Helena L.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nebyla jsem zde poprvé, moc ráda se vracím, hotel je na velmi dobré úrovni, příjemný personál.
Nebyla jsem zde poprvé, moc ráda se vracím, hotel je na velmi dobré úrovni, příjemný personál.
Pláž je od hotelu cca 300 m, čistá, udržovaná, písčitý pozvolný přístup do vody, možnost zakoupení lehátek a slunečníků, naprostá spokojenost.
StravaObjednávám si vždy pouze snídaně, ale všeho dost a rozmanitý výběr.
UbytovaniePokoje jsou čisté, dobče vybavené a úklid pravidelný a precizní.
SlužbyV hotelu jsou velice ochotní, ať se jedná o zařízení výletů, nebo sehnání dopravy, vše na profesionální úrovni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)















