Sato Hodnotenie: 3/5
od 190 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 190 € za os.
od 157 € za os.
od 368 € za os.
od 279 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 22 hodnotení)
48. najlepšie hodnotený z 154 hotelov v Čierna Hora
Yuliia K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Bylo to super. Děkujeme.
Bylo to super. Děkujeme.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Martin Cvejn
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nádherná země, výlety s CK, moře, promenáda až do města, vše super.
Nádherná země, výlety s CK, moře, promenáda až do města, vše super.
Pláž podél promenády i malá plážička kousek od vily nám vyhovovaly.
StravaNaprostá spokojenost, výborné snídaně i večeře, moc nám chutnalo.
UbytovanieRodina ....... se opravdu snaží, aby u nich hosté byli spokojeni.
SlužbyWifi perfektně funguje, v noci klid.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Filtrovať recenzie
Ludmila K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Celkový dojem z dovolené bychom hodnotili jako ucházející vzhledem k ceně.
Celkový dojem z dovolené bychom hodnotili jako ucházející vzhledem k ceně.
Pláže neupravené…docela špinavé. Ale byla tam i soukromá pláž a ta byla čistá a příjemná.
StravaTaktéž strava pro nás byla dostačující a vyhovovala nám,byla chutná, paní majitelka ( paní Perović) se starala a chovala se k nám hezky a preferovala domácí kuchyni. Snídaně byla slaná nebo sladká,káva, čaj , džus a večeře se skládala z polévky, hlavního chodu a zákusku.A na stolech nechyběly džbány s vodou. A i tady platilo, kdo není náročný, ten bude spokojený. Jinak všude spousta restaurací, barů, pizzerii, člověk si vybere na co má chuť.
UbytovanieUbytování bylo v pohodě , pokoje čisté , taktéž koupelna se sociálním zařízením. Není to luxus , ale kdo není náročný, ten bude spokojený.
SlužbySlužby hotelu můžeme hodnotit jako standartní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Alena K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Pokoj hezký, úklid v době pobytu trochu horší, strava někdy na hraně, zejména snídaně. Moře a okolí je hezké, ale město je takové sociálnější a na štíru s odpadky.
Pokoj hezký, úklid v době pobytu trochu horší, strava někdy na hraně, zejména snídaně. Moře a okolí je hezké, ale město je takové sociálnější a na štíru s odpadky.
Hlavní pláže jsou dost plné, ale najde se i několik prázdnějších pláží směrem na druhou stranu od centra. Tam ale zase naopak chybí stánky s jídlem.
Kolem hlavních pláží je přes kilometr dlouhá a hodně živá promenáda, hlasitý noční život tak začíná od 9 večer a je tam rušno až tak do dvou do rána. Naštěstí je vila bokem a vzdálená hudba tolik neruší.
Snídaně servírovaná majitelkou, výběr asi ze 4 možností, nic pro vegetariány a téměř žádná zelenina. Jeden nápoj, druhý už byl na vyžádání, což poměrně překvapilo, protože mít jen malý čaj nebo kávu je docela málo. Uvítal bych aspoň džbán s vodou, když vlastně není možnost napít se volně podle vlastního pocitu. Cereálie, ke kterým měl být také volný přístup, nebyly vůbec.
Večeře měly být výběrem ze 3 možností, ale v reálu bych mluvil tak o 2. Alespoň na večeři byly džbány s vodou.
Obecně bych uvítal jídelní lístek na snídani i večeři, aby si člověk mohl v klidu vybrat dopředu a nemusel ukazovat, že chce něco, co mám pán vedle a pak zjistit, že někdo jiný má ještě něco lepšího.
Pokoj pěkný, menší, ale příjemný. Vybavení klimatizací, ledničkou, 2 plotýnkami, varnou konvicí a pár kousky nádobí. WC se sprchou v apartmánu.
SlužbyÚklid jednou za 2 dny, o výměnu ručníků a doplnění toaletního papíru si člověk musel říct. Ale bylo to přijatelné. Pár lidí si stěžovalo na protékající záchody. Což je paradox, protože na snídani s vodou šetřili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Petra K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Majitelé byli super. S jídlem jsme měli trošku problémy, protože to nebylo stejné, jak uváděla cestovka. Místo výběru z jídel jsme všichni dostali to samé, aniž bychom předem věděli, co to bude a k večeři k pití jen vodu a ráno nám dali jeden nápoj a o další jsme si museli říkat. Někdy někomu zapomněli něco dát. Taky toaleťáky mají sotva na pár útržků a vy si musíte během dovolené dokupovat sami, protože oni dávají jen jeden ve čtvrtek. Prý mají velkou spotřebu toaleťáku. Jinak jsme ale byli velmi spokojeni. Výhled s balkonkem na moře a fajn personál. Krásně se s paní dá mluvit v angličtině.
