Hotel Fedrania Gardens

Hodnotenie: 2/5

Cyprus, Ayia Napa, Ayia Napa

od 422 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 109 111

miesto:
Hotel sa nachádza v Ayia Napa, asi 300 m od pláže. Centrum mesta s mnohými nákupnými a zábavnými zariadeniami, ako aj reštauráciami a barmi je vzdialené približne 1 km. Vzdialenosť od letiska Larnaca je približne 45 km.

Zariadenie:
Malý hotel má celkovo 54 izieb rozložených na 2 poschodiach. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, WLAN (za poplatok), reštaurácia, bar, TV miestnosť a minimarket. Vo vonkajšom areáli sú 2 bazény s morskou vodou so slnečnými terasami. Plážové ležadlá a slnečníky sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Ubytovanie:
Štúdiá majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, kuchynský kút, individuálne nastaviteľnú klimatizáciu (za poplatok), SAT TV, minichladničku, trezor na prenájom a balkón.

Jedlá:
Je možné rezervovať bez stravy.

Dôležitá informácia:
Upozorňujeme, že nie je možné kedykoľvek vylúčiť vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity, napríklad v prípade pandémie, ale ani obmedzenia vstupu/výstupu a všeobecné dodržiavanie miestnych predpisov.

Poznámka pre zájazdy (let + hotel):
Upozorňujeme, že naše informácie o pravidlách pre batožinu a palubnom stravovaní vašej rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj pravidlá vstupu, destinácie a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie môžete nájsť na internete na adrese: Informácie o letoch a destináciách LMX (http://www.lmx.info).

Informácie - Poplatky za registráciu

Upozorňujeme, že online registrácia musí byť vykonaná pre nasledujúce letecké spoločnosti, v opačnom prípade vám za odbavenie na letisku budú účtované dodatočné poplatky. Online check-in časy a poplatky na letisku na osobu/dieťa sú nasledovné: Sun Express online check-in najskôr 36 hodín a najneskôr 3,5 hodiny pred odletom, inak 5,00 €; Online check-in Eurowings najskôr 72 hodín a najneskôr 3 hodiny pred odletom, inak 15 €; Online check-in TuiFly najskôr 48 hodín a najneskôr 5 hodín pred odletom, inak 25 €; Online check-in Ryanair plus v prípade potreby predchádzajúce overenienajskôr 24 hodín a najneskôr 2 hodiny pred odletom, inak 55 €.

Poznámka k obsadenosti izby:
Upozorňujeme, že ak obsadíte dvojlôžkovú izbu s viacerými prístelkami, využiteľná plocha izby sa zníži. Odporúčame preto, aby ste si, ak je to možné, rezervovali rodinnú izbu priamo pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela. Okrem toho veľkosť poskytovaných postelí závisí od regionálnych charakteristík hotelového nábytku.

 

upozornenie:
Obmedzená pohyblivosť

Upozorňujeme, že naše dovolenkové balíky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, na požiadanie vám však radi poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.
Lage:
Das Hotel befindet sich in Ayia Napa und liegt ca. 300 m vom Strand entfernt. Das Ortszentrum mit zahlreichen Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten sowie Restaurants und Bars erreichen Sie nach ca. 1 km. Die Entfernung zum Flughafen von Larnaca beträgt ca. 45 km.

Ausstattung:
Das kleine Hotel verfügt über insgesamt 54 Zimmer, welche sich auf 2 Etagen verteilen. Zu den Einrichtungen zählen ein Empfangsbereich mit Rezeption, WLAN (gegen Gebühr), Restaurant, Bar, TV-Raum und ein Minimarkt. In der Außenanlage befinden sich 2 Meerwasser-Swimmingpools mit Sonnenterrassen. Liegen und Schirme erhalten Sie am Pool kostenfrei, am Strand sind diese gegen Gebühr.

Unterbringung:
Die Studios verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Kitchenette, individuell regulierbare Klimaanlage (gegen Gebühr), Sat.-TV, Minikühlschrank, Mietsafe und Balkon.

Verpflegung:
Ohne Verpflegung buchbar.

Wichtige Informationen:
Wir möchten Sie darauf hinweisen, dass Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten bspw. im Pandemiefall, aber auch Einschränkungen bei der Einreise/Ausreise sowie allgemeine Einhaltungen von  Bestimmungen vor Ort zu keiner Zeit ausgeschlossen sind.

