Gladiola Hodnotenie: 3/5
od 184 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 184 € za os.
od 181 € za os.
od 234 € za os.
od 183 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Podpriemerné (na základe 21 hodnotení)
67. najlepšie hodnotený z 105 hotelov v Zlaté Piesky
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Martina P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásná dovolená
Krásná dovolená
Každých 20minut jezdí shuttle bus,ale da se dojít i pěšky.
Čistá, dostatek lehátek i slunečníků.
Výběr byl dostačující, i na pláži
UbytovanieVše bylo v pořádku
SlužbyAnimační programy pro děti byly bezvadné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Petra M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nádherné místo, klid, celkem ochotný personál. Jen jsme na informační schůzce sháněli delegáta. Došlo pravděpodobně v neshodě místa a následného minutí.
Nádherné místo, klid, celkem ochotný personál. Jen jsme na informační schůzce sháněli delegáta. Došlo pravděpodobně v neshodě místa a následného minutí.
Čistá, každé ráno pěkně nachystaná, dostatečné množství slunečníků a lehátek. Přístup do moře parádní
StravaRozmanitá, jen méně dochucené a rozvařené.
UbytovaniePěkně čistý a nachystaný pokoj, úklid každý den a 2x za pobyt vyměněné povlečení, doplňování toaletního papíru taktéž každý den. Čistý bazén a okolí hotelu.
SlužbyChtělo by to opravit výtah. Pro celý hotel fungoval pouze jeden a jezdil si jak chtěl nahoru a dolů. Stávalo se, že jsme se do něj nevešli a čekat na další byl horor. Měli jsme rozbitou sprchu, kterou však na naše upozornění do dvou hodin opravili! Za což jsem velmi ráda. Měli zavřený burger bar zřejmě kvůli konci sezony, malinko nás to zamrzelo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jakub J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou jsme si užili.
Dovolenou jsme si užili.
Pláž udržována, moře čisté. Lehatek nedostatek, CK by si měla upravit informace. Rozhodne neodpovídá 1 slunecnik a 2 lehátka na pokoj. Jinak vše ok.
StravaKaždý den se dalo určitě něco vybrat, ale například oproti Egyptu nebo třeba Krétě byl program all inclusive slabší.
UbytovaniePokoj čistý a uklizeny
SlužbyVše bez problému, akorát by se personal hotelu mohl občas i usmat.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Markéta B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Očekávání byla mnohem větší. Personál hotelu nebyl ochotný, strava v hotelu byla průměrná až podprůměrná, cesta k pláži byla neudržovaná. Hotel není přímo na pláži,jak uvádí CK.
Očekávání byla mnohem větší. Personál hotelu nebyl ochotný, strava v hotelu byla průměrná až podprůměrná, cesta k pláži byla neudržovaná. Hotel není přímo na pláži,jak uvádí CK.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Ilona F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou jsme si užili, i přesto že jsme byli tak trochu zklamaní. Co se týká organizace cestovní kanceláře bylo vše v naprostém pořádku. Musím velice pochválit i delegátku ck , která byla opravdu milá, ochotná.
Dovolenou jsme si užili, i přesto že jsme byli tak trochu zklamaní. Co se týká organizace cestovní kanceláře bylo vše v naprostém pořádku. Musím velice pochválit i delegátku ck , která byla opravdu milá, ochotná.
Pláž byla fajn. Moře čisté. Skvělý byl plažový bar a občerstvení v podobě hotdogu a hamburgerů. Lehátek byl nedostatek, brzy ráno si na ně hosté chodí dát ručníky. Vstup do vody je trochu příkrý s kamínky a rozdrcenými mušlemi. Cesta na pláž z hotelu trvá cca 12 min. Zpět je to do kopce a po schodech, ale dá se. Jinak z hotelu jezdí na pláž každou půl hodinu autobus.
StravaStrava - tak to bylo veselé. Ano dalo se vybrat, například u snídaně byl výběr z pečiva buď tmavý nebo světlý toustový chléb. Dvakrát za celý týden byla i tvrdá bulka. Jinak vajíčka, občas párky, salámy a podobně. Oběd většinou výběr ze dvou druhů masa, pizza, těstoviny a velký výběr zeleniny. Tři druhy mokrých minidortíků. Totéž byla večeře. Ano vždy jsme si něco k jídlu vybrali, ale nemůžu říct, že bysme si pochutnali.
