od 188 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 14 912

Poloha

Hotel Albatros sa nachádza na súkromnej kamienkovej pláži medzi borovicami. Môže sa pochváliť 2 reštauráciami, krytým bazénom a rôznym zábavným zariadením. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Centrum mesta Ulcinj je vzdialené približne 1 km. Hotel stojí 1 km od hlavnej autobusovej stanice, 80 km od letiska Tivat a Podgorica a 180 km od Dubrovníka.

Vybavenie

K vybaveniu hotela patrí reštaurácia s barom, sauna, krytý bazén, WiFi pripojenie (zdarma).

Ubytovanie

Hotel poskytuje klimatizované izby s výhľadom na more, balkónom, minibarom, satelitný TV a kúpeľňou so sprchou alebo vaňou.

Strava

Polpenzia zahŕňa raňajky formou švédskych stolov a večere výberom z menu. Za príplatok možnosť plnej penzie.

Služby

Hostia môžu využiť lobby bar, nočný klub, detský kútik a saunu. V historickom centre mesta Ulcinj si môžete prezrieť zachovalý stredoveký hradný komplex. Historické centrum leží na vrchole hory s výhľadom na pobreží a je vyhľadávaným turistickým miestom. Na mieste je možné bezplatne zaparkovať.

Pláž

Pri hoteli sa rozkladajú 2 súkromné ​​pláže, z ktorých jedna je nudistická. Malá piesočná pláž sa nachádza 800 metrov od hotela.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 100 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 2,5 km
 • Vnútorný bazén áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Tenis áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

01:20 h

Popis

Ulcing je bývalé pirátske mestečko ležiace pár kilometrov od albánskych hraníc a väčšina obyvateľov sú moslimovia. Čo však neznamená, že sú odmeraní a nepríjemní. Naopak, miestni ľudia sú zvyknutí na turistov a vždy sú k nim priateľskí a vo všetkom poradia.

Okolo mesta nie sú žiadne hory ale skôr polia a poľnohospodárske roviny, kde sa pestujú v hojnej miere olivovníky, citrusy, granátové jablká, vinná réva a ďalšie podobné plodiny.

Pre Ulicing sú typické hlučné a živé trhy, ktoré sa konajú dvakrát do týždňa. Nájdete tu všetko - ovocie,zeleninu, mäso, syry, oblečenie, muziku, bižutériu a všetko čo vás len napadne.
Ďalším typickým rysom tohoto zváštneho miesta je Veľká pláž, ktorá je dlhá cez 10 km. Jej piesok je veľmi prospešný pre ľudí trpiacich ochoreniami pohybového ústrojenstva, vďaka bohatému obsahu minerálov. Športoví nadšenci považujú túto pláž za najlepšiu vďaka veľkej úrovni a jedinečnému výberu športového využitia. Predovšetkým je obľúbený windsurfing a rybolov.

Na niektorých plážach miestni urobili kúpalisko a lákajú turistov nevšednými názvami ako Copacabana, Tropicana, Miami a ďalšie. Vodných i plážových športov je tu dostatok i pre aktívnych športovcov. Čo sa týka čistoty a údržby, nie je na takej úrovni ako ostatné miesta v Čiernej Hore a to predovšetkým vďaka veľkému cestovnému ruchu.

Nájdeme tu i Mestskú pláž, Malú pláž a taktiež Ženskú pláž, na ktorú majú muži vstup zakázaný. Slúži vraj k liečbe ženských ochorení, predovšetkým neplodnosti.

Nemusíte jazdiť žiadnymi dopravnými prostriedkami aby ste si prešli celé mesto. Bezpodmienečne si nesmiete nechať ujsť náštevu Ulcinjského gradu, ktorý v dávnych rokoch slúžil ako obrana pred nepriateľmi a vedú do nej dve brány.
Pohoda, príjemná atmosféra, zábava a skvelé zážitky, to všetko a omnoho viac vám bude splnené ak naštívite Ulcinj.

Veľká Pláž

Veľká Pláž predstavuje prírodný fenomén krásy a bohatstva. Je vzdialená 5 km od Ulcinje, dlhá je približne 12 km, široká cca 60 m a miestni obyvatelia ju nazývajú "Ulcinjskou Copacabanou". Kvalite piesku na tejto pláži sú prisudzované liečebné účinky, keďže je bohatý na minerály a doporučuje sa reumatikom, ako i ďalším chorým osobám. V bezprostrednej blízkosti pláže sa nachádza hotelový komplex so šporotovými priestorami na futbal, tenis, šlapadlá či môžete provozovať, tu veľmi populárny, vodný rybolov.


 • Vzdialenosť od pláže 100 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 2,5 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 01:20

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 26 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 23 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 27 °C v noci 21 °C

 • Sobota 23 °C v noci 14 °C

 • Nedeľa 16 °C v noci 15 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December