od 81 EUR za osobu

Vyberte termín

Ponuky termínov

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 38 371

Poloha

Moderný plážový hotel je situovaný v samom srdci malebného mesta Postira, len 30 m od peknej kamienkovej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia len niekoľko minút chôdze od ubytovania (obchody, reštaurácie, bary, strediská vodných športov, tradičný trh, požičovne bicyklov). V blízkosti hotela sa nachádza obľúbená cyklotrasa. Vzdialenosť z Bratislavy je 913 km.

Vybavenie

Komfortný hotel ponúka ubytovanie v modernej trojposchodovej budove s krásnym výhľadom na pobreží. Klientom je k dispozícii vzdušná vstupná hala s recepciou, trezory, turistickými informáciami a lobby barom, hlavná reštaurácia, kaviareň, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, úschovňa batožiny, posilňovňa, masážny salón, kaderníctvo, sauna, herňa, vonkajší bazén s detskou časťou, snack bar pri bazéne, opaľovací terasa (ležadlá a slnečníky zadarmo), športoviská, záhrada s posedením a parkovisko.

Ubytovanie

Moderne zariadené, priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitný TV, minibarom, trezorom a balkónom alebo terasou s posedením. Priestrannejšie rodinné izby s možnosťou ubytovania pre 4 osoby sú na vyžiadanie. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. WiFi na izbe je k dispozícii zdarma. Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

Polpenzia obnáša raňajky podávané formou bufetu a večere výberom z menu (výber z 5 menu, šalátový bufet, nápoje za poplatok). Hotel je vyhlásený svojou chutnou kuchyňou. Pre klientov sú pripravené pravidelné tematické večere.

Služby

Zavedený hotelový rezort si získava svojich hostí príjemným relaxačným zázemím, polohou v blízkosti peknej pláže i moderným ubytovaním. Organizuje pravidelné tematické večere s ochutnávkou tradičných špecialít. Umožňuje športové aktivity ako napr. Stolný tenis, cvičenie vo fitness centre, biliard, šípky, plávanie a vodné športy na pláži (za poplatok). Pre relaxáciu je určená vírivka, masážny salón, kaderníctvo a vonkajší bazén s opaľovací terasou.

Služby za poplatek

Internet, masáže, kaderníctvo, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Príjemná, menšia kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora a blankytne modrou vodou sa nachádza 300 m od rezortu (prístup cez miestnu komunikáciu). Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 20 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detské ihrisko áno
 • Surfovanie áno
 • Cesta okolo hotela áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,7/5
Invia

Skvelé (3 hodnotení)

Ubytovanie 4,7/5

Strava 4,7/5

Okolie 4,9/5

Cena 4,7/5

29. najlepšie hodnotený z 632 hotelov v Brač

Irena Paterová Jún 2019

Dátum pobytu: 25.5. - 3.6.2019

Hodnotenie 5,0/5

až na počasí vše super, ale to ovlivnit nejde

Celkové hodnotenie

až na počasí vše super, ale to ovlivnit nejde

Ubytovanie
v hotelu nejsme po prvé, vše výborné proto sem jezdíme

Strava
není co dodat

Služby hotela
výborné

Pláž
pláž i bazen nám vyhovuje

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Irena Paterová Jún 2019

Dátum pobytu: 25.5. - 3.6.2019

Hodnotenie 5,0/5

až na počasí vše super, ale to ovlivnit nejde

Celkové hodnotenie

až na počasí vše super, ale to ovlivnit nejde

Ubytovanie
v hotelu nejsme po prvé, vše výborné proto sem jezdíme

Strava
není co dodat

Služby hotela
výborné

Pláž
pláž i bazen nám vyhovuje

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Pavel E. September 2013

Dátum pobytu: 15.8. - 22.8.2013

Hodnotenie 4,2/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 4,3/5

Strava 4,0/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,0/5

Lukáš Bednář September 2012

Dátum pobytu: 23.6. - 30.6.2012

Hodnotenie 4,9/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Tento nádherný ostrov ponúka snáď najviac možností, ako stráviť voľné dni dovolenky. Športoví nadšenci iste ocenia možnosť windsurfingu v kanáli pred Zlatnim ratem na Bolu alebo trochu viac adrenalínový zážitok v podobe paraglidingu z Vidovy hory. Kto má rád skôr pokojnejšie aktivity, môže sa vybrať na jednu z malebných prechádzok zo Splitske do antických kameňolomov pod Škripom, na ktorých vás budú sprevádzať olivové háje a rozmanité zátoky. Samozrejme, môžete využiť aj náročnejšie trasy. Napríklad výstup na Vidovu horu je pomerne namáhavý a trvá asi 3 hodiny, vynaložené úsilie ale rozhodne nebudete ľutovať. Vyhliadka je priam nezabudnuteľná. Nezabudnite na krasové javy takmer vo všetkých oblastiach ostrova. Chceli by ste si tiež výborne pochutnať? Ste na správnom mieste! Ochutnajte vynikajúci bračský syr, jahňacie mäso alebo rybie špeciality. Po takejto večeri nie je nič lepšie, než si posedieť s pohárom výborného miestneho vína a relaxovať pri západe slnka na niektorej z otvorených terás. 

Zaujímavá je aj etymológia samotného názvu ostrova. Údajne bol pomenovaný podľa jeleňa - kultového zvieraťa pôvodných obyvateľov. Existuje tiež legenda, ktorá vysvetľuje orientáciu tohto poľnohospodárskeho a rybárskeho mestečka. Všetko sa údajne odohralo po páde Tróje, kedy sa v tejto oblasti usadil Antenor a priviedol so sebou pastiera Braha, poľnohospodára Silena a námorníka Elafa. 

Veľkú tradíciu má na ostrove kamenická práca. Miestne kameňolomy blízko Pučišča boli znovu obnovené v dobe antiky a stali sa zdrojom vzdelania i skúseností početných kamenických dynastií. Preslávení kamenári Jurij Dalmatinec či Nikola Firentinec sú toho dôkazom. Miestny tzv. korčulský kameň bol v 20 storočí dokonca zabudovaný do Bieleho domu vo Washingtone. 

Najpríjemnejším mestečkom na trávenie dovolenky je malebné mestečko Bol na južnej strane ostrova. Ponúka jednak pokoj a súkromie, ale aj žijúce centrum, keď sa budete chcieť kultúrne vyžiť. Mestečko je situované pozdĺž pláže, takže z ktoréhokoľvek apartmánu budete mať k vode blízko. Symbolom sa stala pláž nazývaná Zlatni rat, akýsi kamienkový polostrov dlhý 600 metrov, zasahujúci ako šíp kolmo do mora. Celá oblasť je veľmi dobre prispôsobená pre vodné športy, požičovňu skútrov, vodné lyže alebo kurzy potápania sú dostupné na každom rohu. Odporúčame tiež požičať si bicykel a prejsť ostrov po malebných a romantických cestičkách.
 • Vzdialenosť od pláže 20 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 28 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 24 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 28 °C v noci 18 °C

 • Utorok 26 °C v noci 18 °C

 • Streda 26 °C v noci 20 °C

 • Štvrtok 29 °C v noci 22 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December