Green Valley (Jezerce)
od 500 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 500 € za os.
od 958 € za os.
od 266 € za os.
od 343 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 4 hodnocení)
Martina Jedličková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pobyt v Crikvenici paráda,spousta pláží pro děti.
Pobyt v Crikvenici paráda,spousta pláží pro děti.
pláže byly skvělé,je jich tam spoustu,různé druhy,písečná,oblázková, spousta atrakcí
Stravastravovali jsme se v blízké restauraci na pláži a super
UbytovanieUbytování dobrý,až na to,že tam nebyly ručníky,utěrky,kolíčky (které byly potřeba,protože na balkoně byla natažená šnůra-žádný skládací sušák),houbička a jar na nádobí,pytle do košů, takovéto věci jsem byla zvyklá,že vždy v apartmánech byly,takže vzít s sebou! A nějak se opozdila platba z CK,takže po příjezdu po nás chtěl majitel zaplatit pobyt,což nebylo příjemné,,takže doporučuji si s sebou vzít veškeré potvrzení o platbě atd...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)
Roman Filip
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Poloha dobra, plaze uzke pokilal nejdete na playenu plaz ktora stoji 15 kun na den, prostredie pekne, dlhe promenady
Poloha dobra, plaze uzke pokilal nejdete na playenu plaz ktora stoji 15 kun na den, prostredie pekne, dlhe promenady
Restauracie
UbytovanieZariadenie zakladne ale dobre , nabytok stary
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Jan Váňe
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na dovolenou,kterou jsem absolvoval,bych rozhodně už nejel.
Myslíte si,že jsme vesničani z východu a jíme dřevěnou lžící?Takový je totiž přístup mezi ubyt.nás a západních turistů.
Na dovolenou,kterou jsem absolvoval,bych rozhodně už nejel.
Myslíte si,že jsme vesničani z východu a jíme dřevěnou lžící?Takový je totiž přístup mezi ubyt.nás a západních turistů.
Pláže hezké.
UbytovanieNespokojenost všech byla v kvalitě ubytování,staré skříně částečně poškozené,rozkládací gauč z období 70-tých let,plyšový přehoz na starém křesle
atd...Mně se o tom ani psát moc nechce,protože je to moje hloupost.Rekreace včetně dalšího příplatku 85 eur za úklid a pobytovou taxu mi připadala už nehorázná.Fotit se mi tam nic v bytě nechtělo,protože jak jsem psal,vina je na mé straně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Roman Filip
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Poloha dobra, plaze uzke pokilal nejdete na playenu plaz ktora stoji 15 kun na den, prostredie pekne, dlhe promenady
Poloha dobra, plaze uzke pokilal nejdete na playenu plaz ktora stoji 15 kun na den, prostredie pekne, dlhe promenady
Restauracie
UbytovanieZariadenie zakladne ale dobre , nabytok stary
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Martina Jedličková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pobyt v Crikvenici paráda,spousta pláží pro děti.
Pobyt v Crikvenici paráda,spousta pláží pro děti.
pláže byly skvělé,je jich tam spoustu,různé druhy,písečná,oblázková, spousta atrakcí
Stravastravovali jsme se v blízké restauraci na pláži a super
UbytovanieUbytování dobrý,až na to,že tam nebyly ručníky,utěrky,kolíčky (které byly potřeba,protože na balkoně byla natažená šnůra-žádný skládací sušák),houbička a jar na nádobí,pytle do košů, takovéto věci jsem byla zvyklá,že vždy v apartmánech byly,takže vzít s sebou! A nějak se opozdila platba z CK,takže po příjezdu po nás chtěl majitel zaplatit pobyt,což nebylo příjemné,,takže doporučuji si s sebou vzít veškeré potvrzení o platbě atd...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.