Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Sun Hall

Cyprus-Larnaca-Larnaca

Viac o ubytovaní

od 1 054 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 9 954

Poloha

Obľúbený , moderný mestský hotel je situovaný priamo na živé plážovej promenáde Finikoudés v samom srdci letoviska Larnaca , len niekoľko metrov od peknej piesočnatej pláže . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania ( obchody, bary , taverny , reštaurácie , vodné športy na pláži , diskotéky , nočné kluby , športoviská , tradičné trhy , požičovne automobilov a motocyklov ) . Transfer z medzinárodného letiska Larnaca trvá 20 minút .

Vybavenie

Veľmi dobre vedený mestský hotel ( novo zrekonštruovaný ) disponuje 151 izbami a apartmánmi , rozmiestnenými v modernej sedemposchodovej budove s krásnym výhľadom na more a letovisko . Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou , trezory ( za poplatok ) a lobby barom , hlavná reštaurácia , štýlová a la carte reštaurácie , mini market , internetový kútik ( za poplatok ) , WiFi pripojenie ( v lobby zdarma ) , kaviareň , sauna , vírivka , kaderníctvo , práčovňa ( za poplatok ) , fitnes centrum , masážny salón , spoločenská miestnosť so satelitnou TV , úschovňa batožiny , konferenčná miestnosť ( moderné vybavenie ) , vonkajší bazén s detskou časťou , bar pri bazéne , opaľovacia terasa ( ležadlá a slnečníky zadarmo ) a parkovisko .

Ubytovanie

Elegantne zariadené ( tlmené farby , drevený nábytok ) , priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha a vaňa , toaleta , fén ) , telefónom , klimatizáciou, rádiom , satelitnou TV , minibarom a balkónom alebo terasou ( výhľad na more alebo na letovisko ) .Priestranejšie dvojizbové apartmány s vybaveným kuchynským kútom a možnosťou ubytovania až pre 4 osoby sú na vyžiadanie . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie . WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok . Izby s bočným a priamym výhľadom na more sú na vyžiadanie ( za poplatok ) . Všetky izby sú nefajčiarske .

Strava

Raňajky podávané formou bohatého bufetu . Hostia si môžu objednať obedy či večere podávané formou bufetu ( nápoje za poplatok ) . Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie ( dlhé nohavice u mužov ) . Pre deti je k dispozícii detský bufet .

Služby

Novo zrekonštruovaný hotelový rezort si získava svojich hostí polohou neďaleko krásnej pláže , veľmi chutnou kuchyňou , komfortným ubytovaním aj pestrou ponukou služieb a ich dobrou úrovňou . Zabezpečuje pravidelné animačné programy pre deti ( súťaže , športové hry , kreatívne dielne , detský bazén ) i dospelých a zábavná večerné vystúpenia . Umožňuje športové aktivity ako napr . Cvičenie vo fitness centre , stolný tenis , plávanie , aerobik , vodnú gymnastiku , vodné pólo a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži ( za poplatok ) . Pre relaxáciu je určená sauna , vírivka , kozmetický a masážny salón . Centrum letoviska Larnaca ponúka veľa možností zábavy i športového vyžitia ( tenis , minigolf , volejbal , historické pamiatky , bary , reštaurácie , diskotéky , tanečné terasy , karaoke kluby , parky , turistické atrakcie ) .

Služby za poplatek

Izby s výhľadom na more , práčovňa , stráženie detí , sauna , solárium , masáže , kozmetický salón, kaderníctvo , obedy a večere , trezory , internet , lehátka a slnečníky na pláži , vodné športy na pláži .

Pláž

Krásna , široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a sezónnou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov ( za poplatok - loďky , vodné bicykle , windsurfing , vodné lyžovanie , paragliding , motorové člny , jazdy na banánoch , plážový volejbal , šnorchlovanie ) , sa nachádza 100 m od hotela ( prístup cez plážovú promenádu ​​) . Klientom sú k dispozícii služby plážového baru a ležadlá a slnečníky ( za poplatok ) .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 50 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 1 m
 • Vzdialenosť od letiska 15 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detské ihrisko áno
 • Potápačské centrum áno
 • Cesta okolo hotela áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo áno
 • Kuchynský kút áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

04:00 h

Popis

Toto mesto zahalené rúškom tajomnej histórie a nesúcej zvláštne meno, je tretím najväčším mestom Cypru a zároveň významným obchodným, priemyselným a turistickým centrom. Nájdete tu prístav, letisko i marínu pre kotvenie jácht, rovnako ako aj bohato vybudovanú sieť hotelov, pretože z turistického ruchu mesto žije. 
Toto antické kráľovstvo založené Feničanmi v 9. storočí pred n.l. nieslo pôvodný názov Kítion. Dnešný názov mesta Larnaca vraj nie je príliš obľúbený, pravdepodobne totiž znamená čosi ako hrobka, sarkofág. V najbližšom okolí boli v minulosti nájdené rôzne sarkofágy, podľa povesti jeden patril i Lazarovi, ktorý bol vzkriesený Kristom. Sú vystavané v miestnom Archeologickom múzeu a určite stoja za pozretie. Miestni viac menej tvrdohlavo nazývajú mesto Skála. Okrem toho má mesto taktiež Múzeum Pieridovej nadácie, ktorého zbierka sa snaží zmapovať históriu ostrova od praveku až po stredovek. Zvyšky pôvodného osídlenia sú viditeľné už kilometer od centra, neolitické sídlisko Hirokitia je jedným z dôležitých historických nálezísk a je chránené organizáciou UNESCO. V meste nájdete ako mešity tak i kostolíky, je totiž pomyselnou čiarou rozdelené na grécku a tureckú časť. Za zmienku a za návštevu stojí napr. mešita Grand Mosque. 
Medzi Larnacou a medzinárodným letiskom leží Slané jazero, ktoré v lete vysychá, ale v zime je útočiskom plameniakov a ďalších druhov cudzokrajných vtákov. Pri tomto jazere nájdete islamské posvätné miesto Hala Sultan - toto miesto skrýva hrob, kde sú údajne uložené pozostatky tety proroka Mohameda. 
Hotely sú vybudované pozdĺž pláží v centrálnej časti Larnacy, kde sa taktiež nachádza povestná promenáda Finikoudés, lemovaná vysokými palmami a množstvom lákavých reštaurácií. Asi najkrajšie pláže sú v turistickej oblasti Dekelia, väčšinou sú pokryté tmavším jemným pieskom alebo drobnými kamienkami. Je tu tiež veľké množstvo reštaurácií, barov, diskoték a obchodov. 
Ponuka športového využitia je rovnako bohatá - vonkajšie a kryté bazény, rôzne ihriská, biliard, fitness, potápanie a mnoho ďalšieho. Z miestneho prístavu sa dajú podnikať okružné plavby po Stredozemnom mori.  Lokalita je vhodná pre tých, ktorí chcú spojiť pokojnú dovolenku s návštevou rušnejšieho mesta so všetkým, čo ponúka.
 • Vzdialenosť od pláže 50 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 1 m
 • Vzdialenosť od letiska 15 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 04:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 32 °C v noci 22 °C

 • Teplota vody 27 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 33 °C v noci 22 °C

 • Pondelok 36 °C v noci 24 °C

 • Utorok 39 °C v noci 27 °C

 • Streda 37 °C v noci 23 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December