Natália Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
výborná dovolenka, krásne prostredie, výborné jedlo, krásna pláž aj bazény, ideálne pre rodiny s deťmi ale aj pre páry, nemám čo vytknúť stálo to za tie peniaze :)
výborná dovolenka, krásne prostredie, výborné jedlo, krásna pláž aj bazény, ideálne pre rodiny s deťmi ale aj pre páry, nemám čo vytknúť stálo to za tie peniaze :)
krásna, čistá, plytká voda čiže sa dalo zájsť dosť ďaleko
Stravaveľký výber, chutné jedlo - úplne ma prekvapila ponuka rýb, príloh ako aj mäsa, výber pre deti, aj snacky na desiatu a olovrant, veľké množstvo miešaných drinkov, výborné ovocie, koláče aj zmrzka
Ubytovaniekrásne, čisté ako na fotkách, upratovanie každý deň
Službypríjemný personál, nič sme s nimi nemuseli riešiť
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)







