Villa Donat Hotel & Dependence
od 331 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 331 € za os.
od 298 € za os.
od 500 € za os.
od 958 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 5 hodnotení)
Šárka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou nám vyřizovala pani Nikol Nováková, trpělivá ochotná pani. Velké díky. Doprava autobusem bez problému. Příroda krásná, město žilo. Paklenice bohatá na výlety. Ubytování čisté, naprostá spokojenost. A delegátka pani Kubešová je po dlouhé době delegátka s velkým D! Ochotná, cokoliv jsme potřebovali nebyl problém. Bylo o nás zkrátka postaráno.
Dovolenou nám vyřizovala pani Nikol Nováková, trpělivá ochotná pani. Velké díky. Doprava autobusem bez problému. Příroda krásná, město žilo. Paklenice bohatá na výlety. Ubytování čisté, naprostá spokojenost. A delegátka pani Kubešová je po dlouhé době delegátka s velkým D! Ochotná, cokoliv jsme potřebovali nebyl problém. Bylo o nás zkrátka postaráno.
Čisté krásné moře, vstup do vody pro 9 letou dceru skvělý, bez problému, oblázkovitá pláž.
StravaVlastní. Nebyl problém sehnat cokoliv.
UbytovanieVelmi jsme s dcerou byli spokojené. Čistý připravený apartmán s terasou, klidné prostředí, majitelka příjemná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)
Eva O.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celá rodina velmi dobré dojmy. Autobus sám ne zrovna v ideálním stavu, několika lidem se rozkládaly sedačky, na další paní pršelo z klimatizace. Já a dcera, naštěstí malé postavy, jsme byly usazeny za prvními schody (za chladícím boxem), kde je ještě mnohem méně místa pro nohy, než u běžných sedadel, pro nás nepříjemnost (při tak dlouhé cestě dost velká), pro trochu většího člověka problém, protože by se tam nesložil. Na druhou stranu jsem ještě necestovala s tak příjemnými, pohodovými řidiči. Ubytování báječné, pláž úžasná, stejně tak okolí, strava - polopenze - za snídaně 10, za večeře 3. Paní delegátka se o každého jednotlivce (v různých ubytováních) obětavě starala. Ráda bych se tam vrátila znovu, abych měla možnost prozkoumat národní park nebo využít nějaký ze zajímavých výletů.
Celá rodina velmi dobré dojmy. Autobus sám ne zrovna v ideálním stavu, několika lidem se rozkládaly sedačky, na další paní pršelo z klimatizace. Já a dcera, naštěstí malé postavy, jsme byly usazeny za prvními schody (za chladícím boxem), kde je ještě mnohem méně místa pro nohy, než u běžných sedadel, pro nás nepříjemnost (při tak dlouhé cestě dost velká), pro trochu většího člověka problém, protože by se tam nesložil. Na druhou stranu jsem ještě necestovala s tak příjemnými, pohodovými řidiči. Ubytování báječné, pláž úžasná, stejně tak okolí, strava - polopenze - za snídaně 10, za večeře 3. Paní delegátka se o každého jednotlivce (v různých ubytováních) obětavě starala. Ráda bych se tam vrátila znovu, abych měla možnost prozkoumat národní park nebo využít nějaký ze zajímavých výletů.
Výběr z mnoha pláží, byli jsme až na konci sezóny, takže nebylo přelidněno, nejkrásnější koupání u rozpadlé strážní věže Večka Kula. Vstup do vody pozvolný, dost daleko člověk stačí, ale zaplave si, voda úžasně čistá.
StravaPolopenze v restauraci, která je součástí kempu. Snídaně naprosto skvělé, nebyla zelenina a z ovoce pouze plátky melounu, ale zas tolik nám to nevadilo. Večeře trochu problematické, mohli jsme si vybrat maso nebo rybu (maso bylo jeden den vepřové druhý kuřecí, ryba jeden večer smažené kousky, trochu bez chuti, ale byly k nim aspoň brambory, jednou nám nabídli kalamáry). Horší byla příloha, o které se nediskutovalo (a ani nebyl člověk předem varován), např. zeleninová směs, která obsahovala velké procento hub (po žampionové polévce), kapie, cuketu - ne každý to jako přílohu zvládne. Moc dobrý moučník, salát. V den odjezdu jsme šli na pozdní oběd v restauraci naproti (Lucia) a byli jsme moc spokojeni, i cenově přijatelné.
UbytovanieVelká spokojenost, příjemná paní domácí, pokoje čisté, krásný výhled z balkonu a hlavně neskutečný klid, večer po deváté žádný hluk z okolí, oddělené živými ploty od silnice i okolních budov, přesto vše blízko. Ručníky a mýdlo nejsou součástí vybavení, ale jinak zcela vyhovující. Velmi dobře fungující wifi.
