Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 159 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 34 658

Poloha

Rodinný hotel leží uprostred borovicového hája a olivovníkov na polostrove Babin Kuk neďaleko starého centra Dubrovníka . Hotel je situovaný v blízkosti štrkovitých a skalnatých plážiach, vo vzdialenosti asi 200 m leží pláž Cava , cca 150 m je vzdialená Copacabana a asi 250 m verejná pláž pri hoteli Valamar President .

Vybavenie

V hlavnej budove je k dispozícii recepcia , reštaurácia s oddeleným priestorom pre deti , lobby bar, aperitív bar , snack bar pri bazéne a dva výťahy . Súčasťou vybavenia je vonkajší bazén so sladkou vodou pre deti i dospelých .

Ubytovanie

Hotel ponúka ubytovanie v priestranných a moderne zariadených izbách ( P / 2 ) s možnosťou prístelky as vlastným sociálnym zariadením ( kúpeľňa s vaňou , WC ) . Izby sú vybavené TV / SAT , telefónom s priamou voľbou a sušiakom na bielizeň . Izby majú francúzske okná , balkón alebo terasa je za príplatok , výhľad na more sa poskytuje za príplatok . Rodinné izby ( P / 2 + 2 ) majú dve dvojlôžkové spálne ( manž . Lôžka ) oddelené dverami . Za poplatok a na vyžiadanie sú možné toaletné potreby , ohrievač na detské fľaše, detská vysielačka alebo videohry na TV

Strava

All inclusive light zahŕňa raňajky ( 7-9 : 30 h ) , obedy ( 12-14 h ) a večere ( 19-21 h ) formou bufetu . Súčasťou sú neskoré kontinetálne raňajky ( 9 : 30-10 : 30 h ) , popoludňajšia zmrzlina pre deti ( 16 : 30-17 : 30 h ) . Hotel organizuje tematické večere v období 15.6. - 15.8 . - Chorvátska ( utorok) , stredomorská ( piatok ) , gala ( štvrtok ) . Hosťom sú k dispozícii nápoje - nealko ( jablčnej , pomarančovej šťavy, voda ) , filtrovaná káva v rámci raňajok, obedov a večerí , nealko z automatu ( coca cola, tonic , bitter lemon , pomaranč šťava, minerálna voda , voda, ľadový čaj ) , lokálne čapované pivo a víno ​​v rámci obedov a večerí . V detskom klube Maro sú k dispozícii nealko nápoje z automatu v časoch 9-12 ha 15-18 h . Nápoje v lobby bare a pri bazéne nie sú zahrnuté v all inclusive !!

Služby

Hosťom sú k dispozícii 2 tenisové kurty , volejbal , hádzaná , basketbal, bedminton, boccia, stolný tenis a minigolf . V hoteli sú v hlavnej sezóne 3x týždenne organizované večery so živou hudbou . Lehátka a slnečníky pri bazéne môžu hostia využívať zadarmo ( do obsadenia ) . Za poplatok sa ponúka sauna, masáže, kozmetika ( vo wellness centrách hotelov Valamar Lacroma a Dubrovník President ) , 8 tenisových kurtov, minigolf, stolný tenis , ihrisko pre loptové hry a potápačský klub .

Pláž

Štrkovité a skalnaté pláže sa rozkladajú v blízkosti hotela . Vo vzdialenosti približne 200 m leží pláž Cava , asi 250 m je vzdialená Copacabana a približne 150 m verejná pláž pri hoteli Valamar President . Na plážach sú k dispozícii sprchy a prezliekárne . Lehátka a slnečníky sa poskytujú za poplatok . Za poplatok sa ponúka požičovňa člnov a športových potrieb , vodné športy a potápačský klub .

Zvláštnosti

Poznámka - iné dĺžky pobytov ( nutné vždy overiť dostupnosť a cenu ) !! : - Do 25.5 . a od 22.9 . 4 noci bez doplatku , 3-2 noci za príplatok 20 % , 1 noc podľa aktuálneho cenníka vydaného hotelem.- V období 26.5. - 22.6 . a 1.- 21.9 . 9-5 nocí bez doplatku , 3 a 4 noci za príplatok 20 % , 1 a 2 noci podľa aktuálneho cenníka vydaného hotelem.- V období 23.6. - 31.8 . 3-6 nocí bez doplatku za príplatok 20 % , 1 a 2 noci podľa aktuálneho cenníka vydaného hotelom .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 150 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 6 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Surfovanie áno
 • Potápačské centrum áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

