Hotel Olympic

Hodnotenie: 3/5

Čierna Hora, Ulcinj, Ulcinj

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 21 376

Poloha

Obľúbený , prázdninový hotel je situovaný priamo pri krásnej piesčitej pláži Velka Plaža s liečivým pieskom , len 4 km od centra malebného historického letoviska Ulcinj a 23 km od živého mesta Bar . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v centre mesta , ktoré je pohodlne dostupné miestnou dopravou ( obchody , reštaurácie , bary , tradičný trh , historické pamiatky , kaviarne , športoviská , vodné športy na pláži , požičovne automobilov a motocyklov ) . Medzinárodné letisko Podgorica je vzdialené 70 km .

Vybavenie

Hotel disponuje vstupnou halou s 24 hodinovou recepciou , zmenárňou , lobby barom , hlavnou reštauráciou s terasou , aperitív barom , kaviarňou , konferenčnou miestnosťou , spoločenskou miestnosťou s TV , internetovým kútikom , parkoviskom . Kúpeľné centrum ponúka krytý bazén , masáže , saunu a kozmetické procedúry . Pre športové aktivity je pripravený tenisový kurt , veľké trávnaté futbalové ihrisko , multifunkčné ihrisko ( volejbal , basketbal , minifutbal ) , šípky , biliard , plážový volejbal , fitnes centrum s telocvičňou , lesné i plážové bežecké trate či vodné športy na pláži ( vodné lyže , vodné bicykle , loďky ) . Pre deti je pripravený detský klub a rôzne animačné programy počas dňa .

Ubytovanie

Vkusne zariadené , svetlé dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha alebo vaňa , toaleta , fén ) , telefónom , klimatizáciou, satelitnou TV , chladničkou ,, trezorom ( za poplatok ) a balkónom alebo terasou . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie ( zdarma ) . Všetky izby sú nefajčiarske .

Strava

Polpenzia zahŕňa raňajky a večere podávané formou bohatých švédskych stolov .

Služby

Príjemný hotel je obľúbený klientmi pre svoju pokojnú rodinnú atmosférou , širokým rozsahom poskytovaných služieb a svoju polohou pri nádhernej širokej pláži . Zabezpečuje pravidelné animačné programy pre deti ( hry , súťaže , tvorivé a výtvarné dielničky , mini klub , bazén , ihrisko ) i dospelých a večerné zábavné show . Umožňuje celý rad športových aktivít ako napr . Tenis , stolný tenis , volejbal , plážový volejbal , biliard , vodný aerobik , zumba . Pre relaxáciu je určené dobre vybavené kúpeľné centrum s krytým bazénom a ponúkajúce saunu , masáže a rôzne procedúry .

Služby za poplatek

Biliard , trezory na izbe , internet , tenis ( nočné osvetlenie kurtov a požičovňa rakiet a loptičiek ) , centrum vodných športov na pláži , individuálne opatrovanie detí , práčovňa , čistiareň .

Pláž

Krásna , 10 km dlhá piesková pláž Velika Plaža s pozvoľným vstupom do mora a vyhlásenými liečebnými účinkami čierneho piesku ( reuma , kĺbové ochorenia , kožné ochorenia , astma ) sa nachádza 50 m od hotela ( prístup cez miestnu komunikáciu ) . Klientom sú k dispozícii motorizované aj nemotorizované vodné športy a ležadlá so slnečníkmi ( za poplatok ) . Pláže v letovisku boli ocenené prestížnou Modrou vlajkou za kvalitu a čistotu vody .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 40 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 5 km
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 75 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detské ihrisko Detské ihrisko áno
 • Tenis Tenis áno
 • Surfovanie Surfovanie áno
 • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
 • Fitness Fitness áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 24 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December