SlužbyNijak jsme nevyužívali, neměli jsme problém, trávili jsme většinu času venku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Eva O.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celá rodina velmi dobré dojmy. Autobus sám ne zrovna v ideálním stavu, několika lidem se rozkládaly sedačky, na další paní pršelo z klimatizace. Já a dcera, naštěstí malé postavy, jsme byly usazeny za prvními schody (za chladícím boxem), kde je ještě mnohem méně místa pro nohy, než u běžných sedadel, pro nás nepříjemnost (při tak dlouhé cestě dost velká), pro trochu většího člověka problém, protože by se tam nesložil. Na druhou stranu jsem ještě necestovala s tak příjemnými, pohodovými řidiči. Ubytování báječné, pláž úžasná, stejně tak okolí, strava - polopenze - za snídaně 10, za večeře 3. Paní delegátka se o každého jednotlivce (v různých ubytováních) obětavě starala. Ráda bych se tam vrátila znovu, abych měla možnost prozkoumat národní park nebo využít nějaký ze zajímavých výletů.
Celá rodina velmi dobré dojmy. Autobus sám ne zrovna v ideálním stavu, několika lidem se rozkládaly sedačky, na další paní pršelo z klimatizace. Já a dcera, naštěstí malé postavy, jsme byly usazeny za prvními schody (za chladícím boxem), kde je ještě mnohem méně místa pro nohy, než u běžných sedadel, pro nás nepříjemnost (při tak dlouhé cestě dost velká), pro trochu většího člověka problém, protože by se tam nesložil. Na druhou stranu jsem ještě necestovala s tak příjemnými, pohodovými řidiči. Ubytování báječné, pláž úžasná, stejně tak okolí, strava - polopenze - za snídaně 10, za večeře 3. Paní delegátka se o každého jednotlivce (v různých ubytováních) obětavě starala. Ráda bych se tam vrátila znovu, abych měla možnost prozkoumat národní park nebo využít nějaký ze zajímavých výletů.
Výběr z mnoha pláží, byli jsme až na konci sezóny, takže nebylo přelidněno, nejkrásnější koupání u rozpadlé strážní věže Večka Kula. Vstup do vody pozvolný, dost daleko člověk stačí, ale zaplave si, voda úžasně čistá.
StravaPolopenze v restauraci, která je součástí kempu. Snídaně naprosto skvělé, nebyla zelenina a z ovoce pouze plátky melounu, ale zas tolik nám to nevadilo. Večeře trochu problematické, mohli jsme si vybrat maso nebo rybu (maso bylo jeden den vepřové druhý kuřecí, ryba jeden večer smažené kousky, trochu bez chuti, ale byly k nim aspoň brambory, jednou nám nabídli kalamáry). Horší byla příloha, o které se nediskutovalo (a ani nebyl člověk předem varován), např. zeleninová směs, která obsahovala velké procento hub (po žampionové polévce), kapie, cuketu - ne každý to jako přílohu zvládne. Moc dobrý moučník, salát. V den odjezdu jsme šli na pozdní oběd v restauraci naproti (Lucia) a byli jsme moc spokojeni, i cenově přijatelné.
UbytovanieVelká spokojenost, příjemná paní domácí, pokoje čisté, krásný výhled z balkonu a hlavně neskutečný klid, večer po deváté žádný hluk z okolí, oddělené živými ploty od silnice i okolních budov, přesto vše blízko. Ručníky a mýdlo nejsou součástí vybavení, ale jinak zcela vyhovující. Velmi dobře fungující wifi.
SlužbyNijak jsme nevyužívali, neměli jsme problém, trávili jsme většinu času venku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Šárka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou nám vyřizovala pani Nikol Nováková, trpělivá ochotná pani. Velké díky. Doprava autobusem bez problému. Příroda krásná, město žilo. Paklenice bohatá na výlety. Ubytování čisté, naprostá spokojenost. A delegátka pani Kubešová je po dlouhé době delegátka s velkým D! Ochotná, cokoliv jsme potřebovali nebyl problém. Bylo o nás zkrátka postaráno.
Dovolenou nám vyřizovala pani Nikol Nováková, trpělivá ochotná pani. Velké díky. Doprava autobusem bez problému. Příroda krásná, město žilo. Paklenice bohatá na výlety. Ubytování čisté, naprostá spokojenost. A delegátka pani Kubešová je po dlouhé době delegátka s velkým D! Ochotná, cokoliv jsme potřebovali nebyl problém. Bylo o nás zkrátka postaráno.
Čisté krásné moře, vstup do vody pro 9 letou dceru skvělý, bez problému, oblázkovitá pláž.
StravaVlastní. Nebyl problém sehnat cokoliv.
UbytovanieVelmi jsme s dcerou byli spokojené. Čistý připravený apartmán s terasou, klidné prostředí, majitelka příjemná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nádherné prostředí a vilu ve které jsme byli ubytování bych vřele doporučila, avšak informovanost a celková organizační schopnosti agentury byla nedostačující.
Nádherné prostředí a vilu ve které jsme byli ubytování bych vřele doporučila, avšak informovanost a celková organizační schopnosti agentury byla nedostačující.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.