníci pobyt užili.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem byl výborný.
Celkový dojem byl výborný.
Pláž byla čistá, možnost drinku, malo lidi, horší byl přístup do vody z mola. Pro starší osoby skoro nemožné koupání v moři. Podmořský svět byl krásný. Starostliví plavčíci.
StravaStrava byla průměrná. Pro Evropany nebyla příliš vyhovující. Jídla se často opakovaly. Vyzdvihnout bych chtěla ochotu personalu uskutečňovat večeře venku, či možnost prineseni jidla na pokoj.
UbytovaniePokoj byl každý den uklizeny, poskytnuté čisté osusky, personal ochotny, dobre klimatizovaný
SlužbyWifi byla za poplatek, který nebyl malá částka. Jinak vše dobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Roman Nováček
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově spokojeni s vybranou dovolenou , nevýhodou je jen ,že jde o uzavřený hotelový resort a do nějakého městečka s obchůdky se dostanete jedině taxíkem , je to dost daleko.... A významně předražené fakultativní výlety mne překvapili... Pokud Vás nebaví se celou dobu válet jen u bazénu či moře a popíjet koktejly , ale chcete něco vidět , připravte si hodně peněz...
Celkově spokojeni s vybranou dovolenou , nevýhodou je jen ,že jde o uzavřený hotelový resort a do nějakého městečka s obchůdky se dostanete jedině taxíkem , je to dost daleko.... A významně předražené fakultativní výlety mne překvapili... Pokud Vás nebaví se celou dobu válet jen u bazénu či moře a popíjet koktejly , ale chcete něco vidět , připravte si hodně peněz...
přímo v resortu , ale jak je zvykem v této destinaci přístup do moře po mole , protože z pláže byste šli 200 m vodou po kotníky....
StravaJídlo dobré zejména omáčky s hovězím masem ...
UbytovanieOdpovídající ceně , byli jsme spokojeni
SlužbyPříjemný a ochotný personál , snažili se ve všem vyjít vstříc.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Markéta V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hned na úvod chci upozornit, ze hotel Crystal Beach je pouze holá stavba, která podle mého názoru nikdy nebyla dokončena a podle mých informacích, jak se v Egyptě staví, tak nebude hotov ani za 5 let. Přijali jsme variantu K Beach. Kdo nad tím uvažuje, tak se na to rovnou vykaslete a hledejte něco jiného. A vřele doporučuji Sindbad hotel.....
Kdyby nás po našem naléhání, hned druhy den nepresunuli do hotelu Sindbad, který doporučuji na 100%, tak by to byla hrozná dovolená...
Hned na úvod chci upozornit, ze hotel Crystal Beach je pouze holá stavba, která podle mého názoru nikdy nebyla dokončena a podle mých informacích, jak se v Egyptě staví, tak nebude hotov ani za 5 let. Přijali jsme variantu K Beach. Kdo nad tím uvažuje, tak se na to rovnou vykaslete a hledejte něco jiného. A vřele doporučuji Sindbad hotel.....
Kdyby nás po našem naléhání, hned druhy den nepresunuli do hotelu Sindbad, který doporučuji na 100%, tak by to byla hrozná dovolená...
Pláž jako taková hezká, koupání fajn. Ale je tam jen jeden bar, kde vám nalejou Colu fantu, sprite nebo obyčejný rum a ještě k tomu mame pocit, ze byl naredeny... Ovšem od hotelu k plazi, jdete přes staveniště okolo rozebranych starých klouzacek, bazénů, a mimochodem okolo rozestavěné budovy hotelu Crystal Beach, která nebude zrekonstruována ani za 5 let. A pochybuju, ze je v rekonstrukci, spis je to jen začátek stavby. Okolí hotelu je staveniště, na pláž jdete přes hřebíky, sroubky, vajgly, odpadky apod.
StravaPo prvním dojmu už se pak člověk boji i najíst. Ty jejich šťávy se nedají pít. Jídlo jsem si brala jen velmi opatrně. Když takhle vypadají jejich pokoje a ještě hůře okolí hotelu, bůh ví, jak to vypadá v kuchyni.
UbytovanieČekání 8 hodin na ubytování, je fakt úlet! Pak projdete chodbou, kde je roztrhany špinavý, snad nikdy neluxovany koberec, k pokojum, kde už spatne otevírání dveří nenasvědčuje tomu, ze za nimi to bude Ok. Na pokoji bordel na zemi, stitite se čehokoliv dotknout. Koupelna.... rozbita vana, jako ze praskliny, špína všude okolo umyvadla, vany, zachoda... na dne vany špína, sliz, hnus. Na zachodech u jídelny centimetr vody a rozbité dveře.
SlužbyUklízeč, který tam byl prý první den, se po mem rozcileni fakt snažil. Ale vytrit tak, ze polil podlahu nějakým sapomanet cely pokoj a pak to na jednou jen rozsmudlat, mi nepřijde jako něco super.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (1)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...