Katarína L.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Dovolenka na výbornú , veľká spokojnosť vďaka zamestnancovi v Invinie , ktorému záležalo na výbere najlepšej dovolenky. Ďakujeme ❤️
Dovolenka na výbornú , veľká spokojnosť vďaka zamestnancovi v Invinie , ktorému záležalo na výbere najlepšej dovolenky. Ďakujeme ❤️
Pláž bola pre nás vychutnanim vysnívanej dovolenky . Ďakujeme ❤️.
StravaStrava excelovala, kuchár bol z Talianska jedllá boli jedna báseň . K pomere s inými hotelmi menej jedál ale tu išlo o kvalitu a lepšie koláče mučniky torty ako v tomto hotely sme ešte nejedli , strava bola výborná excelentná .
UbytovanieUbytovanie bolo úplne v poriadku, hotel čistý , denne upratané izby , niet čo vytknúť . Spokojnosť .
SlužbySlužba hotela v poriadku nakoľko to nebol 5* hotel .
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)




