Hotel Apartmán Lilja

Chorvátsko, Severná Dalmácia, Starigrad - Paklenica

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 250 m
  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 1.2 km
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
  • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Nehodnotené (na základe 7 hodnotení)

Informácie o overovaní recenzí

Petra Filipčíková

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Celková dovolená uplně skvělá,čistý moře,teploučko,pobyt krásný,ubytovaní tak jak je psáno.
Horší je cestovní kancelář..do Chorvatska jsme přijeli za 22 hodin,kdy měla být cesta luxusním autobusem..místo toho přijela herka bez pásu kdy se řidiči vyhýbali placenému mýtnému a jeli uplně jinudy než měli..delegátka paní Červená,by tuto práci vubec neměla dělat..nebyla schopná ani pozdravit,milné informace co kde a kdy vubec je a na konci řekla jedný rodině,že jich měla plný zuby celý týden..tato osoba by delegátku neměla dělat.Po stížnostech na cestu zpět přijel ten luxusní autobus a doma jsme byly cca za 14 hodin.Takže s CK nikdy více.

Celková dovolená uplně skvělá,čistý moře,teploučko,pobyt krásný,ubytovaní tak jak je psáno.
Horší je cestovní kancelář..do Chorvatska jsme přijeli za 22 hodin,kdy měla být cesta luxusním autobusem..místo toho přijela herka bez pásu kdy se řidiči vyhýbali placenému mýtnému a jeli uplně jinudy než měli..delegátka paní Červená,by tuto práci vubec neměla dělat..nebyla schopná ani pozdravit,milné informace co kde a kdy vubec je a na konci řekla jedný rodině,že jich měla plný zuby celý týden..tato osoba by delegátku neměla dělat.Po stížnostech na cestu zpět přijel ten luxusní autobus a doma jsme byly cca za 14 hodin.Takže s CK nikdy více.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Neplacená pláž s dobrym přístupem do vody perfektní,potom placená pláž uplně perfektní

Strava

Měli jsme vlastní

Ubytovanie

Ubytování uplně skvělé,skvělá příjemná majitelka

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Petra K.

Hodnotenie 4,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

S dovolenou jsem byla celkově spokojená.Čisté moře,málo lidí na pláži.Jídlo moc hodnotit nemohu,jelikož jsme používali vlastní zdroje.Jen trochu dál bylo centrum jinak spokojenost i s výlety.

S dovolenou jsem byla celkově spokojená.Čisté moře,málo lidí na pláži.Jídlo moc hodnotit nemohu,jelikož jsme používali vlastní zdroje.Jen trochu dál bylo centrum jinak spokojenost i s výlety.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž byla nedaleko apartmánu a moře bylo čisté.Na pláži moc lidí nebylo a moc se nám tam líbilo.

Strava

Stravu nemohu hodnotit,jelikož jsme použivali své jídlo.

Ubytovanie

Ubytování bylo skvělé,hezký pokoj s vlastním sociálním zařízením a velkým balkónem.Pěkný výhled na okolí.

Služby

Služby apartmánu mohu jen chválit majitelka příjemná a ochotná žena.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Petra K.

Hodnotenie 4,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

S dovolenou jsem byla celkově spokojená.Čisté moře,málo lidí na pláži.Jídlo moc hodnotit nemohu,jelikož jsme používali vlastní zdroje.Jen trochu dál bylo centrum jinak spokojenost i s výlety.

S dovolenou jsem byla celkově spokojená.Čisté moře,málo lidí na pláži.Jídlo moc hodnotit nemohu,jelikož jsme používali vlastní zdroje.Jen trochu dál bylo centrum jinak spokojenost i s výlety.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž byla nedaleko apartmánu a moře bylo čisté.Na pláži moc lidí nebylo a moc se nám tam líbilo.

Strava

Stravu nemohu hodnotit,jelikož jsme použivali své jídlo.

Ubytovanie

Ubytování bylo skvělé,hezký pokoj s vlastním sociálním zařízením a velkým balkónem.Pěkný výhled na okolí.

Služby

Služby apartmánu mohu jen chválit majitelka příjemná a ochotná žena.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Erika Prekopová

Hodnotenie 3,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Krásná příroda,je kam chodit na procházky a výlety

Krásná příroda,je kam chodit na procházky a výlety

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

koupání skvělé,vstupy do moře pozvolné

Ubytovanie

Ubytování hezké,až na to,že majitelka nás na poslední dvě noci přestěhovala do jiného pokoje,

Služby

Wifi připojení mizerné,jinak ok

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Anonym

Hodnotenie 3,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Petra Filipčíková

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Celková dovolená uplně skvělá,čistý moře,teploučko,pobyt krásný,ubytovaní tak jak je psáno.
Horší je cestovní kancelář..do Chorvatska jsme přijeli za 22 hodin,kdy měla být cesta luxusním autobusem..místo toho přijela herka bez pásu kdy se řidiči vyhýbali placenému mýtnému a jeli uplně jinudy než měli..delegátka paní Červená,by tuto práci vubec neměla dělat..nebyla schopná ani pozdravit,milné informace co kde a kdy vubec je a na konci řekla jedný rodině,že jich měla plný zuby celý týden..tato osoba by delegátku neměla dělat.Po stížnostech na cestu zpět přijel ten luxusní autobus a doma jsme byly cca za 14 hodin.Takže s CK nikdy více.

Celková dovolená uplně skvělá,čistý moře,teploučko,pobyt krásný,ubytovaní tak jak je psáno.
Horší je cestovní kancelář..do Chorvatska jsme přijeli za 22 hodin,kdy měla být cesta luxusním autobusem..místo toho přijela herka bez pásu kdy se řidiči vyhýbali placenému mýtnému a jeli uplně jinudy než měli..delegátka paní Červená,by tuto práci vubec neměla dělat..nebyla schopná ani pozdravit,milné informace co kde a kdy vubec je a na konci řekla jedný rodině,že jich měla plný zuby celý týden..tato osoba by delegátku neměla dělat.Po stížnostech na cestu zpět přijel ten luxusní autobus a doma jsme byly cca za 14 hodin.Takže s CK nikdy více.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Neplacená pláž s dobrym přístupem do vody perfektní,potom placená pláž uplně perfektní

Strava

Měli jsme vlastní

Ubytovanie

Ubytování uplně skvělé,skvělá příjemná majitelka

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

JITKA BARTOŠOVÁ

Hodnotenie 4,3 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Pěkné až na svoz, který mohl být z turnova, když jsme v Praze nastupovali jen turnovačky, zpět nás již odvezli do turnova, to bylo OK.

Pěkné až na svoz, který mohl být z turnova, když jsme v Praze nastupovali jen turnovačky, zpět nás již odvezli do turnova, to bylo OK.

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž v pohodě, my hlavně byli v paklenickém parku.

Strava

stravovali jsme se sami

Ubytovanie

Pěkné , nové

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451