Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Camping Park Umag

Chorvátsko, Umag, Umag - Punta

Vodný komplex na ploche cez 1700 m² Mobilhomy, karavany, stany U kamienkové a betónové pláže Vhodné pre rodiny s deťmi Kluby pre deti i teenagerov

Viac o ubytovaní

od 82 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 33 528

Poloha

Obľúbený kemp, ktorý je postavený v štýle istrijskej dedinky , je obklopený veľkou záhradou s bazénmi a nachádza sa priamo pri pláži v malebnej zátoke Karigador na okraji mesta cca 8 km od historického a kultúrneho mesta Umag . V kempe je možné ubytovanie vo vlastnom stane , vo vlastnom obytnom karavane , v mobilných domčekoch . Karigador je malé turistické letovisko situovanej v severnej časti Istrie . Najbližšie trošku väčšie mesto Novigrad je vzdialené asi 5 kilometrov na juh .

Vybavenie

Kemp disponuje vstupnou recepciou (možnosť prenájmu trezorov), zmenárňou, samoobslužnou reštauráciou, pizzeriou, reštauráciou, snack barom pri bazéne, obchodom so suvenírmi, minimarketom, pekárňou, spoločenskou miestnosťou s TV, diskotékou, amfiteátrom, internetovým kútikom (za poplatok). Hotel zaisťuje služby pranie bielizne, čistenie a žehlenie - za poplatok. Centrum zdravia ponúka masáže, saunu, salón krásy (kozmetické procedúry, kaderníctvo) .Služba lekára sú poskytované tzv. Na "zavolanie" - všetky služby za poplatok. V areáli sa nachádza bazén, detský bazén so šmykľavkami a pirátskou loďou, slnečná terasa a snack pool bar - ležadlá, slnečníky sú za poplatok. V kempe je cca 10 sociálnych zariadení s oddeleniami pre deti. Pre športové aktivity je pripravený tenisový kurt, multifunkčné ihrisko (volejbal, basketbal, minifutbal), herňa (stolný tenis, šípky, biliard), plážový volejbal, menšie fitnes centrum s telocvičňou či vodné športy na pláži (spravidla je v ponuke: jazda na banáne , vodné lyže, šnorchlovanie, potápanie, vodné bicykle, kanoe). Pre deti je pripravený "Club 4" pre deti od 8 mesiacov do 4 rokov, mini klub pre deti od 5 do 12 rokov veku, Club 17 (Teenage Club) pre mládež 14 až 17 rokov, detský bazén a rôzne animačné programy a súťaže počas dňa. Je pripravený tu aj Fun Park s nádhernými aktivitamy a dobrodružstvom pre deti, park s lezeckou stenou a trampolínami.

Ubytovanie

Všetky mobilné domčeky sú vybavené vlastnou kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, WC), kuchynským kútom, sú vo vnútri nefajčiarske, niektoré majú klimatizáciu (pozri popisy), domáce zvieratá nie sú povolené. Obliečky pre mobilné domy si možno prenajať v kempe. Ubytovanie pri príchode od 16.00h, uvoľnenie domčekov v deň odchodu do 10.00h. Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok. Na mieste sa platí záverečné upratovanie - ak je prevedený klientmi (vrátane kúpeľne, sporáka a chladničky) nehradí sa, ak klienti záverečné upratovanie nevykonajú sami, strháva sa z kaucie.

Strava

Bezo stravy s možnosti vlastného varenia . Odporúčame návštevu miestnych reštaurácií a chutnanie miestnych vyhlásených pokrmov a nápojov .

Služby

Kemp získava svojich klientov vďaka svojej polohe priamo na pláži, príjemnou atmosférou a kvalitou ponúkaných služieb . Pre deti je pripravený miniklub , bazén a ihrisko . Zo športového zázemia možno počítať s vybavením a ihriskom na plážový volejbal , futbal, cyklistiku i windsurfing . Pobrežie Karigador je veľa kamenisté , však sú tu vytvorené terasy na kúpanie . Niekde dokonca aj so zábradliami pre pohodlný vstup do vody . Celkovo je Karigador veľmi pokojnú destinácií, z ktorej je možné podnikať zaujímavé výlety do okolia .