Majitelé byli super. S jídlem jsme měli trošku problémy, protože to nebylo stejné, jak uváděla cestovka. Místo výběru z jídel jsme všichni dostali to samé, aniž bychom předem věděli, co to bude a k večeři k pití jen vodu a ráno nám dali jeden nápoj a o další jsme si museli říkat. Někdy někomu zapomněli něco dát. Taky toaleťáky mají sotva na pár útržků a vy si musíte během dovolené dokupovat sami, protože oni dávají jen jeden ve čtvrtek. Prý mají velkou spotřebu toaleťáku. Jinak jsme ale byli velmi spokojeni. Výhled s balkonkem na moře a fajn personál. Krásně se s paní dá mluvit v angličtině.
Pláž byla opravdu blízko. Sic přelidněná, ale kamínky s těžkým pískem a často se na pláži válel binec a nedopalky od cigaret. Jinak bylo moře čisté, teplé a příjemné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Dovolenka bola vynikajuca , splnila čo sme očakavali .More teple a slnečne počasie.
Dovolenka bola vynikajuca , splnila čo sme očakavali .More teple a slnečne počasie.
Plaž s kratkym miernym vstupom do mora . Najviac sklamalo mnozstvo odpadkov na plažach a ohorkov z cigariet. Aj ked boli koše boli plne mnozstvo plast. fliaš a plechoviek a ineho neporiadku .Čistejšie plaže pri platenych slečnikoch : slnecnik + 2 ležadla cca 15 eur. par ich bolo po 10 ale aj po 20 eur .
Stravastrava bola chutna a postačujuca k cene pobytu
UbytovanieIzba bola s klimou čista a utulna s krasnym vyhladom na more z balkona. Mini kuchynka : dvojplatnicka chladnicka kanvica umyvadlo postacujuce vybavenie. kupelna : sprchovy kut + wc , čiste a postačujuce.
SlužbyPersonal mily a ustretovy
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Milan Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Zklamání z nefungování zaplacené stravy s výběrem, jinak když člověk odmyslí odpadku a nepořádek všude kolem jako to na jihu bývá zvykem a soustředí se na přírodu, moře, výlety, ochutnání něčeho jiného a poznání zdejší kultury a lidí a vnímá to pozitivní tak je to celkově dobrý dojem a poznání. Zvlášť za chválu stojí navštívení Skaderského jezera a dobře mluvícího česky průvodce Černou Horou
Zklamání z nefungování zaplacené stravy s výběrem, jinak když člověk odmyslí odpadku a nepořádek všude kolem jako to na jihu bývá zvykem a soustředí se na přírodu, moře, výlety, ochutnání něčeho jiného a poznání zdejší kultury a lidí a vnímá to pozitivní tak je to celkově dobrý dojem a poznání. Zvlášť za chválu stojí navštívení Skaderského jezera a dobře mluvícího česky průvodce Černou Horou
Pláží je několik, vzdálenost od 150m až po asi 500m, písečné, kamýnkové, i smíšené, či útesy. Slunečníky placené, moře čisté (občas trochu pěny od někud???) a jiný nepořádek na pláži je normální!!! + rozpadající se infrastruktura, chodníky, zábradlí ale i samotné některé objekty a i opuštěné!
StravaVila Perovič nenabízí stravování, které uvádí agentura i cestovní kancelář ve svých popiscích!!! Cestovky i agentury lákají na věci, které nejsou pravdivé, nefungují, jsou staré a zkreslené. A mnohdy rozhoduje i drobnost o tom či si zákazník zájezd - dovolenou koupí a to to prodejcům jde!!! O to víc je překvapen, že to čí ono je jinak nebo chybí. V tomto ubytování je pouze servírovaná snídaně 1 druh bez výběru a to samé platí o večeři, která se skládá ze 3 chodů a né ze 4 jak píší na stránkách cestovky. To že je možné výběr ze 2 druhů snídaně, slaná a sladká a večeře ze 3 možností také není pravda!!! Je to smutné, že člověk nedostane to co je mu avízováno, zaplatil si a je mu slibováno
UbytovanieDobré, čisté, vyhovující, pouze pod střechou nedoporučujeme, je to rozpálené a klimatizace nestíhá a v rámci úspory energie ulkizečky vypínaj klimu - sahara!!! Ručníky čisté, měněné, toaleťák jen na začátek poté koupit! Ale majitelé milý a snažící se a vstřícní. Ostatní neřešit, je to jejich mentalita, přístup a kultura.
SlužbyPolopenze bez možnosti výběru menu, jen na požádání nějaká změna možná je, klimatizace, balkony s výhledem na moře, možnost dokoupení jídla ma pití
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...