Martina M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2026
Resort i personál bez výčitek. Ochotní, se vším vždy pomůžou. Resort čistý, služby perfektní. S jídlem velká spokojenost. Jen při zaplacené plné penzi bylo menu po celou dobu pobytu stejné – výběr pouze ze 4 jídel. Hotel i celý areál jsou krásné a velmi udržované.
Resort i personál bez výčitek. Ochotní, se vším vždy pomůžou. Resort čistý, služby perfektní. S jídlem velká spokojenost. Jen při zaplacené plné penzi bylo menu po celou dobu pobytu stejné – výběr pouze ze 4 jídel. Hotel i celý areál jsou krásné a velmi udržované.
Je nutné na pláž přejít přes silnici. Pláž je veřejná, takže na ní nejsou lehátka.Čistota pláže není příliš dobrá. Přístup do moře je mírný a písčitý. Výhodou je, že zde nejsou žádní prodejci.
StravaStrava pestrá a velmi chutná, co se týče snídaní i večeří, není co vytknout. Ale při zaplacené plné penzi bylo menu po celou dobu pobytu stejné – výběr pouze ze 4 jídel.
UbytovanieČistota na prvním místě. Úklid každý den. Doplnění baru i kávy taktéž. Naprostá spokojenost. Není co vytknout.
SlužbySe službami hotelu jsme byli nadmíru spokojeni. I když mluvíte pouze česky, personál si vždy dokáže poradit a domluvíte se. Wi-Fi funguje pouze na recepci a na pokoji. Upozorňuji, že některé sociální sítě na hotelové Wi-Fi nefungují, proto doporučuji mít vlastní mobilní data.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







