Carine Hotel Park Hodnotenie: 4/5
od 279 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 279 € za os.
od 292 € za os.
od 283 € za os.
od 276 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 154 hodnotení)
29. najlepšie hodnotený z 154 hotelov v Čierna Hora
RŮŽENA VINKLEROVÁ
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naprostá spokojenost se vším
Naprostá spokojenost se vším
Čisto, v pořádku
StravaVýborná, všeho dost.
UbytovanieDobré, nic se nedá vytknout
SlužbyNic jsme nepotřebovali
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Vendula M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
super dovolená, krásné okolí, nic nám nechybělo
super dovolená, krásné okolí, nic nám nechybělo
pláž je opravdu blízko hotelu, polohovací lehátka s matrací a slunečníky jsou připraveny od hotelu zdarma (vždy jich bylo dostatek) a jsou ihned u vody, moře nádherně čisté, možnost využití plovoucího mola (příjemná změna), restaurace a stánky s občerstvením na pláži (jídlo, pití, nanuky, koktejly), záchod na pláži, sprchy, převlékárny, vstup do vody po schůdkách nebo postupný vstup na oblázkové pláži
Stravavynikající jídlo, chutnalo nám
Ubytovanievkusný útulný pokoj s dostatkem úložných míst, denně čisté osušky a vysypaný koš, čistý a pěkný hotel, čisto u bazénu i na pláži (uklízelo se několikrát denně)
Službyv ceně již byla zahrnuta klimatizace a lehátka se slunečníkem na pláži - vždy jich bylo dostatek, jsou hned u vody a mají příjemnou měkkou matraci (u ostatních hotelů je poplatek za lehátka a slunečník 10 euro za den). Dále nám byla nabídnuta doprava autem tam a zpět na Velkou pláž v Ulcinj za 8 euro za osobu (odvoz byl až přímo na pláž) a vyhlídková plavba lodí pro 5 osob za 8 euro za hodinu na osobu (doporučuji, zážitek kolem pobřeží stojí za to)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Filtrovať recenzie
Hana P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Byli jsme moc spokojeni se stravou původně jsme měli polopenzi, přidali jsme i obědy, výborné, pláž 50 metrů od hotelu, není vhodná pro malé děti,ale pro větší děti možnost skákání do vody tak super, bazén u hotelu jsme skoro nevyužili, protože byl v obležení dětí,jinak až na pomalé číšníky jsme byli se službami spokojeni.
Byli jsme moc spokojeni se stravou původně jsme měli polopenzi, přidali jsme i obědy, výborné, pláž 50 metrů od hotelu, není vhodná pro malé děti,ale pro větší děti možnost skákání do vody tak super, bazén u hotelu jsme skoro nevyužili, protože byl v obležení dětí,jinak až na pomalé číšníky jsme byli se službami spokojeni.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Aleš S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Dovolená se nám líbila, moře krásné, teplé,u hotelu horší přístup do moře díky skálám.Parkoviste dobré,restaurace výborná,perzonál byl vstřícný i panem majitelem hotelu.
Dovolená se nám líbila, moře krásné, teplé,u hotelu horší přístup do moře díky skálám.Parkoviste dobré,restaurace výborná,perzonál byl vstřícný i panem majitelem hotelu.
Pláž kousek od hotelu,skaliska,přístup do vody po zebriku,Kosek dál se dalo najít místo na oblazkach,jinak doporučujeme zajet si do Ulcinu na písečné pláže.Byli jsme na pláži Barbarossa,ta se nám líbila hodně,možnost pronajmout lehátka se slunečníkem na den za 20 eur,nebo krásný baldachýn ,za 50 eur.Jedina pláž ,byla vždy ráno uklizena.
StravaSnídaně byly dostačující,byl výběr z mnoha jídel.Vecere byly ještě lepší,vždy jsme se těšili co ochutnátme nového.Myslim,že si každý vybral.
UbytovaniePokoj byl čistý , výměna ručníků, slabší WiFi v pokoji.
SlužbyPersonál,ochotný,milý.Kazdy večer, hrála hudba na terase.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Vše bylo v pořádku, byli jsme spokojeni a moc se nám tam líbilo.
Vše bylo v pořádku, byli jsme spokojeni a moc se nám tam líbilo.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Štefan Sedlár
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tato dovolená není pro rodiny s dětmi,jak uvádí cestovní kancelář.Pro děti žádné vyžití ani koupání.
Tato dovolená není pro rodiny s dětmi,jak uvádí cestovní kancelář.Pro děti žádné vyžití ani koupání.
Katastrofa- vše na pláži rozbité,špinavé a za peníze.Ještě,že tam je to moře,které je krásné a čisté.
StravaMálo pestrá ,bez ovoce a zeleniny
UbytovanieSlušné,čisté asi nejlepší celého zájezdu.
SlužbySlužby hotelu ,chod a čistota velice dobrá.Obsluhující personál jediným slovem špatný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jela jsem s kamarádkou a dovolenou jsme si užily podle svého. Montenegro je krásná země, navštívily jsme hodně pláží, všechny byly čisté. Nejlepší město bylo Ulcinj, asi 10 km vzdálené. Doporučuju pro mladé lidi, je tam dost živo, kupa krásných chlapů, co víc si přát. Navštívily jsme i město Bar, taky krásné, je tam krásná pláž. Příroda kolem nádherná. :)
Jela jsem s kamarádkou a dovolenou jsme si užily podle svého. Montenegro je krásná země, navštívily jsme hodně pláží, všechny byly čisté. Nejlepší město bylo Ulcinj, asi 10 km vzdálené. Doporučuju pro mladé lidi, je tam dost živo, kupa krásných chlapů, co víc si přát. Navštívily jsme i město Bar, taky krásné, je tam krásná pláž. Příroda kolem nádherná. :)
Pláž, která byla u hotelu byla zvláštní. Skákalo se tam z žebříku a pak hned hloubka. Za nás ještě oka, ale pro lidi, co neumí plavat asi nic moc, tam jsme se moc nezdržovaly. My chodily kousek vedle ( asi 7 minut chůze kolem pláže) a tam to bylo moc pěkné. Stačí se trochu projít a seženete krásné místa. :)
StravaStrava byla slabší, nenazývala bych to all inclusive, spíš plná penze. Pro vegetariány žádný výběr. Bramborová kaše ze sáčku, kvalita jídla nic moc. Tohle bylo velké mínus.
UbytovanieCena odpovídala kvalitě. Pokoj krásný, výhled na moře super, dvě polohovací lehátka, které byly úžasné. Tv na pokoji, wifi i klima ok. Koupelna byla o něco slabší, ale dalo se.
SlužbyMožnost vzít si taxi do vedlejších měst, to bylo fajn.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (2)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...