Gladiola Hodnotenie: 3/5
od 192 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 192 € za os.
od 189 € za os.
od 242 € za os.
od 191 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 71 hodnotení)
45. najlepšie hodnotený z 105 hotelov v Zlaté Piesky
Wioleta W.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
S výletem jsme velmi spokojeni. Vše bylo organizováno velmi dobře. I kdybychom chtěli, nebylo by si na co stěžovat, ale také nejsme nijak zvlášť nároční ????
S výletem jsme velmi spokojeni. Vše bylo organizováno velmi dobře. I kdybychom chtěli, nebylo by si na co stěžovat, ale také nejsme nijak zvlášť nároční ????
Pláž je asi 5 minut chůze od hotelu. Ne moc lidí. Pokud někdo cestuje s malými dětmi, měl by jet spíše do středu zlatých písků, protože je to tady dost hluboko, blízko břehu, ale mně a manželovi to vyhovovalo???? voda v srpnu je tak příjemná a teplá, že se vám ani nechce na břeh
StravaRůzné, hodně jídla. Každý si určitě vybere něco pro sebe! Na výběr je také několik druhů nápojů, ovoce, dortů a zákusků.
UbytovanieHotel byl velmi čistý. Pokoje byly uklízeny každý den. K našemu překvapení jsme měli výhled na moře, i když to nebylo v popisu nabídky ???? Zařízení není velké, takže je zde ticho a klid.
SlužbyObsluha byla velmi milá, ochotná v každém koutě zařízení
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
monika karasińska
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
JSEM CHARAKTERIZUJÍCÍ BULHARSKO :)
JSEM CHARAKTERIZUJÍCÍ BULHARSKO :)
krásné, písčité, velké, ale docela dost zaplacené - 44 leva. přesto to stojí za to, protože voda je čistá, písčitá, teplá, přístup k prvnímu je asi 450 m, ale je tam hodně schodů, další je asi 1 km, ale rovina a o kus dál. hezčí
Stravachutné, čerstvé. velký výběr ovoce a zeleniny. monotónní? Takovou volbu na večeři nebo snídani doma nemám každý den, lidi, nehřešte. obědy a večeře pro masožravce i vegetariány. opravdu je co jíst. alkohol ok, samozřejmě, pivo ok, mírné. zmrzlina kolem 16:00 a pizza.
Ubytovaniečistý, malý pokoj. Balkon byl velký a klimatizace fungovala perfektně. Čisté ložní prádlo a ručníky, obecně čisté. pohodlná koupelna. malá televize s obrazovkou... :)
Službyjsou lázně - nevyužila jsem, ale služby jsou levnější než u nás, bar s nápoji do 22h, pít pod čepicí, bazén čistý, malý, ale lehátek bylo dost pro všechny. dětské hřiště v parku, ve stínu. kulečník .
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Doporučuji spolupráci s travelpanet. Efektivní organizace. Objekt je v žalostném stavu. Názory neodpovídají realitě. Obrovské zklamání.
Doporučuji spolupráci s travelpanet. Efektivní organizace. Objekt je v žalostném stavu. Názory neodpovídají realitě. Obrovské zklamání.
Krásná pláž, teplá a čistá voda, jemný písek. Na pláži je spousta krásných mušlí. Dostat se na pláž zůstává problematické. Schody potřebují rekonstrukci, žádné osvětlení.
StravaJídlo za 3 hvězdičky. Pro nenáročné si každý najde to své. Neměli jsme hlad.
UbytovanieHotel je v hrozném stavu. Oblast je katastrofa. Spolupráce s manažerem ponechává mnoho přání. Velmi vrtošivý a arogantní člověk, nedalo se s ním nic konzultovat. Kompromis nulový.
SlužbyŽádné vybavení. Hotel se nachází ve velmi nepříjemné oblasti. Silnice je neosvětlená, v noci se bojíte vyjít před hotel. Jak východy z hotelu, tak z pláže vedou přes mnoho schodů. Starší nebo zdravotně postižení lidé byli nuceni zůstat v hotelu. V objektu není výtah. Pokojová karta je velmi slabě magnetizována. Měli jsme problém vstoupit do místnosti a rozsvítit světlo. Páchlo to splašky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Rafał J.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Hotel pamatuje časy Polské lidové republiky, ale cena je adekvátní kvalitě
Hotel pamatuje časy Polské lidové republiky, ale cena je adekvátní kvalitě
Prudký sestup a výstup po schodech pro fitness Ok. Ale med a malinová voda
StravaJídlo je chutné, velké mínus je, že jídla velmi rychle a pravidelně vystydnou
UbytovaniePokoj pro dvě osoby Ok, klimatizace fungující na mínus, minibar prázdný i když zaplacený.
