Eva C.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Příjemná dovolená
Příjemná dovolená
Pláž je hned u hotelu, lehátka a slunečníky jsou za poplatek, ale kdykoliv k dispozici.
Moře krásné i teplé, jen poslední dva dny se u břehu objevily řasy. stačilo je přejít cca 2 metry a už jste zase v azurovém moři.
Velmi dobrá
UbytovanieVelmi dobré
SlužbyVše v pořádku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)





