Služby za poplatek

klimatizácia , trezor , internet , tenis ( nočné osvetlenie kurtov a požičovňa rakiet a loptičiek ) , centrum vodných športov na pláži , potápačské centrum, adrenalínový park , požičiavanie bicyklov, práčovňa , čistiareň, služby centra zdravia ( masáže, kaderníctvo, služby lekára ) , detská postieľka

Pláž

Pláž s hrubozrnným pieskom v kombinácii s kamienkami, miestami s betónovými platy sa nachádza priamo pri kempe - lehátka, slnečníky , matrace sú za poplatok . Odporúčame využiť ponuku vodných športov na pláži od miestnych poskytovateľov .

Zvláštnosti

Chorvátske mestá majú možnosť zavedenia pobytovej taxy, ktorá orientačne činí 1 Euro / osoba / deň pobytu . Niektoré letoviska túto taxu vyberajú .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 8 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Surfovanie áno
 • Potápačské centrum áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno
 • Kuchynský kút áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,3 / 5
Invia

Skvelé (67 hodnotení)

Ubytovanie 4,4 / 5

Strava 4,2 / 5

Okolie 4,2 / 5

Cena 4,3 / 5

14. najlepšie hodnotený z 145 hotelov v Umag

František P. September 2021

Dátum pobytu: 3.9. - 10.9.2021

Hodnotenie 5,0 / 5
Celkový dojem naprosto předčil naše očekávání. Mobilhome byl krásný, čistý a pro 4 člennou rodinu naprosto dostačující. Kemp je obrovský, nádherný, či
Celkové hodnotenie

Celkový dojem naprosto předčil naše očekávání. Mobilhome byl krásný, čistý a pro 4 člennou rodinu naprosto dostačující. Kemp je obrovský, nádherný, čistý a plně vybavený. Jsou zde potraviny, toalety, koupelny, bary, restaurace, bazény pro deti a pro plavce.

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Krásné, čisté plně vybavené.

Pláž
Pláž čistá, voda i v polovině září stále teplá.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Jan J.

Hodnotenie 5,0 / 5
Naprostá spokojenost se vším
Celkové hodnotenie

Naprostá spokojenost se vším

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
spokojenost

Strava
strava vlastní

Služby hotela
spokojenost

Pláž
dostupnost pláže OK voda Ok čistota OK

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Filtrovať recenzie

Marika C. August 2022

Dátum pobytu: 5.8. - 12.8.2022

Hodnotenie 4,5 / 5
Camping Park Umag je skvěle řešené místo pro rodiny s dětmi. Veškeré vybavení kempu je v blízkosti části Happy Camp - obchody, restaurace, stánky se zmrzlinou a suvenýry... Bohatý program pro děti, včetně každodenních aktivit v dětském klubu, který je rozdělen dle věku dětí. Nevadí, že neumí anglicky, animátoři se se všemi domluví. Večerní program jak pro děti, tak i dospělé na dobré úrovni. Moře
Celkové hodnotenie

Camping Park Umag je skvěle řešené místo pro rodiny s dětmi. Veškeré vybavení kempu je v blízkosti části Happy Camp - obchody, restaurace, stánky se zmrzlinou a suvenýry...

Bohatý program pro děti, včetně každodenních aktivit v dětském klubu, který je rozdělen dle věku dětí. Nevadí, že neumí anglicky, animátoři se se všemi domluví. Večerní program jak pro děti, tak i dospělé na dobré úrovni. Moře krásné, bazény s atrakcemi i vhodné pro kondiční plavání. Pro děti doporučuji nějaké přibližovadlo (koloběžku), rozloha kempu je obrovská.

