Villa Donat Hotel & Dependence
od 331 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 331 € za os.
od 298 € za os.
od 500 € za os.
od 958 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 7 hodnotení)
Petra Filipčíková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celková dovolená uplně skvělá,čistý moře,teploučko,pobyt krásný,ubytovaní tak jak je psáno.
Horší je cestovní kancelář..do Chorvatska jsme přijeli za 22 hodin,kdy měla být cesta luxusním autobusem..místo toho přijela herka bez pásu kdy se řidiči vyhýbali placenému mýtnému a jeli uplně jinudy než měli..delegátka paní Červená,by tuto práci vubec neměla dělat..nebyla schopná ani pozdravit,milné informace co kde a kdy vubec je a na konci řekla jedný rodině,že jich měla plný zuby celý týden..tato osoba by delegátku neměla dělat.Po stížnostech na cestu zpět přijel ten luxusní autobus a doma jsme byly cca za 14 hodin.Takže s CK nikdy více.
Celková dovolená uplně skvělá,čistý moře,teploučko,pobyt krásný,ubytovaní tak jak je psáno.
Horší je cestovní kancelář..do Chorvatska jsme přijeli za 22 hodin,kdy měla být cesta luxusním autobusem..místo toho přijela herka bez pásu kdy se řidiči vyhýbali placenému mýtnému a jeli uplně jinudy než měli..delegátka paní Červená,by tuto práci vubec neměla dělat..nebyla schopná ani pozdravit,milné informace co kde a kdy vubec je a na konci řekla jedný rodině,že jich měla plný zuby celý týden..tato osoba by delegátku neměla dělat.Po stížnostech na cestu zpět přijel ten luxusní autobus a doma jsme byly cca za 14 hodin.Takže s CK nikdy více.
Neplacená pláž s dobrym přístupem do vody perfektní,potom placená pláž uplně perfektní
StravaMěli jsme vlastní
UbytovanieUbytování uplně skvělé,skvělá příjemná majitelka
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Petra K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S dovolenou jsem byla celkově spokojená.Čisté moře,málo lidí na pláži.Jídlo moc hodnotit nemohu,jelikož jsme používali vlastní zdroje.Jen trochu dál bylo centrum jinak spokojenost i s výlety.
S dovolenou jsem byla celkově spokojená.Čisté moře,málo lidí na pláži.Jídlo moc hodnotit nemohu,jelikož jsme používali vlastní zdroje.Jen trochu dál bylo centrum jinak spokojenost i s výlety.
Pláž byla nedaleko apartmánu a moře bylo čisté.Na pláži moc lidí nebylo a moc se nám tam líbilo.
StravaStravu nemohu hodnotit,jelikož jsme použivali své jídlo.
UbytovanieUbytování bylo skvělé,hezký pokoj s vlastním sociálním zařízením a velkým balkónem.Pěkný výhled na okolí.
SlužbySlužby apartmánu mohu jen chválit majitelka příjemná a ochotná žena.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Petra K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S dovolenou jsem byla celkově spokojená.Čisté moře,málo lidí na pláži.Jídlo moc hodnotit nemohu,jelikož jsme používali vlastní zdroje.Jen trochu dál bylo centrum jinak spokojenost i s výlety.
S dovolenou jsem byla celkově spokojená.Čisté moře,málo lidí na pláži.Jídlo moc hodnotit nemohu,jelikož jsme používali vlastní zdroje.Jen trochu dál bylo centrum jinak spokojenost i s výlety.
Pláž byla nedaleko apartmánu a moře bylo čisté.Na pláži moc lidí nebylo a moc se nám tam líbilo.
StravaStravu nemohu hodnotit,jelikož jsme použivali své jídlo.
UbytovanieUbytování bylo skvělé,hezký pokoj s vlastním sociálním zařízením a velkým balkónem.Pěkný výhled na okolí.
SlužbySlužby apartmánu mohu jen chválit majitelka příjemná a ochotná žena.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Erika Prekopová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásná příroda,je kam chodit na procházky a výlety
Krásná příroda,je kam chodit na procházky a výlety
koupání skvělé,vstupy do moře pozvolné
Ubytování hezké,až na to,že majitelka nás na poslední dvě noci přestěhovala do jiného pokoje,
SlužbyWifi připojení mizerné,jinak ok
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Petra Filipčíková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celková dovolená uplně skvělá,čistý moře,teploučko,pobyt krásný,ubytovaní tak jak je psáno.
Horší je cestovní kancelář..do Chorvatska jsme přijeli za 22 hodin,kdy měla být cesta luxusním autobusem..místo toho přijela herka bez pásu kdy se řidiči vyhýbali placenému mýtnému a jeli uplně jinudy než měli..delegátka paní Červená,by tuto práci vubec neměla dělat..nebyla schopná ani pozdravit,milné informace co kde a kdy vubec je a na konci řekla jedný rodině,že jich měla plný zuby celý týden..tato osoba by delegátku neměla dělat.Po stížnostech na cestu zpět přijel ten luxusní autobus a doma jsme byly cca za 14 hodin.Takže s CK nikdy více.
Celková dovolená uplně skvělá,čistý moře,teploučko,pobyt krásný,ubytovaní tak jak je psáno.
Horší je cestovní kancelář..do Chorvatska jsme přijeli za 22 hodin,kdy měla být cesta luxusním autobusem..místo toho přijela herka bez pásu kdy se řidiči vyhýbali placenému mýtnému a jeli uplně jinudy než měli..delegátka paní Červená,by tuto práci vubec neměla dělat..nebyla schopná ani pozdravit,milné informace co kde a kdy vubec je a na konci řekla jedný rodině,že jich měla plný zuby celý týden..tato osoba by delegátku neměla dělat.Po stížnostech na cestu zpět přijel ten luxusní autobus a doma jsme byly cca za 14 hodin.Takže s CK nikdy více.
Neplacená pláž s dobrym přístupem do vody perfektní,potom placená pláž uplně perfektní
StravaMěli jsme vlastní
UbytovanieUbytování uplně skvělé,skvělá příjemná majitelka
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
JITKA BARTOŠOVÁ
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkné až na svoz, který mohl být z turnova, když jsme v Praze nastupovali jen turnovačky, zpět nás již odvezli do turnova, to bylo OK.
Pěkné až na svoz, který mohl být z turnova, když jsme v Praze nastupovali jen turnovačky, zpět nás již odvezli do turnova, to bylo OK.
Pláž v pohodě, my hlavně byli v paklenickém parku.
Stravastravovali jsme se sami
UbytovaniePěkné , nové
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.