Hotel Boronia

Cyprus-Larnaca-Larnaca

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 9 778

Poloha

Štýlové prázdninové apartmány sú situované v živej turistickej zóne vyhľadávaného letoviska Larnaca , len 120 m od krásnej piesočnatej pláže . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania ( obchody , reštaurácie , taverny , kaviarne , požičovne automobilov , strediská vodných športov , diskotéky ) . Centrum Larnacy je pohodlne dostupné mestskou dopravou ( zastávka v blízkosti ubytovania ) . Transfer z medzinárodného letiska Larnaca trvá 30 minút .

Vybavenie

Obľúbený aparthotel ponúka ubytovanie v moderných poschodových budovách s pekným výhľadom na bazén alebo do okolia . Klientom je k dispozícii štýlová vstupná hala s recepciou , turistickými informáciami a lobby barom , štýlová reštaurácia , internetový kútik ( za poplatok ) , WiFi pripojenie , spoločenská miestnosť so satelitnou TV , úschovňa batožiny , práčovňa ( za poplatok ) , minimarket , sauna , parný kúpeľ , posilňovňa , veľký vonkajší bazén , detský bazén , snack bar pri bazéne , opaľovací terasa ( ležadlá a slnečníky zadarmo ) , záhradka s posedením a parkovisko .

Ubytovanie

Útulne zariadené , štýlové dvojlôžkové apartmány s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha , toaleta , fén ) , obývacou časťou s rozkladacím gaučom , vybaveným kuchynským kútom ( základný riad , varič , rýchlovarná kanvica , chladnička ) , spálňou s manželskou posteľou , klimatizáciou ( za poplatok ) , telefónom , rádiom aterasou . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie . WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok . Apartmány sú nefajčiarske .

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej , dobre vybavenej kuchynke , dokúpiť si kontinentálne raňajky alebo využiť služby niektorej zo štýlových reštaurácií či taverien v okolí .

Služby

Príjemný apartmánový komplex si získava svojich hostí štýlovým ubytovaním s možnosťou vlastného varenia , priateľskou rodinnou atmosférou aj dobrou dostupnosťou centra mesta i pláže . Hostia môžu navštíviť príjemnú tavernu s ponukou tradičných pokrmov . Pre relaxáciu je určená sauna , parný kúpeľ , exteriérový bazén s opaľovací terasou a fitnes centrum . V okolí hotela sa nachádza celý rad atrakcií pre deti i dospelých .

Služby za poplatek

Klimatizácia , internet , detská postieľka , sauna , parný kúpeľ , práčovňa , vodné športy na pláži , lehátka a slnečníky na pláži .

Pláž

Nádherná , dlhá piesočnatá pláž lemovaná palmami s pozvoľným vstupom do mora , priezračne čistú vodu a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov ( za poplatok ) sa nachádza 150 m od ubytovania ( prístup cez miestnu komunikáciu ) . Klientom sú k dispozícii ležadlá a slnečníky ( za poplatok ) .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 150 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • Chladnička áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
 • Wifi zadarmo áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

04:00 h

Popis

Toto mesto zahalené rúškom tajomnej histórie a nesúcej zvláštne meno, je tretím najväčším mestom Cypru a zároveň významným obchodným, priemyselným a turistickým centrom. Nájdete tu prístav, letisko i marínu pre kotvenie jácht, rovnako ako aj bohato vybudovanú sieť hotelov, pretože z turistického ruchu mesto žije. 
Toto antické kráľovstvo založené Feničanmi v 9. storočí pred n.l. nieslo pôvodný názov Kítion. Dnešný názov mesta Larnaca vraj nie je príliš obľúbený, pravdepodobne totiž znamená čosi ako hrobka, sarkofág. V najbližšom okolí boli v minulosti nájdené rôzne sarkofágy, podľa povesti jeden patril i Lazarovi, ktorý bol vzkriesený Kristom. Sú vystavané v miestnom Archeologickom múzeu a určite stoja za pozretie. Miestni viac menej tvrdohlavo nazývajú mesto Skála. Okrem toho má mesto taktiež Múzeum Pieridovej nadácie, ktorého zbierka sa snaží zmapovať históriu ostrova od praveku až po stredovek. Zvyšky pôvodného osídlenia sú viditeľné už kilometer od centra, neolitické sídlisko Hirokitia je jedným z dôležitých historických nálezísk a je chránené organizáciou UNESCO. V meste nájdete ako mešity tak i kostolíky, je totiž pomyselnou čiarou rozdelené na grécku a tureckú časť. Za zmienku a za návštevu stojí napr. mešita Grand Mosque. 
Medzi Larnacou a medzinárodným letiskom leží Slané jazero, ktoré v lete vysychá, ale v zime je útočiskom plameniakov a ďalších druhov cudzokrajných vtákov. Pri tomto jazere nájdete islamské posvätné miesto Hala Sultan - toto miesto skrýva hrob, kde sú údajne uložené pozostatky tety proroka Mohameda. 
Hotely sú vybudované pozdĺž pláží v centrálnej časti Larnacy, kde sa taktiež nachádza povestná promenáda Finikoudés, lemovaná vysokými palmami a množstvom lákavých reštaurácií. Asi najkrajšie pláže sú v turistickej oblasti Dekelia, väčšinou sú pokryté tmavším jemným pieskom alebo drobnými kamienkami. Je tu tiež veľké množstvo reštaurácií, barov, diskoték a obchodov. 
Ponuka športového využitia je rovnako bohatá - vonkajšie a kryté bazény, rôzne ihriská, biliard, fitness, potápanie a mnoho ďalšieho. Z miestneho prístavu sa dajú podnikať okružné plavby po Stredozemnom mori.  Lokalita je vhodná pre tých, ktorí chcú spojiť pokojnú dovolenku s návštevou rušnejšieho mesta so všetkým, čo ponúka.
 • Vzdialenosť od pláže 150 m
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 04:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 36 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 28 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 37 °C v noci 24 °C

 • Streda 37 °C v noci 24 °C

 • Štvrtok 37 °C v noci 23 °C

 • Piatok 37 °C v noci 23 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December