Ubytovanie 4,8 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytovanie
Chybí foto konkrétního místa, kde bude zákazník ubytován. Park je rozdělen do několika sekcí, v každém jsou jiné mobilní domky. Domek byl v pořádku, maličký, ale čistý a funkční s velkou terasou. Večer klid - všude rodiny většinou s menšími dětmi.

Strava
Vlastní.

Služby hotela
Dostupné obchody, restaurace, zmrzlina, atd. Vše v pořádku.

Pláž
Pláže se všemi druhy vstupu do vody. Molo se žebříkem, velké kameny, menší kameny. Pro děti vstup dobrý jen někde, ale naprosto dostačující. Moře krásné, doporučuji masku na potápění.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Zdeňka Trnková Júl 2022

Dátum pobytu: 15.7. - 22.7.2022

Hodnotenie 4,5 / 5
Úžasná rodinná dovolená, mohu doporučit všem.
Celkové hodnotenie

Úžasná rodinná dovolená, mohu doporučit všem.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 2,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Všude čisto, super.

Strava
Strava vlastní - ale skvěle vybavená kuchyň.

Služby hotela
Bohužel všichni hovořili anglicky, s němčinou jsem se nedomluvila. Co mne zarazilo, tak v bazénech chtěli 15kun za 1ks lehátka, to by mělo být zdarma, bylo to v rámci areálu, nechápu.

Pláž
Pláž kamenité desky, museli jsme dokupovat boty do vody, ale moře čisté, teplé a hlavně plné rybiček pro děti. :-).

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Jaroslava Vaclavikova Júl 2022

Dátum pobytu: 8.7. - 15.7.2022

Hodnotenie 3,7 / 5
Kemp pěkný, čistý, ale daleko na pláž.
Celkové hodnotenie

Kemp pěkný, čistý, ale daleko na pláž.

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytovanie
Mobilní domek pěkný, dostačující.

Strava
Vlastní

Služby hotela
Na recepci ochotni, milí.

Pláž
Domky umístěny daleko od pláže. Pláž č istá, udržována, prístup do moře celkem dobrý.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Petr Procházka Jún 2022

Dátum pobytu: 7.6. - 17.6.2022

Hodnotenie 4,2 / 5
V pořádku.
Celkové hodnotenie

V pořádku.

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Petra S. September 2021

Dátum pobytu: 10.9. - 24.9.2021

Hodnotenie 4,1 / 5
Celkový dojem byl průměrný. Ubytování vše funkční a dle popisu- líbilo se nám. Pláž skoro všude až na jedno místo, které jsme měli daleko, tak byla skalnatá. Každý den jsme tedy nachodili x km abychom tam došli, jediný koho to bavilo bylo naše dítě, měl s sebou kolo. V rezortu vše předražené a samý Němec. Co bych chtěla vychválit jsou bazény, ty tak jsou opravdu krásné leč totálně ledové. Plus akt
Celkové hodnotenie

Celkový dojem byl průměrný. Ubytování vše funkční a dle popisu- líbilo se nám. Pláž skoro všude až na jedno místo, které jsme měli daleko, tak byla skalnatá. Každý den jsme tedy nachodili x km abychom tam došli, jediný koho to bavilo bylo naše dítě, měl s sebou kolo. V rezortu vše předražené a samý Němec. Co bych chtěla vychválit jsou bazény, ty tak jsou opravdu krásné leč totálně ledové. Plus aktivity a hřiště pro děti, naprosto super.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytovanie
Ubytování se nám líbilo z celé dovolené nejvíce. Moderní, čistý mobilheim.

Strava
Stravu jsme měli vlastní.

Služby hotela
Spokojenost, milý a ochotní.

Pláž
Pláž všude skalnatá, takže za nás ne pokud máte malé děti, důchodce nebo pro těhotné. Jediné místo s menšími kamínky jsme měli zrovna nejdál, na pláže jsme museli jezdit autem km daleko až za Umag.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 23 °C v noci 12 °C

 • Teplota vody 23 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 20 °C v noci 13 °C

 • Štvrtok 19 °C v noci 16 °C

 • Piatok 20 °C v noci 16 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December