Hinweis für Pauschalreisen (Flug+Hotel):
Bitte beachten Sie, dass unsere Informationen über Gepäckbestimmungen und Bordverpflegung Ihrer gebuchten Fluggesellschaft sowie Einreisebestimmungen, Zielgebiets- und Sonderinformationen Bestandteil Ihres Reisevertrages sind. Sie finden diese Informationen im Internet unter: LMX Flug- und Zielgebietsinformationen (http://www.lmx.info).

Info - Check-In Gebühren

Es wird darauf hingewiesen, dass bei folgenden Fluggesellschaften ein Online-Check-In vorzunehmen ist, da ansonsten zusätzliche Kosten für einen Check In am Flughafen anfallen. Die Online Check-In Zeiten und Gebühren am Flughafen pro Person/Kind sind wie folgt: Sun Express Online Check-In frühestens 36 Stunden und spätestens 3,5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 5,00 ; Eurowings Online Check-In frühestens 72 Stunden und spätestens 3 Stunden vor Abflug, ansonsten € 15 ; TuiFly Online Check-In frühestens 48 Stunden und spätestens 5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 25 ; Ryanair Online Check-In ggf. zuzüglich einer vorherigen Verifizierung frühestens 24 Stunden und spätestens 2 Stunden vor Abflug, ansonsten € 55.

Hinweis zu Zimmerbelegungen:
Bitte beachten Sie, dass sich bei einer Belegung im Doppelzimmer mit mehreren Zustellbetten die Nutzfläche der Räumlichkeiten verkleinert. Wir empfehlen Ihnen daher, sofern verfügbar, direkt ein Familienzimmer bestehend aus einem Raum oder aus mehreren Räumen, je nach Verfügbarkeit und Angebot des jeweiligen Hotels, zu buchen. Weiterhin ist die Größe der zur Verfügung gestellten Betten abhängig von den jeweiligen regionalen Besonderheiten der Hotelmöblierung.

 

Hinweis:
Eingeschränkte Mobilität

Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 300 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 2 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detské ihrisko Detské ihrisko áno
 • Tenis Tenis áno
 • Surfovanie Surfovanie áno
 • Potápačské centrum Potápačské centrum áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno
 • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Recenzia hotela

Dobré (na základe 19 hodnotení)

Hodnotenie 3,0 / 5

Ubytovanie 2,9 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolie 3,8 / 5

Cena 3,0 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

210. najlepšie hodnotený z 1287 hotelov v Cyprus

Erika Erdeiné Modok

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 18.7. - 25.7.2022 Hodnotené: Júl 2022

Fedrania Gardens Hodnotenie: 2/5 Cyprus, Ayia Napa

Výlet byl tak akorát.

Výlet byl tak akorát.

Ubytovanie 0,5 / 5

Strava 0,5 / 5

Okolie 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Ubytovanie
Hotel byl stejně jako na fotkách, ale čistota pokoje nulová, špinavý, nenáročný. Nepitná voda, nulový internet atd. byl velmi šokující nedostatek. Tříditelné. Už do toho hotelu nepůjdu.

Strava
Jídlo bylo vždy stejné, ne dobré.

Služby hotela
Řekl bych střední.

Pláž
Moře neslo všechno.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Zsófia Szalmási

Hodnotenie 2,9 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 27.6. - 4.7.2022 Hodnotené: Júl 2022

Fedrania Gardens Hodnotenie: 2/5 Cyprus, Ayia Napa

Celkově jsme z hotelu odcházeli s dobrými zážitky, ale až poté, co jsme si mohli odpustit pár otravných věcí a šli se tam jen vyspat. Úroveň služeb hotelu není vhodná pro každodenní relaxaci.

Celkově jsme z hotelu odcházeli s dobrými zážitky, ale až poté, co jsme si mohli odpustit pár otravných věcí a šli se tam jen vyspat. Úroveň služeb hotelu není vhodná pro každodenní relaxaci.

Ubytovanie 2,5 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 3,0 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytovanie
S pěkným, moderním nábytkem, protože jsme rezervovali v nové části. Úklid/čistota byla podkritická, začali jsme důkladnou dezinfekcí...