SlužbyHotelový obchod je otevřen od 10:00 trochu později
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Agnieszka P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
vedoucí byla příjemná, ze začátku jsme měli problém s postelí (15letá dcera dostala na spaní nerozkládací 2místnou pohovku, ale po nahlášení vedoucímu jsem dostal táborová postel, ale s velmi tlustou a pohodlnou matrací), jídlo bylo chutné, ale opakující se. Čistota pokojů je v pořádku, ale veřejné toalety jsou velmi špatné. Vyskytuje se zde také vosí mor. Celkově se mi to líbilo
vedoucí byla příjemná, ze začátku jsme měli problém s postelí (15letá dcera dostala na spaní nerozkládací 2místnou pohovku, ale po nahlášení vedoucímu jsem dostal táborová postel, ale s velmi tlustou a pohodlnou matrací), jídlo bylo chutné, ale opakující se. Čistota pokojů je v pořádku, ale veřejné toalety jsou velmi špatné. Vyskytuje se zde také vosí mor. Celkově se mi to líbilo
písčitá a teplá voda
StravaDobře, trochu se to opakuje
Ubytovanieok, klimatizace funguje
SlužbyOK
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Katarzyna K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Nečekal jsem žádné luxusní podmínky, ale houba/plíseň v prostoru, kde se myji, spím a trávím čas, je nepřípustná. Hotel hodnotím 2/10. A musím napsat, že nedoporučuji.
Nečekal jsem žádné luxusní podmínky, ale houba/plíseň v prostoru, kde se myji, spím a trávím čas, je nepřípustná. Hotel hodnotím 2/10. A musím napsat, že nedoporučuji.
Asi 10 minut chůze na pláž, velmi pěkná pláž + asi 15 minut chůze do centra zlatého písku.
StravaJídlo bylo nekvalitní, sýry a uzeniny byly evidentně nejnižší kvality. Každý den opakující se a nudná jídla formou bufetu. Chléb byl každý den suchý a tvrdý. Káva se vyrábí ze sušeného mléka, samozřejmě také ze sušeného mléka. Chutnalo to jen jako káva. Dezerty byly také někdy suché a staré. Alkohol k dispozici od 10:00 do 22:00, regionální pivo bylo celkem v pořádku. Každý den bylo k dispozici různé ovoce, což je jediná výhoda jídel.
UbytovanieHodnocení hotelu Kini Park - vzhledem k tamním podmínkám hodnotím hotel velmi nízko. V koupelně jsem na několika místech zaznamenal plíseň, záchodové prkénko bylo něčím silně potřísněné, vypadalo, jako by nebylo důkladně vyčištěno a vydezinfikováno, na stropě obložení a v rozích z něj vylézala plíseň. Na stropě v pokoji byly také obrovské plísňové skvrny... Jediné plus bylo, že ložní prádlo a ručníky byly čerstvé a odpadky byly měněny každý den personálem. Nejedná se o moderní hotel, takže si musíte být vědomi toho, že zde nejsou žádné vysoce kvalitní pokoje, ale viditelné plísňové skvrny jsou nepřijatelné.
SlužbyJak víme, hotel má pouze 3 hvězdičky, což znamená, že nebyly žádné další atrakce - bazén od 10 do 18 hodin, kulečník a stolní fotbal Nedoporučuji pro rodiny. Personál baru byl velmi milý a přátelský a úklidový personál byl také milý a ochotný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Paula P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Toto je rozhodně levný hotel, který má za sebou své slavné časy. Pro nenáročné. Výhodou hotelu je servis, zejména v baru.
Toto je rozhodně levný hotel, který má za sebou své slavné časy. Pro nenáročné. Výhodou hotelu je servis, zejména v baru.
Je to daleko od pláže. Musíte sejít nějaké strmé schody. Můžeme využít divokou pláž jedním směrem a soukromou pláž druhým (60 PLN na den za pronájem 2 lehátek a slunečníku).
StravaPoměrně pestrá jídla k obědu a večeři. Velmi špatná volba na snídani. Alkohol a nealko nápoje jsou hrozné. Bez chuti, umělé, co nejlevnější. Káva byla hnusná, nedalo se pít. Pizza a zmrzlina u bazénu každý den.
UbytovaniePokoje byly velmi průměrné, ale relativně čisté. Uklízečky se snažily, co mohly. Obrovské mínus je pouze jedna karta na pokoj + klimatizace funguje pouze při vložení karty. To znamená, že nemůžete místnost chladit, když jste pryč. Byl také nedostatek balené vody. Úklid jednou za 4 dny, pokud na podlaze nezůstanou ručníky. Nedoplňují kosmetiku.
SlužbyHotel toho neměl moc co nabídnout. Bazén s lehátky a slunečníky - možnost zapůjčení osušek. Bar u bazénu, docela hlasitá hudba každý den od 9 do 22 hodin. V hotelu je malý obchod a možnost využití masáží a kadeřnictví. Kulečník, stolní fotbal a ping-pong u bazénu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...