Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel LTI Dolce Vita Sunshine Resort

Bulharsko-Zlaté Piesky-Zlaté Piesky

Piesková pláž len 200 m Lehátka & slnečníky zadarmo Miniaquapark

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 84 640

Poloha

Veľmi obľúbený, rozsiahly hotelový rezort je situovaný v pokojnejšej časti známeho letoviska Zlaté Piesky, len 8 minút jazdy od krásne piesočnaté pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia len niekoľko minút jazdy od ubytovania (obchody, bary, reštaurácie, športoviská, strediská vodných športov, turistické atrakcie, kaviarne). Transfer z medzinárodného letiska Burgas trvá 25 minút.

Vybavenie

Komfortný prázdninový rezort disponuje 291 modernými apartmánmy, rozmiestnenými v zaujímavo architektonicky riešenej päťposchodovej budove s pekným výhľadom do okolia. Klientom je k dispozícii vzdušná vstupná hala s recepciou, trezory, zmenárňou, turistickými informáciami a lobby barom, hlavná reštaurácia, dve štýlové a la carte reštaurácia, kaviareň, obchodík so suvenírmi, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, herňa, mini disco, úschovňa batožiny, wellness centrum, masážny salón, kozmetický salón, internetový kútik (za poplatok), dva veľké vonkajšie bazény, detský bazén, opaľovacia terasa (lehátka a slnečníky zadarmo), detské ihrisko, športoviská a parkovisko.

Ubytovanie

Moderne zariadené priestranné apartmány s možnosťou ubytovania až pre 4 osoby sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha a vaňa, toaleta, fén, kozmetické prípravky), obývacou izbou s rozkladacím kreslom a konferenčným stolíkom, kuchynským kútom (základný riad, varná doska, rúra, digestor, chladnička, rýchlovarná kanvica, mrazničkou), oddelenou spálňou, žehličkou a žehliacou doskou, telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitný TV, DVD prehrávačom, trezorom a balkónom. Hotel má niekoľko izieb prispôsobených hendikepovaným klientom (na vyžiadanie). Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok. Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

Raňajky podávané formou bohatého bufetu. Hostia si môžu variť vo vlastnej, dobre vybavenej kuchynke alebo využiť služby niektorej zo štýlových a la carte reštaurácií.

Služby

Veľmi dobre vedený prázdninový hotel si získava svojich hostí moderným ubytovaním s možnosťou vlastného varenia, elegantným relaxačným zázemím i vynikajúcou úrovňou poskytovaných služieb. Organizuje pravidelné animačné a zábavné programy pre deti i dospelých a tematické večere s ochutnávkou tradičných špecialít. Umožňuje športové aktivity ako napr. Stolný tenis, boccia, šípky, plávanie, volejbal, basketbal, cvičenie v posilňovni a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži (za poplatok). Pre relaxáciu je určený masážny salón, sauna, parný kúpeľ, kozmetický salón a štýlové wellness centrum s celou radou procedúr.

Služby za poplatek

Internet, trezory, vodné športy na pláži, masáže, služby kozmetického salónu, a la carte reštaurácie, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Krásna, široká piesočnatá pláž s veľmi pozvoľným vstupom do mora (vhodné pre deti i neplavcov) a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch) sa nachádza 7 minút jazdy od rezortu (pohodlne dostupná kyvadlovou dopravou). Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 200 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 300 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

02:45 h

Popis

Zlatistý piesok a špenátovo zelené lesy, s tým všetkým sa stretnete v letovisku so štvorkilometrovou plážou. Zlaté piesky si získali obľubu mnohých európskych turistov pre svoj jemný piesok zlatistej farby, ale taktiež pre obklopujúcu prírodnú rezerváciu. Letovisko nachádzajúce sa na svahu je ozaj modernou časťou Bulharska podobné Slnečnému pobrežiu. Architektonicky zaujímavé hotely sa rozprestierajú medzi veľkým množstvom parkov a kúskami lesa. Pobrežná promenáda je osadená kaviarňami, reštauráciami a veľkým množstvom obchodných predajcov. Za piesočnatým pásmom voľne prechádzajúcim do hotelovej oblasti dohliadnete na hustotu prírodnej rezervácie pomenovanú Hanučské lesy. Parkom Vás prevedú jasne značené cesty, najskôr prudké, stúpajúce po schodoch. V korunách jaseňov, dubov si prelietava brečtan a dokonale vytvára priestor pre príjemné prechádzky i za slnečného počasia. Červenou trasou dôjdete k neďalekému prameňu pitnej vody nazývajúcej sa Fontána sedempočetníkov. Pre milovníkov trochu dlhších prechádzok sa ponúka asi dvojhodinová cesta vedúca ku kláštoru Aladžá. Tento kláštor sa nachádza na vápencových skalách a ponúka pohľad na otvory v skalách, skôr obytné. Celý kláštor spadá do areálu s múzeom s tematikou pôvodných podôb kláštora, neďalekých jaskyniek, nazývaných katakomby a liečivý potôčik vyvierajúci zo skaly.
 • Vzdialenosť od pláže 200 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 300 m
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 02:45

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 24 °C v noci 15 °C

 • Teplota vody 22 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 26 °C v noci 17 °C

 • Piatok 26 °C v noci 18 °C

 • Sobota 28 °C v noci 19 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December