Hotel Tofinis

Hodnotenie: 3/5

Cyprus, Ayia Napa, Ayia Napa

Viac o ubytovaní

od 833 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 125 565

miesto:
Tento plážový hotel sa nachádza v Ayia Napa, asi 250 m od verejnej piesočnatej pláže "Grecian". Dá sa tam dostať po ceste. Najbližšie zábavné podniky sú vzdialené len pár krokov. V okolí je tiež supermarket a niekoľko obchodov. Najbližšou atrakciou je kláštor Ayia Napa (cca 1 km). Centrum mesta je vzdialené cca 900 m. Najbližšie mesto Paralimin je vzdialené asi 10 km. Letiská: PFO cca 170 km, LCA cca 58 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel má 148 izieb rozložených na 3 poschodiach. Interiér zahŕňa lobby, recepciu, lobby bar, salónik, 2 výťahy a 2 bary, ako aj WiFi (vo verejných priestoroch). K dispozícii je tiež TV miestnosť so satelitnou TV. K vybaveniu patrí aj reštaurácia (miestne a medzinárodné jedlá). V hlavnej reštaurácii si hostia môžu pomôcť formou bufetu. Interiér dopĺňa krytý bazén. Bazénová krajina zahŕňa bazén a bar pri bazéne (v závislosti od sezóny), samostatný detský bazén a slnečnú terasu (v závislosti od sezóny). Vonkajší priestor má terasu. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách. Hotelovým hosťom sú pri bazéne k dispozícii slnečníky, ležadlá a vankúše, ako aj bazénové osušky za poplatok. Ležadlá, slnečníky a vankúše sú na pláži k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie (dostupné v závislosti od sezóny):
Dvojlôžková izba (cca 22 m2): Má vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, LCD TV so satelitným príjmom, chladničku a balkón.
Izby s čiastočným alebo priamym výhľadom na more je možné rezervovať za príplatok.

Rodinné izby s výhľadom na more (cca 28 m2): majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s výhľadom na more a sú priestrannejšie.

Jedlá (dostupné v závislosti od sezóny):
Raňajky, polpenzia alebo all inclusive

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, káva/čaj a pečivo poobede. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa ponuky all inclusive sú v cene od 11:00 do 23:00 v otvorených baroch. Importované nápoje a všetky ostatné doplnky ako čerstvo vylisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- Miniklub pre deti od 4 do 12 rokov
- Samostatný detský bazén pri bazéne
- vysoké stoličky
- detské ihrisko

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- možno za poplatok: fitness, tenis, masáže, sauna, hammam, vírivka, slnečná terasa vo wellness
- Živá hudba 4x týždenne

Zmiešaný:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa
- služby práčovne (za príplatok), žehlenie (za príplatok)
- upratovanie izieb,
- Parkovacie zariadenia
- Napätie: 240 a 220 voltov

kategória krajiny:
4 hviezdy

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
Pre vašu vlastnú bezpečnosť budú vo vašej dovolenkovej krajine alebo hoteli prijaté ďalekosiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzeniam služieb v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, čo môže mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity. Okrem toho sa na plne zaočkované, uzdravené alebo nezaočkované osoby môžu vzťahovať odlišné predpisy. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii len plne zaočkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou Corona môžu aj naďalej viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov/letových poriadkov, ako aj zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a nadmerným rezerváciám – a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa vám snažíme čo najrýchlejšie ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme aj napriek tomu museli zrušiť váš zájazd kvôli Corone, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Upozorňujeme, že otváracie hodiny recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, svoj rezervovaný hotel pred príchodom.

Detské postieľky (neplatí v hoteloch pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Ubytovanie je možné v posteli rodičov. Na mieste môže byť potrebné zaplatiť príplatok.

Obmedzená mobilita:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informácie o predpisoch týkajúcich sa batožiny, palubnom stravovaní a registrácii leteckej spoločnosti, ktorú ste si rezervovali online, nájdete na:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformation
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
http://www.coraltravel.ch/fluginformation

Ak máte rezervovaný let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden cestujúci v rezervácii musí mať 18 rokov.

nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až okolo 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti dostanete aktuálne cestovné, bezpečnostné a zdravotné informácie pre občanov EÚ ešte pred rezerváciou alebo odovzdaním vašou cestovnou kanceláriou. Tieto informácie vám budú prezentované na internetových portáloch pred rezerváciou.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. V tomto čase môžu byť zatvorené alebo zrušené aj niektoré areály vonkajších zariadení ako aj športové a zábavné zariadenia bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízne programy nemusia byť nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v popise hotela uvedené inak.

