Hotel Marcec apartments

Chorvátsko, Istria, Medulin

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 59 133

Poloha

Dom je obklopený peknou udržiavanou záhradou a leží vo vzdialenosti asi 400 m od centra letoviska Medulin. Najbližšia pláž je od domu vzdialená asi 300 m. Tunajšie pláže sú kamenisté, skalnaté, piesočné, štrkovité s betónovými a trávnatými plochami, tienené borovicami. Najbližší market je vzdialený približne 50 m, reštaurácia je v dosahu 50 m, benzínová stanica sa nachádza vo vzdialenosti 1 km, prístav je vzdialená 3 km.

Vybavenie

Deťom sú k dispozícii detské ihriská v rámci letoviska. Hostia môžu využiť možnosť parkovania pred domom.

Ubytovanie

Apartmány majú balkón s vonkajším posedením, sociálne zariadenie (sprcha, WC), TV / SAT, malý kuchynský kút s el. varičom, chladničkou s malou mrazničkou, kávovarom. V obývacej izbe je stôl s stoličkami alebo jedálenský kút. k dispozícii je posteľná a kúpeľňová bielizeň. Kuchynský kút v apartmánoch a štúdiách je štandardne vybavený pre prípravu a konzumáciu pokrmov pre daný počet osôb. Odporúčame vziať so sebou utierky, prostriedok na umývanie riadu, ostrý nôž, otvárač na konzervy, zápalky. APT 2 (31 m2) tvorí dvojlôžková spálňa. APT 4 (48 m2) dvojlôžková spálňa s manželským lôžkom a jedným samostatným lôžkom, rozkladací gauč v obývacej izbe. ST 2 (28 m2) tvorí jedna miestnosť, v ktorej je akékoľvek zařízení.Ceny sú za prenájom celého apartmánu a štúdia.

Strava

Hostia sa stravujú individuálne. Majú možnosť ako vlastného varenia, tak využitie ponuky miestnych špecialít v celom rade reštaurácií v centre letoviska.

Služby

Ubytovanie domácich maznáčikov nie je možné. Medulin je rušné letovisko, v ktorom nachádza reštaurácia, bary, cukrárne a kaviarne, taverny, terasy so živou hudbou na počúvanie i tancu alebo diskotéky. V letovisku možno využiť tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, ihrisko pre loptové hry, požičovne športových potrieb, bicyklov, člnov alebo vodných bicyklov.

Služby za poplatek

Na mieste je nutné uhradiť registračný poplatok vo výške cca 3 EUR / osoba nad 12 rokov / 1 týždeň.

Pláž

Pláže v tejto oblasti sú kamenisté, skalnaté, piesočné, štrkovité s betónovými a trávnatými plochami. Príjemný tieň poskytujú vyrastené borovice lemujúce pobrežie. Plážový servis (zapožičanie lehátok a slnečníkov) je poskytovaný za poplatok. Hostia môžu využiť ponuky vodných športov (za poplatok).

Zvláštnosti

Poznámka: Ponúka sa možnosť aj kratších pobytov s min. počtom 3 nocí v období do 30.6. a od 25.8 .. Možné aj iné nástupné dni než sobota v období do 30.6. a od 25.8 .. Nutné overiť dostupnosť a cenu.

<Vlastné>

Výlety: Z výletov do okolia odporúčame tieto turistické ciele: Opatija (cca 107 km), Rijeka (cca 116 km), Umag (cca 93 km), Pula (cca 10 km), Poreč (cca 65 km), Rovinj - Limský záliv (cca 44 km), ostrov Cres (cca 103 km), prírodný park Učka (cca 99 km), jaskyňa Baredine-Nova Vas (cca 68 km), NP Brijunské ostrovy (cca 17 km), Terst - Taliansko (cca 132 km ), Koper-Slovinsko (cca 111 km), Piran-Slovinsko (cca 103 km), jaskyne Postojna-Slovinsko (cca 167 km).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 300 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 11 km
 • Chladnička Chladnička áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 13 °C v noci 9 °C

 • Teplota vody 12 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 13 °C v noci 11 °C

 • Streda 13 °C v noci 12 °C

 • Štvrtok 16 °C v noci 12 °C

 • Piatok 14 °C v noci 11 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December