Marie R.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Dojem z dovolené je úžasný. Velká spokojenost. Příští rok pojedeme znovu.
Dojem z dovolené je úžasný. Velká spokojenost. Příští rok pojedeme znovu.
Pláž byla útesová ale schody do moře byli perfektní. Kousek opodál byla už písčitá pláž. Krásná. Vše bylo v naprostém pořádku.
StravaStrava byla rozmanitá, výborná.
UbytovaniePokoje byli čisté, pohodlné. Hotel útulný. Působil na mě jako rodinný.
SlužbySlužby hotelu jsou perfektní. Ať to jsou masáže,fitko, cvičení v bazénu. Velká spokojenost.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)





























