Dovolená se nám libila, klidný kemp pro rodiny s dětmi
PlážVoda super, křišťálově čistá,každý si své místo najde, akorát s umístěním slunečníků,spíše zavrtanim do ztvrdlé zkamenělé země je nemožné. Zrovna byla vedra, takže se nedalo bez slunečníků vydržet, kupovali jsme si na pláži za dost velký poplatek, jeden set (2 lehátka+ slunečník)= 17 euro
UbytovanieMobilhome byl čistý, ale vybavení kuchyně poněkud strohé a zastaralé. Kdo si opravdu vaří a nechodí do restaurace na jídlo tak nádobí nebylo úplně super. Nože tupé a vylámané, chybělo větší sklo, jak hrnky tak i skleničky,vše hodně malé, struhadlo nelze použít.
SlužbyV kempu 2 restaurace, personál příjemný, ceny jako všude dost vysoké
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate