Záviš Z Falkenštejna Hodnotenie: 4/5
od 87 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 87 € za os.
od 48 € za os.
od 108 € za os.
od 48 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 8 hodnotení)
Jaroslav Kalouš
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi dobré!
Velmi dobré!
Bohužel uzavřená, počasí koupání nepřálo.
StravaSnídaně-klasický bufet,dokoupené večeře celkem slušný výběr.
UbytovanieKvalitní,pokoj prostorný a světlý,dostatek úložného prostoru.Dobré postele!
Dobré,personál ochotný a příjemný-velká spokojenost!!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (11) (0)
Zuzana H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zuzana H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jaroslav Kalouš
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi dobré!
Velmi dobré!
Bohužel uzavřená, počasí koupání nepřálo.
StravaSnídaně-klasický bufet,dokoupené večeře celkem slušný výběr.
UbytovanieKvalitní,pokoj prostorný a světlý,dostatek úložného prostoru.Dobré postele!
Dobré,personál ochotný a příjemný-velká spokojenost!!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (11) (0)
Richard Hrčkulák
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou jsme si výborně užili
Dovolenou jsme si výborně užili
Pláž pěkná, ale voda naprosto nevhodná ke koupání - přebujelé sinice, zápach
StravaHotelové snídaně naprosto skvělé (slušný výběr jídla formou švédského stolu, který byl neustále doplňován), v okolí hotelu se dá najíst také velmi dobře
UbytovanieNa cenu hotelu je jeho vybavení poměrně zastaralé (prošlapané koberce, omlácený nábytek, děravé povlečení), ale hotelový personál je velmi příjemný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (7) (0)
Pavel L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla příjemná, personál hotelu vstřícný, jídlo bylo dobré, cena odpovídala kvalitě, do jižních Čech se podíváme určitě znovu.
Dovolená byla příjemná, personál hotelu vstřícný, jídlo bylo dobré, cena odpovídala kvalitě, do jižních Čech se podíváme určitě znovu.
Ve vzdálenosti cca 200 m od hotelu je oplocená travnatá pláž se vstupným, vybavená kabinami a sprchami, koupání je v rybníku Svět, čistota vody byla v době naší návštěvy průměrná, vstup do vody je z navezené písčité pláže pozvolný. Na pláži je možné se i najíst, jsou zde dva kiosky s jídlem. Jinak je možné koupání v nedalekých lázních v krytém, vyhřívaném bazénu, což je však trochu finančně náročnější.
StravaStravovali jsme se především v hotelu, snídaně formou bufetu byly chutné s poměrně širokým výběrem, postrádali jsme trochu více zeleniny, další jídlo jsme si vzhledem k tomu, že jsme se pohybovali mimo hotel konzumovali podle místa , kde jsme zrovna byli, na večeře jsme chodili opět do hotelové restaurace, protože jsme konstatovali , že zdejší kuchaři patří ke špičce v oboru především po zkušenostech s restauracemi ve městě.
UbytovanieUbytování bylo odpovídající, pokoj byl útulný, trochu jsme postrádali ledničku na pokoji a komfortnější postele (na náš vkus a zvyk byly příliš tvrdé, připomínaly spíše palandy), údajně je možné si říci o podložky na postele, ale nikdo nás na to neupozornil ani to není nikde uvedeno, takže jsme o vyřešili pomocí karimatek.
SlužbyCelkový dojem ze služeb hotelu je dobrý, personál je vstřícný, služby jsou na dobré úrovni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.