01:50 h

Popis

Dubrovník je považovaný za najkrajší historický klenot chorvátskeho kultúrneho dedičstva. Je situovaný v najjužnejšej časti preslávenej turistickej oblasti Dalmácie. Za Dubrovník môžeme označiť celú oblasť okolo rovnomenného mesta, zahrňujúcu napríklad aj ostrov Korčula, zelené ostrovy Mljet, či ostrov Pelješac so známymi vinohradmi a kapitánskymi vilami. Celá oblasť sa nachádza v údolí rieky Neretva a práve tu sa najviac rozvíjala chorvátska kultúra a umenie. Dokonca tu v 16. storočí existovala slávna Dubrovnícka republika Ragusa. 

Samotné staré mesto Dubrovník oplýva mnohými pozitívnymi atribútmi. Nie nadarmo bolo zapísané do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. V minulosti bolo mesto mnohokrát poznačené pádmi ostatných obyvateľov. Z toho dôvodu tu boli na útesoch postavené stredoveké hradby a veže, ktoré dodnes tvoria krásnu panorámu. Okolo nich sa môžete vydať na prvotriednu, takmer dvojkilometrovú prechádzku s výhľadom na more. Počas rokov 1991 a 1992 bolo mesto ťažko napadnuté ostreľovaním, počas ktorého boli početné historické pamiatky nenávratne poškodené. 

Hlavné centrum Dubrovníka sa nachádza na ulici Stradun, lemovanej útulnými kaviarňami a obchodíkmi, a disponuje známou Onofrievou fontánou. Symbol slobodného Dubrovníka - Rollandov stĺp - nájdeme na námestí Luža. Práve tu rozhodne narazíte na niektoré z početných verejných vystúpení pouličných umelcov či divadelníkov. Hlavnou kultúrnou akciou sa stali Dubrovnícke letné hry. Ak sa zaujímate o architektúru, poteší vás goticko-renesančný Kniežací dvor a palác Sponza z 15. storočia. Vo vnútri kniežacieho dvora upútajú pozornosť kusy starého nábytku, sochy aj nosidlá šľachty. V átriu sa často konajú rôzne divadelné predstavenia. Toto prostredie vskutku navodzuje tú pravú historickú atmosféru. Patrónom Dubrovníka je Svätý Blažej, ktorému bol zasvätený kostol na námestí Luža. Inak tu nájdeme aj veľké množstvo impozantných kláštorov, dokonca aj synagógu z 15 storočia. V Námornom múzeu v pevnosti Sv. Ivana sa dozviete zaujímavosti z oblasti námorníctva od stredoveku až do 20. storočia. 

Pokiaľ budete v Dubrovníku hľadať ubytovanie, ponúka sa naozaj široká paleta hotelov či apartmánov. Vybrať si môžete napríklad luxusný hotel Excelsior alebo Villu Dubrovník, ktorý je jedným z najokázalejších hotelov v celej Dalmácii. Krásy najrôznejších druhov je možné nájsť aj v doline Konavlí. Tá je typická svojím ľudovým charakterom, ktorý sa prejavuje napríklad zachovaním nádherných ľudových krojov či staviteľským dedičstvom. Práve toto územie od pradávna slúžilo ako významná kontrola do zálivu Boka Kotorská v susednej Čiernej Hore. Konavlinským centrom je zrejme rodisko chorvátskeho maliara Vlahe Bukovce - mestečko Cavtat. 

Nezabudnite aj na oblasť položenú západne od Dubrovníka. Práve tu, v krásnom mestečku Trsteno, je zriadené najkrajšie chorvátske arborétum sústreďujúce rozmanité druhy subtropickej flóry. Ako doplňujúce dekorácie slúžia sochy, napríklad socha boha mora - Poseidona.

Bolo by chybou neopísať už vyššie zmienený známy ostrov Pelješac s mestečkom Ston, nachádzajúcom sa na úzkej šiji, ktorá je jedinou spojnicou s pevninou. 
 • Vzdialenosť od pláže 150 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 6 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 01:50

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 24 °C v noci 13 °C

 • Teplota vody 21 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 24 °C v noci 15 °C

 • Sobota 24 °C v noci 20 °C

 • Nedeľa 24 °C v noci 20 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December