Green Valley (Jezerce)
od 500 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 500 € za os.
od 958 € za os.
od 266 € za os.
od 343 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 12 hodnotení)
20. najlepšie hodnotený z 99 hotelov v Crikvenica
monika J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Ubytovanie bolo pekné, čisté, zodpovedajúce cene. A strava bola výborná.
Ubytovanie bolo pekné, čisté, zodpovedajúce cene. A strava bola výborná.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Miroslava H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
My jsme si dovolenou uzili , jak jsme chteli ,takze za nas paradni .
My jsme si dovolenou uzili , jak jsme chteli ,takze za nas paradni .
Plaze paradni ????????????????????
StravaVelmi slabe snidane 2 druhy salamu , jeden druh platkoveho stejneho syru- kazdy den , jeden den byly parky a na druhy den varene vajicko , no jist to kazdy den uz to leze krkem ,takze hodne slabe ..... vecere jen jedno jidlo to bylo dane , takze jsme se modlili ,at nam to sni deti - pac jsme ani nevedeli co bude .....
SlužbyDostacujici .....
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Hezké prostředí, moře čisté.
Hezké prostředí, moře čisté.
Přístup k pláži dobrý, voda čistá.Lidi hodně(sezóna)
StravaSnídaně OK, večeře horší jak z polní kuchyně, kuchař se živí asi jiným zaměstnáním.
UbytovanieNa přespání dobré
SlužbyKlima, wifi-sice jen sem tam
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Upravené v súlade s Pravidlá
Určitě bysme se sem nevrátili. Ubytování hrozné, stravování také. Restaurace předražené, nechali jsme zde opravdu hodně peněz. V noci do půlnoci hluk, když byla bouře, tak byl klid.
Jediné co bylo fajn, výlet lodí na Vrbnik. Jinak služby CK byly fajn - doprava, výlet.
Určitě bysme se sem nevrátili. Ubytování hrozné, stravování také. Restaurace předražené, nechali jsme zde opravdu hodně peněz. V noci do půlnoci hluk, když byla bouře, tak byl klid.
Jediné co bylo fajn, výlet lodí na Vrbnik. Jinak služby CK byly fajn - doprava, výlet.
Plná lidí.
StravaNa polopenzi jsme nechodili, nekvalitní strava z fabriky. Jen snídaně, stále stejné, ale to jen občas z nouze. Spolucestující měl trávící potíže po houbové omáčce, která se opakovala.
UbytovaniePro absolutně nenáročné asi dostačující. Ale nábytek starý, omšelý jako celý pokoj včetně koupelny - děs. Polštáře staré, flekaté, žádný úklid pokoje za celý týden, max výměna koše a ručníků - ale jen když stojíte cele dopo u dveří a čekáte na uklízečky. Za mě určitě ne. Jediné plus - lednice, konvice, Tv, klima a ubytování hned u moře.
SlužbyJaké služby? :)) špinavý pokoj celý týden, člověk musel čekat na uklízečku u dveří aby aspoň mu daly čistý ručník a vysypaly koš.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lenka V.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Bylo to fajn a blízko moře.
Bylo to fajn a blízko moře.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Miroslava H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
My jsme si dovolenou uzili , jak jsme chteli ,takze za nas paradni .
My jsme si dovolenou uzili , jak jsme chteli ,takze za nas paradni .
Plaze paradni ????????????????????
StravaVelmi slabe snidane 2 druhy salamu , jeden druh platkoveho stejneho syru- kazdy den , jeden den byly parky a na druhy den varene vajicko , no jist to kazdy den uz to leze krkem ,takze hodne slabe ..... vecere jen jedno jidlo to bylo dane , takze jsme se modlili ,at nam to sni deti - pac jsme ani nevedeli co bude .....
SlužbyDostacujici .....
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Renata D.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Vila Marija je pěkná, ubytování je fajn. Jen nám na začátku ubytování nebylo nic vysvětleno, co se týká vypinacu, klimatizace...regulace atd. Kdybych si sama nezazadala.o sušák na prádlo, tak nevím,kam bychom mokré plavky dávaly. Pláže jsou fajn...můžete si vybrat buď písečnou nebo oblazkovou. Ani boty do vody jsme nakonec nepotrebovaly. Parádní bylo,že vila.je přímo u moře, m tak jsem.jen sešly dolů po schodech a už jsme byli na oblázkové pláži. Tam jsme chodili raději, nebylo tam tolik lidí. Jedná se o rusnejsi letovisko,večer spousta kavárnicek ,hudební a taneční vecery,promenáda....bylo to parádní. Přes den vše kousek...pekárna,obchody, stánky, ovoce. Dá se jít i zkratkou do Lidlu,ale raději až večer...cca 15 minut chůze do schodů. V Lidlu velký výběr a lepší ceny. V restauracích jsou ceny vysoké. Za jednu pizzu a litr neperlive vody zaplatíte 18 EUR. Jinak doporucuji výlety na protější ostrov Krk. Je mozne vidět i delfíny.
Vila Marija je pěkná, ubytování je fajn. Jen nám na začátku ubytování nebylo nic vysvětleno, co se týká vypinacu, klimatizace...regulace atd. Kdybych si sama nezazadala.o sušák na prádlo, tak nevím,kam bychom mokré plavky dávaly. Pláže jsou fajn...můžete si vybrat buď písečnou nebo oblazkovou. Ani boty do vody jsme nakonec nepotrebovaly. Parádní bylo,že vila.je přímo u moře, m tak jsem.jen sešly dolů po schodech a už jsme byli na oblázkové pláži. Tam jsme chodili raději, nebylo tam tolik lidí. Jedná se o rusnejsi letovisko,večer spousta kavárnicek ,hudební a taneční vecery,promenáda....bylo to parádní. Přes den vše kousek...pekárna,obchody, stánky, ovoce. Dá se jít i zkratkou do Lidlu,ale raději až večer...cca 15 minut chůze do schodů. V Lidlu velký výběr a lepší ceny. V restauracích jsou ceny vysoké. Za jednu pizzu a litr neperlive vody zaplatíte 18 EUR. Jinak doporucuji výlety na protější ostrov Krk. Je mozne vidět i delfíny.
Pláž viz výše. To bylo asi nejlepsi...pláži i moře. Akorát moc lidi. Moře je v Crikvenici nádherné, bez řas. Čistě a průzračné. Je tad málo vln,což na plavání je ideální. Krasne tepla voda. Vzpomínám doted a kvůli moři a zabave kolem bych se tam ráda vratila.
StravaNejslabsi stránka celého pobytu. Chtělo by to vylepšit. Byli jsme ubytování na 8 dní a měli jsme 2x rajskou, 2x nudlovou,2x brokolicovou a 2x kvetakovou polevku. S rajskou pak byly zároveň I špagety, pak bylo smažené filé s bramborami,to mě chutnalo. Jinak různé omáčky s houbovou omáčkou a pořád se to opakovalo. Hygiena v jídelně na bode mrazu. Malé.prostory na tak moc lidí. Nebylo nám tam dobře z toho prostředí a celkově....příště bychom zvolili jinou variantu.
UbytovanieViz výše...vcelku jsme.byli spokojeni. Každý den chodila.pani vyměnit koše, ale neuklizela ani neměnila.rucniky. To byste si museli říct.
SlužbyJen vynesení koše. Jinak jsme.museli o vše žádat,co jsme.chteli.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...