Strava
Místo bufetového jídla to byly talířové snídaně a večeře, což jsme nečekali, protože nás o tom ani neinformovali. Jídlo však bylo vynikající, čerstvé, chutné, s propracovanou prezentací. Obrovským zklamáním bylo, když avizovaný čas večeře trvá od 18:00 do 20:00 (což bývá jinde 3:00) a jeden večer jsme "náhodou" dorazili do restaurace až v 19:30 a laskavě oznámili nudný fakt, že v té době už nepřijímají objednávky. Tady máš? Nevešli se, když jídlo vynesli vždy za 10 minut? Kde je napsáno, že večeře se podává do 8, ale objednávky se berou do 8:30??? A restaurace nebyla ani z poloviny plná, nebyly přecpané a nedá se ani zavřít, protože jídlo se odehrává na otevřené terase... za tu hodinu a půl by se tam měl dostat každý!

Služby hotela
Většina zaměstnanců restaurace byla milá a přátelská.

Pláž
Krásné pláže s křišťálově čistou vodou.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)

Filtrovať recenzie

Erika Erdeiné Modok

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 18.7. - 25.7.2022 Hodnotené: Júl 2022

Fedrania Gardens Hodnotenie: 2/5 Cyprus, Ayia Napa

Výlet byl tak akorát.

Výlet byl tak akorát.

Ubytovanie 0,5 / 5

Strava 0,5 / 5

Okolie 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Ubytovanie
Hotel byl stejně jako na fotkách, ale čistota pokoje nulová, špinavý, nenáročný. Nepitná voda, nulový internet atd. byl velmi šokující nedostatek. Tříditelné. Už do toho hotelu nepůjdu.

Strava
Jídlo bylo vždy stejné, ne dobré.

Služby hotela
Řekl bych střední.

Pláž
Moře neslo všechno.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Zsófia Szalmási

Hodnotenie 2,9 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 27.6. - 4.7.2022 Hodnotené: Júl 2022

Fedrania Gardens Hodnotenie: 2/5 Cyprus, Ayia Napa

Celkově jsme z hotelu odcházeli s dobrými zážitky, ale až poté, co jsme si mohli odpustit pár otravných věcí a šli se tam jen vyspat. Úroveň služeb hotelu není vhodná pro každodenní relaxaci.

Celkově jsme z hotelu odcházeli s dobrými zážitky, ale až poté, co jsme si mohli odpustit pár otravných věcí a šli se tam jen vyspat. Úroveň služeb hotelu není vhodná pro každodenní relaxaci.

Ubytovanie 2,5 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 3,0 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytovanie
S pěkným, moderním nábytkem, protože jsme rezervovali v nové části. Úklid/čistota byla podkritická, začali jsme důkladnou dezinfekcí...

Strava
Místo bufetového jídla to byly talířové snídaně a večeře, což jsme nečekali, protože nás o tom ani neinformovali. Jídlo však bylo vynikající, čerstvé, chutné, s propracovanou prezentací. Obrovským zklamáním bylo, když avizovaný čas večeře trvá od 18:00 do 20:00 (což bývá jinde 3:00) a jeden večer jsme "náhodou" dorazili do restaurace až v 19:30 a laskavě oznámili nudný fakt, že v té době už nepřijímají objednávky. Tady máš? Nevešli se, když jídlo vynesli vždy za 10 minut? Kde je napsáno, že večeře se podává do 8, ale objednávky se berou do 8:30??? A restaurace nebyla ani z poloviny plná, nebyly přecpané a nedá se ani zavřít, protože jídlo se odehrává na otevřené terase... za tu hodinu a půl by se tam měl dostat každý!

Služby hotela
Většina zaměstnanců restaurace byla milá a přátelská.

Pláž
Krásné pláže s křišťálově čistou vodou.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)

Antonín Z.

Hodnotenie 3,1 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Fedrania Gardens Hodnotenie: 2/5 Cyprus, Ayia Napa

spokojenost

spokojenost

Ubytovanie 2,8 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytovanie
Lepší pokoje dávali ruským občanům tj. my byli bez výhledu na bazén, ale nevadilo nám to.

Strava
Snídaně bufet každý den stejná , hodně malá rozmanitost a kvalita. Večeře byly lepší, zelenina, maso, jednou byla ryba.

Pláž
pěkná, dalo se vybrat - písečná i nepísečná

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 24 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať