od 64 EUR za osobu

Vyberte termín

Ponuky termínov

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 22 316

Poloha

Veľmi dobre vedené prázdninové apartmány sú situované vo svahu s nádherným panoramatickým výhľadom na letovisko Bol a pobrežia, len 400 m od peknej kamienkovej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia 10 minút chôdze od ubytovania (reštaurácie, obchody, športoviská, požičovne automobilov a motocyklov, turistické atrakcie). Vzdialenosť z Prahy je 1 090 km.

Vybavenie

Obľúbený aparthotel ponúka ubytovanie v štýlovej dvojposchodovej budove obklopenej zeleňou. Klientom je k dispozíci vstupná hala s recepciou, WiFi pripojenie (zdarma), spoločenská miestnosť so satelitnou TV, štýlová reštaurácia, úschovňa batožiny, exterierový bazén, opaľovacia terasa (lehátka a slnečníky zadarmo) záhradka s posedením a parkovisko.

Ubytovanie

Vkusne zariadené, priestranné apartmány a štúdiá sú zariadené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), kuchynským kútom (základný riad, chladnička, varič, rýchlovarná kanvica), klimatizáciou, satelitný TV a balkónom (priamy alebo bočný výhľad na more). Apartmány s možnosťou ubytovania až pre 5 osôb majú dve spálne, dve sociálne zariadenie a balkón s výhľadom na more. WiFi pripojenie je k dispozícii zdarma. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej, dobre vybavenej kuchynke alebo si objednať polpenziu (raňajky podávané formou bufetu a servírované večere - 3 chody, nápoje za poplatok). Reštaurácia je vyhlásená svojou vynikajúcou domácou kuchyňou.

Služby

Príjemné rodinné apartmány si získavajú svojich hostí vrelou prázdninovou atmosférou, vynikajúcou kuchyňou i moderným ubytovaním s možnosťou vlastného varenia. Hostia môžu relaxovať v príjemnej záhradke s bazénom a opaľovacou terasou. Hotelová reštaurácia je vyhlásená svojou chutnou a pestrou kuchyňou. Letovisko Bol ponúka množstvo zábavy i športového vyžitia.

Služby za poplatek

Polúenzia, klimatizácia, vodné športy na pláži , lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Pekná, dlhá kamienkvá pláž s pozvoľným vstupom do mora a sezónnou ponukou monitorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok) sa nachádza 400 m od ubytovania (prístup cez miestnu komunikáciu). Známa piesočnatá pláž Zlatni rat je pohodlne dostupná turistickým vláčikom. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 400 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 700 m
 • Klimatizácia áno
 • Chladnička áno
 • Kľudná lokalita áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,5/5
Invia

Skvelé (3 hodnotení)

Ubytovanie 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,4/5

33. najlepšie hodnotený z 632 hotelov v Brač

Vladimír Zlata Júl 2018

Dátum pobytu: 29.6. - 8.7.2018

Hodnotenie 4,9/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 4,5/5

Martin J. August 2017

Dátum pobytu: 12.8. - 22.8.2017

Hodnotenie 3,5/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 3,5/5

Okolie 3,5/5

Cena 3,5/5

Anonym Júl 2016

Dátum pobytu: 10.6. - 22.6.2016

Hodnotenie 5,0/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Tento nádherný ostrov ponúka snáď najviac možností, ako stráviť voľné dni dovolenky. Športoví nadšenci iste ocenia možnosť windsurfingu v kanáli pred Zlatnim ratem na Bolu alebo trochu viac adrenalínový zážitok v podobe paraglidingu z Vidovy hory. Kto má rád skôr pokojnejšie aktivity, môže sa vybrať na jednu z malebných prechádzok zo Splitske do antických kameňolomov pod Škripom, na ktorých vás budú sprevádzať olivové háje a rozmanité zátoky. Samozrejme, môžete využiť aj náročnejšie trasy. Napríklad výstup na Vidovu horu je pomerne namáhavý a trvá asi 3 hodiny, vynaložené úsilie ale rozhodne nebudete ľutovať. Vyhliadka je priam nezabudnuteľná. Nezabudnite na krasové javy takmer vo všetkých oblastiach ostrova. Chceli by ste si tiež výborne pochutnať? Ste na správnom mieste! Ochutnajte vynikajúci bračský syr, jahňacie mäso alebo rybie špeciality. Po takejto večeri nie je nič lepšie, než si posedieť s pohárom výborného miestneho vína a relaxovať pri západe slnka na niektorej z otvorených terás. 

Zaujímavá je aj etymológia samotného názvu ostrova. Údajne bol pomenovaný podľa jeleňa - kultového zvieraťa pôvodných obyvateľov. Existuje tiež legenda, ktorá vysvetľuje orientáciu tohto poľnohospodárskeho a rybárskeho mestečka. Všetko sa údajne odohralo po páde Tróje, kedy sa v tejto oblasti usadil Antenor a priviedol so sebou pastiera Braha, poľnohospodára Silena a námorníka Elafa. 

Veľkú tradíciu má na ostrove kamenická práca. Miestne kameňolomy blízko Pučišča boli znovu obnovené v dobe antiky a stali sa zdrojom vzdelania i skúseností početných kamenických dynastií. Preslávení kamenári Jurij Dalmatinec či Nikola Firentinec sú toho dôkazom. Miestny tzv. korčulský kameň bol v 20 storočí dokonca zabudovaný do Bieleho domu vo Washingtone. 

Najpríjemnejším mestečkom na trávenie dovolenky je malebné mestečko Bol na južnej strane ostrova. Ponúka jednak pokoj a súkromie, ale aj žijúce centrum, keď sa budete chcieť kultúrne vyžiť. Mestečko je situované pozdĺž pláže, takže z ktoréhokoľvek apartmánu budete mať k vode blízko. Symbolom sa stala pláž nazývaná Zlatni rat, akýsi kamienkový polostrov dlhý 600 metrov, zasahujúci ako šíp kolmo do mora. Celá oblasť je veľmi dobre prispôsobená pre vodné športy, požičovňu skútrov, vodné lyže alebo kurzy potápania sú dostupné na každom rohu. Odporúčame tiež požičať si bicykel a prejsť ostrov po malebných a romantických cestičkách.
 • Vzdialenosť od pláže 400 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 700 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 28 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 24 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 30 °C v noci 22 °C

 • Sobota 29 °C v noci 23 °C

 • Nedeľa 28 °C v noci 21 °C

 • Pondelok 28 °C v noci 19 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December