UbytovanieUbytování to byl trochu problém. Od čtyřhvězdičkového hotelu jsme očekávali více. Ubytování proběhlo až přesně ve dvě hodiny odpoledne, ale s tím se musí počítat. Při vstupu do pokoje nás přivítal velice nepříjemný zápach z koupelny. Je pravda, že paní delegátka okamžitě řešila, jakmile jsme jí informovali. Personál koupelnu nečím vystříkal, ale moc velký efekt to nemělo. Jinak pokoj byl velký a hezký. Ještě zmíním výtah v hotelu, to je opravdu tragedie. Většinou jsme chodili do šestého patra pěšky.
SlužbyJak už jsem napsala, od 4* hotelu očekáváte více. V jídelně mastná klouzajicí podlaha, personál otrávený tak, že vám neodpoví ani na pozdrav.
Přiznám se, že kdybych si tento hotel vybrala jako last minute za cca 7 tisíc na osobu, tak bych neměla žádné námitky, ale při ceně 38 tisíc za dva lidi je to smutné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jaroslav N.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Organizace zájezdu ze strany Invia byla bezchybná. Horší už byly služby po příletu do Bulharska. Delegát sice čekal v příletové hale, informoval nás, kde parkuje náš autobus, který jsme ale v nekonečné řadě autobusů nenašli, neb nebyl označen ani názvem naší cestovní kanceláře, ani jménem našeho hotelu. Po opětovném dotazu jsme se dozvěděli, že náš autobus je ten prostřední mezi třemi bílými.
Delegát s námi odjel do hotelu a to bylo naposled, kdy jsme jej viděli. Žádné informační schůzky za celých 10 dní se nekonaly, v deskách CK byly staré informace, jen cca ve 2/3 našeho pobytu se objevil čas našeho odjezdu z hotelu. Zda to bude od hotelu nebo odtud, kde nás při příjezdu vyložili jsme nevěděli.
V den odjezdu nás pan delegát opět doprovodil na letiště.
Organizace zájezdu ze strany Invia byla bezchybná. Horší už byly služby po příletu do Bulharska. Delegát sice čekal v příletové hale, informoval nás, kde parkuje náš autobus, který jsme ale v nekonečné řadě autobusů nenašli, neb nebyl označen ani názvem naší cestovní kanceláře, ani jménem našeho hotelu. Po opětovném dotazu jsme se dozvěděli, že náš autobus je ten prostřední mezi třemi bílými.
Delegát s námi odjel do hotelu a to bylo naposled, kdy jsme jej viděli. Žádné informační schůzky za celých 10 dní se nekonaly, v deskách CK byly staré informace, jen cca ve 2/3 našeho pobytu se objevil čas našeho odjezdu z hotelu. Zda to bude od hotelu nebo odtud, kde nás při příjezdu vyložili jsme nevěděli.
V den odjezdu nás pan delegát opět doprovodil na letiště.
Která pláž patří k našemu hotelu nám nikdo nesdělil, tu jsme museli najít až podle náramků, které měli turisté na zápěstí.
StravaKvalita stravy průměrná, denně téměř stejná, co do množství druhů daleko menší oproti hotelům ve stejné cenové relaci, které jsme navštívili např. v Řecku nebo v Tunisu.
UbytovaniePokoj byl velmi pěkný, prostorný. Úklid neprobíhal každý den, povlečení nebylo vyměněno ani jednou za 10 dní, ručníky měněny za 2-3 dny. Voda ve sprchové části téměř neodtékala, takže při sprchování jste stáli v "bazénu".
Dveře od koupelny šly zavírat jen velmi stěží.
Služby hotelu průměrné. Hotelová směnárna nám byla ochotná směnit české koruny za bulharskou měnu, požadovala však jen stokorunové bankovky vydané po roce 2000. Tomu jsme nerozuměli, neboť takové neexistují.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...