Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Marcec apartments

Chorvátsko-Istria-Medulin

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 59 133

Poloha

Dom je obklopený peknou udržiavanou záhradou a leží vo vzdialenosti asi 400 m od centra letoviska Medulin. Najbližšia pláž je od domu vzdialená asi 300 m. Tunajšie pláže sú kamenisté, skalnaté, piesočné, štrkovité s betónovými a trávnatými plochami, tienené borovicami. Najbližší market je vzdialený približne 50 m, reštaurácia je v dosahu 50 m, benzínová stanica sa nachádza vo vzdialenosti 1 km, prístav je vzdialená 3 km.

Vybavenie

Deťom sú k dispozícii detské ihriská v rámci letoviska. Hostia môžu využiť možnosť parkovania pred domom.

Ubytovanie

Apartmány majú balkón s vonkajším posedením, sociálne zariadenie (sprcha, WC), TV / SAT, malý kuchynský kút s el. varičom, chladničkou s malou mrazničkou, kávovarom. V obývacej izbe je stôl s stoličkami alebo jedálenský kút. k dispozícii je posteľná a kúpeľňová bielizeň. Kuchynský kút v apartmánoch a štúdiách je štandardne vybavený pre prípravu a konzumáciu pokrmov pre daný počet osôb. Odporúčame vziať so sebou utierky, prostriedok na umývanie riadu, ostrý nôž, otvárač na konzervy, zápalky. APT 2 (31 m2) tvorí dvojlôžková spálňa. APT 4 (48 m2) dvojlôžková spálňa s manželským lôžkom a jedným samostatným lôžkom, rozkladací gauč v obývacej izbe. ST 2 (28 m2) tvorí jedna miestnosť, v ktorej je akékoľvek zařízení.Ceny sú za prenájom celého apartmánu a štúdia.

Strava

Hostia sa stravujú individuálne. Majú možnosť ako vlastného varenia, tak využitie ponuky miestnych špecialít v celom rade reštaurácií v centre letoviska.

Služby

Ubytovanie domácich maznáčikov nie je možné. Medulin je rušné letovisko, v ktorom nachádza reštaurácia, bary, cukrárne a kaviarne, taverny, terasy so živou hudbou na počúvanie i tancu alebo diskotéky. V letovisku možno využiť tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, ihrisko pre loptové hry, požičovne športových potrieb, bicyklov, člnov alebo vodných bicyklov.

Služby za poplatek

Na mieste je nutné uhradiť registračný poplatok vo výške cca 3 EUR / osoba nad 12 rokov / 1 týždeň.

Pláž

Pláže v tejto oblasti sú kamenisté, skalnaté, piesočné, štrkovité s betónovými a trávnatými plochami. Príjemný tieň poskytujú vyrastené borovice lemujúce pobrežie. Plážový servis (zapožičanie lehátok a slnečníkov) je poskytovaný za poplatok. Hostia môžu využiť ponuky vodných športov (za poplatok).

Zvláštnosti

Poznámka: Ponúka sa možnosť aj kratších pobytov s min. počtom 3 nocí v období do 30.6. a od 25.8 .. Možné aj iné nástupné dni než sobota v období do 30.6. a od 25.8 .. Nutné overiť dostupnosť a cenu.

<Vlastné>

Výlety: Z výletov do okolia odporúčame tieto turistické ciele: Opatija (cca 107 km), Rijeka (cca 116 km), Umag (cca 93 km), Pula (cca 10 km), Poreč (cca 65 km), Rovinj - Limský záliv (cca 44 km), ostrov Cres (cca 103 km), prírodný park Učka (cca 99 km), jaskyňa Baredine-Nova Vas (cca 68 km), NP Brijunské ostrovy (cca 17 km), Terst - Taliansko (cca 132 km ), Koper-Slovinsko (cca 111 km), Piran-Slovinsko (cca 103 km), jaskyne Postojna-Slovinsko (cca 167 km).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 300 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 11 km
 • Chladnička áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,7/5
Invia

Skvelé (3 hodnotení)

Ubytovanie 4,7/5

Strava 4,5/5

Okolie 4,8/5

Cena 4,5/5

19. najlepšie hodnotený z 1386 hotelov v Istria

Anonym Júl 2014

Dátum pobytu: 27.6. - 6.7.2014

Hodnotenie 4,2/5
Pobyt hodnotíme spíše kladně.
Celkové hodnotenie

Pobyt hodnotíme spíše kladně.

Ubytovanie 4,3/5

Okolie 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytovanie
Ubytování odpovídalo našim požadavkům, čisto, dostatek prostoru v apartmánu, Domácí příjemní, umožnili uložení zavazadel v den příjezdu a odjezdu. Celkový dojem kazil domácí kutil v sousedství.

Strava
Pobyt byl bez stravy.

Pláž
Spíše s volnějším přístupem. Pásek oblázky i skalky. Celkem čisté. V době našeho pobytu nebyly přeplněné.