Transfer na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás vyložia na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné ponúkať službu door-to-door. V tomto prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali vašu transferovú agentúru a váš rezervovaný hotel, ak by váš let mal byť počas vášho príletu oneskorený.

Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby bola zaručená rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálnu a športovú batožinu je potrebné zaregistrovať u nás pred odletom a že pri transferoch vzniknú náklady na prepravu.

Vstup:
Pre európskych občanov je vstup s biometrickým pasom možný bez víz. Ak nemáte európske občianstvo, vízum je povinné. Povolenie na pobyt nestačí. Ak chcete získať informácie o požiadavkách na vstup, kontaktujte ministerstvo zahraničných vecí alebo príslušné veľvyslanectvo.
Lage:
Das Strandhotel liegt in Ayia Napa, ca. 250 m vom öffentlichen Sandstrand "Grecian" entfernt. Dieser ist über eine Straße erreichbar. Die nächstgelegenen Unterhaltungsmöglichkeiten können in wenigen Schritten erreicht werden. In der nahen Umgebung stehen außerdem ein Supermarkt und mehrere Geschäfte zur Verfügung. Die nächstgelegene Sehenswürdigkeit ist Ayia Napa Monastery (ca. 1 km). Die Innenstadt ist ca. 900 m entfernt. Die nächste Stadt Paralimin liegt ca. 10 km entfernt. Flughäfen: PFO ca. 170 km, LCA ca. 58 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte Hotel verfügt über 148 Zimmer verteilt auf 3 Etagen. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption, Lobbybar, Lounge, 2 Lifte und 2 Bars sowie WiFi (in öffentlichen Bereichen). Zur Verfügung steht weiterhin eine TV Lounge mit Sat-TV. Zu den Einrichtungen zählt zudem ein Restaurant (lokale Speisen und international). Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Ein Hallenbad rundet die Innenausstattung ab. Die Poollandschaft umfasst einen Pool sowie eine Poolbar (saisonabhängig), ein separates Kinderbecken und eine Sonnenterrasse (saisonabhängig). Die Außenanlage verfügt über eine Terrasse. Darüber hinaus können die Gäste in der hoteleigenen Gartenanlage entspannen. Hotelgästen stehen am Pool Sonnenschirme, Sonnenliegen und Auflagen sowie Pooltücher gegen Gebühr zur Verfügung. Am Strand sind Sonnenliegen, Sonnenschirme und Auflagen gegen Gebühr verfügbar.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer (ca. 22 qm): Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage, Telefon, LCD Sat TV, Kühlschrank und Balkon.
Gegen Aufpreis Zimmer mit seitlichem oder direktem Meerblick buchbar.

Familienzimmer Meerblick (ca. 28 qm): Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer mit Meerblick und sind geräumiger.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Frühstück, Halbpension oder All inklusive

Bei All inklusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Tagsüber Snacks, nachmittags Kaffee/Tee und Gebäck. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke laut All inklusive-Karte sind von 11:00 bis 23:00 Uhr an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte gegen Gebühr.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Miniclub für Kinder von 4 - 12 Jahren
- separates Kinderbecken am Pool
- Hochstühle
- Spielplatz

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Fitnessraum, Tennis, Massagen, Sauna, Hamam, Whirlpool, Sonnenterrasse im Wellnessbereich
- Live-Musik 4x pro Woche

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: American Express, Euro/Master Card, Visa
- Wäsche-Service (gegen Gebühr), Bügel-Service (gegen Gebühr)
- Zimmerreinigung,
- Parkmöglichkeiten
- Stromspannung: 240 und 220 Volt

Landeskategorie:
4 Sterne

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
http://www.coraltravel.ch/fluginformationen 

Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten ggf. je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Einreise:
Für europäische Staatsbürger ist die Einreise mit einem biometrischen Reisepass visumsfrei möglich. Sollten Sie über keine europäische Staatsbürgerschaft verfügen, ist ein Visum zwingend erforderlich. Eine Aufenthaltsgenehmigung reicht nicht aus. Bitte informieren Sie sich beim Auswärtigen Amt oder bei Ihrer zuständigen Botschaft über die Einreisebestimmungen.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 300 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 1.5 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Tenis Tenis áno
 • Fitness Fitness áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 17 °C v noci 13 °C

 • Teplota vody 17 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 16 °C v noci 15 °C

 • Utorok 18 °C v noci 14 °C

 • Streda 17 °C v noci 14 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať