Vladimír Legner
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velice příjemná a vstřícná obsluha - recepce, velnes, restaurace. Budu-li chtít někdy opět do Tábora, tak jedině sem.
Perfektní - hotel by se nemusel stydět ani za pátou hvězdičku.
Velice příjemná a vstřícná obsluha - recepce, velnes, restaurace. Budu-li chtít někdy opět do Tábora, tak jedině sem.
Perfektní - hotel by se nemusel stydět ani za pátou hvězdičku.
Snídaně by se nedala přesně popsat - těžko by se hledalo co by tam scházelo. Perfektní, čisté, v dostatečném množství pro kohokoliv.
Jednou jsme byli na večeři s vínem - velmi chutné, příjemná ochotná ale nevtíravá obsluha. U nás velká spokojenost.
Ubytování přesně odpovídá z reklamního popisu - příjemný pokoj, velká koupelna, příjemné vybavení.
Nemám co bych dodal.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