Filtrovať recenzie

Anonym Júl 2014

Dátum pobytu: 27.6. - 6.7.2014

Hodnotenie 4,2/5
Pobyt hodnotíme spíše kladně.
Celkové hodnotenie

Pobyt hodnotíme spíše kladně.

Ubytovanie 4,3/5

Okolie 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytovanie
Ubytování odpovídalo našim požadavkům, čisto, dostatek prostoru v apartmánu, Domácí příjemní, umožnili uložení zavazadel v den příjezdu a odjezdu. Celkový dojem kazil domácí kutil v sousedství.

Strava
Pobyt byl bez stravy.

Pláž
Spíše s volnějším přístupem. Pásek oblázky i skalky. Celkem čisté. V době našeho pobytu nebyly přeplněné.

Destinácia

Popis

Nádherný Istrijský polostrov na západe Chorvátska si svojich stálych obdivovateľov získal už v dávnej minulosti. Jedným z dôvodov bola jeho trošku oddelená poloha od zvyšku Chorvátska vysokým pohorím Učke. Aj táto oblasť bola v minulosti neustále pod cudzou nadvládou, a to aj napriek tomu, že prevažnú časť obyvateľov tvorili a stále tvoria Chorváti. Na druhej strane, žili tu spolu rôzne národnostné skupiny ako Slovania, Románi alebo Germáni. Na najrôznejších budovách môžete často naraziť na symbol benátskeho leva. Je to preto, že Istria bola dlhý čas pod benátskou nadvládou. 

Tieto vplyvy okolitých štátov tu pochopiteľne vytvorili špecifické kultúrne podmienky, či už v umení, gastronómii, alebo staviteľstve. Všeobecne sú miestni obyvatelia veľmi spoločenskí, tolerantní a zvyknutí na príchody turistov z najrôznejších kútov sveta. Istrijská história je naozaj veľmi dlhá, za prvých obyvateľov sú považovaní Ilyrovia. Veľmi dôležitú úlohu hrala Istria v antickej dobe, pretože tvorila súčasť veľkého rímskeho impéria. Do Chorvátska bola vlastne integrovaná až po druhej svetovej vojne. 

Ako prvé spomenieme krásne mestečko Rovinja, v ktorom je multikultúrne zázemie zrejme viac než viditeľné. Mohli by sme ho nazvať aj mestom umelcov. V uličke nazývanej Grisia sa zhlukujú umelci, rezbári a ostatní remeselníci, aby turistov upútali i pobavili svojimi výtvormi. Umeniu je venované aj miestne múzeum, združujúce umelecké kúsky z dielní maliarskych majstrov od dávnych dôb až po 20. storočie. Skúste navštíviť aj unikátne múzeum modelov starých lodí Rakúsko-uhorskej monarchie v mestečku Novigrad. 

Asi najznámejšou kultúrnou i architektonickou pamiatkou na Istrijskom polostrove je Eufrasiova bazilika v Poreči, zatiaľ jediný objekt na Istrii, ktorý bol zaradený do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Pomenovaný bol podľa biskupa Eufrasia a postavený za vlády známeho byzantského cisára Justiniána. Bazilika je krásna najmä znútra - pozornosť okamžite upúta oltár a nádherné kamienkové mozaiky. Nie nadarmo sa tento druh kamienkového umenia stal symbolom celého mesta Poreč. 

Najväčším istrijským mestom je však Pula s presláveným rímskym amfiteátrom, šiestym najväčším a zároveň najzachovalejším na svete. V čase svojej najväšej slávy sa dokázal naplniť 22 000 divákmi. Táto mohutná stavba odolala zubu času viac než 2000 rokov. Dnes tu môžete navštíviť balet alebo koncert a rozhodne na vás prostredie aj akustika zapôsobia. Pula by určite mohla byť nazvaná mestom histórie, lebo sa tu nachádza jedno z najdôležitejších múzeí v Chorvátsku - Archeologické múzeum. Pokiaľ budete chcieť vyraziť do čerstvej prírody, odporúčame nádherný a pokojný národný park Brijuni, v ktorom môžete relaxovať a načerpať sily na poznávanie ďalších chorvátskych zaujímavostí. Oplatí sa zájsť a pozrieť si aj impozantný maják Porer na myse Kamenjak. 

Ak ste znalcami tvorby Julesa Verna, rozhodne si urobte výlet do hlavného mesta Istrie - do Pazinu. Práve tu nájdete hlbokú Pazinskú priepasť, ktorá spomínaného spisovateľa inšpirovala k napísaniu románu Matyáš Šándorf. Návšteva miestneho etnografického múzea bude určite príjemným zoznámením s miestnou ľudovou kultúrou. 
 • Vzdialenosť od pláže 300 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 11 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 18 °C v noci 13 °C

 • Teplota vody 23 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 17 °C v noci 13 °C

 • Utorok 18 °C v noci 14 °C

 • Streda 23 °C v noci 16 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December