Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Apartments Savudrija & Rooms Savudrija

Hodnotenie: 3/5

Chorvátsko, Istria, Bašanija

Komplex umiestnený v borovicovom háji Pokojné prostredie Divoká skalnatá pláž

Viac o ubytovaní

od 64 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 53 691

Poloha

Stredisko sa nachádza na severozápadnom pobreží Istrie vo vzdialenosti asi 9 km od centra Umagu. Rozkladá sa priamo pri mori, vzdialenosť od pláže činí len 50 m. Pláže sú skalnaté, štrkovité, kamenité s betónovými platňami a trávnatými plochami na slnenie.

Vybavenie

Hosťom je k dispozícii vstupný priestor s recepciou, zmenáreň, aperitív-caffe bar a reštaurácia. Hostia môžu využiť bezplatné parkovisko. Deťom je určený detský miniklub.

Ubytovanie

Apartmány (45 m2) majú vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC), kuchynský a jedálenský kút (el. varič, chladnička, kávovar) v obývacej izbe. K vybaveniu patrí TV/SAT, telefón a balkón. Dve lôžka sú k dispozícii vždy v obývacej izbe. APT 4 (pre max. 4 osoby) tvorí dvojlôžková spálňa. APT 6 (pre max. 6 osôb) má dve dvojlôžkové spálne. Kuchynský kút v apartmánoch je štandardne vybavený pre prípravu a konzumáciu pokrmov pre daný počet osôb. Odporúčame vziať so sebou utierky, prostriedok na umývanie riadu, ostrý nôž, otvárač na konzervy, zápalky. Ceny sú za prenájom celého apartmánu. Dieťa bez nároku na lôžko a prístelka sú podmienené plnou úhradou za prenájom apartmánu. Detská postieľka pre deti do 3 rokov je k dispozícii zadarmo.

Strava

Hostia sa stravujú individuálne. Za príplatok sa ponúka možnosť dokúpenia raňajok, večerí aleb kompletnej polpenzie. Hostia môžu využiť takisto ponuku miestnych špecialít v celej rade reštaurácií v okolí.

Služby

Ubytovanie domácich zvierat sa poskytuje za poplatok (5 EUR/deň v období do 23.6. a od 1.9., 10 EUR/deň v období 23.6.-1.9., hradí sa na mieste). V okolí hotela je možné využiť vonkajší bazén s morskou vodou, stolný tenis, minigolf, tenisové kurty, ihrisko na basketbal alebo požičovňu športových potrieb a bicyklov. Konajú sa tu aj večery so živou hudbou na počúvanie i tanec. V rámci letoviska je možné navštíviť nočný klub, rôzne bary, reštaurácie, kaviarne, cukrárne a diskotéky. Hostia môžu využiť možnosti prenájmu trezoru. Internetové pripojenie sa poskytuje za poplatok.

Pláž

Komplex je situovaný v bezprostrednej blízkosti pláže. Lokálne pláže sú skalnaté, štrkovité, kamenité s betónovými platňami a trávnatými plochami na slnenie. Lehátka a slnečníky na plážach sa poskytujú za poplatok. Hostia môžu využiť ponuku vodných športov (za poplatok).

Zvláštnosti

Poznámka: Príplatok za menej než 3 nocľahy činí 20% - nutné overenie dostupnosti a ceny. Možné aj iné nástupné dni než sobota.

<Vlastné>

Výlety: Z výletov do okolia vrelo odporúčame tieto turistické ciele: Opatija (cca 88 km), Rijeka (cca 96 km), Pula (cca 82 km), Poreč (cca 33 km), Rovinj - Limský záliv (cca 65 km), ostrov Krk (cca 146 km), ostrov Cres (cca 127 km), prírodný park Učka (cca 87 km), jaskyňa Baredine, Nova Vas (cca 35 km), NP Brijunské ostrovy (cca 77 km), Terst - Taliansko (cca 52 km), Koper-Slovinsko (cca 31 km), Piran-Slovinsko (cca 23 km), jaskyňa Postojna-Slovinsko (cca 87 km). V blízkosti strediska sa nachádza najstarší maják na Jadrane.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Detský kútik Detský kútik áno
 • Tenis Tenis áno
 • Surfovanie Surfovanie áno
 • Cesta okolo hotela Cesta okolo hotela áno
 • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
 • Animačné programy Animačné programy áno
 • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 23 °C v noci 16 °C

 • Teplota vody 18 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 19 °C v noci 16 °C

 • Nedeľa 25 °C v noci 17 °C

 • Pondelok 24 °C v noci 16 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať