Tiva Del Mar Beach (Ex. Caesar Palace) Hodnotenie: 4/5
od 526 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 526 € za os.
od 258 € za os.
od 265 € za os.
od 286 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Podpriemerné (na základe 120 hodnotení)
15. najlepšie hodnotený z 32 hotelov v Sveti Vlas
Hana B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojenost po všech stránkách
Spokojenost po všech stránkách
Dostupná,velice příjemná,vstup do moře i pro malé děti/3 letý vnuk si užil/
StravaJedinečná,pestrá
UbytovanieV pořádku,bez chyb
SlužbyV pořádku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (12) (1)
Filtrovať recenzie
Helena S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobrý hotel pro nenáročného klienta. (Recenze psána v 08/2022).
Dobrý hotel pro nenáročného klienta. (Recenze psána v 08/2022).
Běžná pláž, recenzí k ní nepochybně najdete dost. Byli jsme zde v srpnu, většinou byly ve vodě zeléné chaluhy v akceptovatelném množství, občas byly ve vrstvě u břehu nebo utopené u dna. Šnorchlaři i sběrači si také mohou přijít na své - kamenité výběžky a kamenité dno směrem k maríně poskutuje hodně života jak k jídlu (krevetky, škeble) tak i ke sběru (škeble, mušle). I krabi jako talíř se tam najdou.....
Nemohu potvrdit velmi negativní recenze z minulosti ohledně smradu a kanalizace: v době našeho pobytu v podstatě nepršelo takže nemohu říci, co do moře přitéká z trub (předpokládám dešťová voda z ulice), ale pokud někdo popisoval klasický domovní odpad vtékající do moře, tak jsem přesvědčen, že se muselo jednat o nestandardní stav a havárii kanalizačního řádu. Osobně si nedovedu představit, že by byl domovní odpad vypouštěn do moře. Pravdou je, že když jsem byl u maríny tak tam z truby něco vytékalo a ne úplně vábně to vonělo, ale osobně bych se toho nebál.
Snídaně jednoduchá a obměňovaná minimálně (např. vajíčka se střídala smažená a "volská oka"), ale fakt je, že vajíčka byla dělaná dobře (nebyla vysušená) a uzenina byla poměrně kvalitní. Zelenina vždy okurka+ rajče, za mne stačilo. Postmixové sladké ***** se naštěstí nekonaly. Pro nenáročného strávníka dostatečná volba. Večeře ani jiné jídlo jsme v hotelu neměli/nezkusili.
Ceny letos v Bulharsku na pobřeží abnornálně vysoké, a to i v místních pouličních jídelnách.
Pokoj nebyl vyloženě špatný, ale rozpadlý polofunkční nábytek, mezery v plouvoucí podla apod. nepoteší. Jakoby tam chyběla lidská ruka, která by to průběžně opravovala. Není možný koupit levný šuplatový nábytek s kolejničkami a když se to rozpadne to neopravit/neupravit. Nejsme nároční, takže nám to dobrou náladu neubralo. V našem pokoji byly dvě místnosti s klimatizací pouze v jedné (v těch vedrech z jedné místnosti druhou neuchladíte pokud v obou místnostech spí lidé). Náš pokoj byl v budově A v posledním čtvrtém patře, což nakonec bylo docela fajn (dole na ulici vedro a vzduch se nehnul, nahoře většinou svěží větřík). Do pokoje se šlo výtahem do 3p. a poté po schodech - vtip je v tom že výtah může až do 4 patra, kde vyjdete na soukromou terasu, která je společná pro více pokojů. Zda je to plus nebo mínus nechám na vás.
Hotel jako takový je v podstatě přímo u pláže a mezi budovami má venkovní jídelnu a bazén, vcelku fajn tam posedět v ranním stínu.
Krom ubytování jsme v podstatě žádnou službu hotelu nevyužili. Recepční byly komunikativní a - co mě velmi překvapilo - nemusel jsem používat ruštinu, všichni recepční uměli anglicky a nebojí se říci že velmi zdatně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lubica Fedorova
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S dovolenkou som bola spokojna, hotel, prostredie zodpovedali cene
S dovolenkou som bola spokojna, hotel, prostredie zodpovedali cene
Pristup k plazi bol dobry, takmer na plazi, ale ra bola spinava, neupravovana
StravaStrava bola priemerna, ale davo sa stale nieco vybrat, urcite by som uvitala viac ovocia, cestivin
UbytovanieIzba bola priestranna, cista,
SlužbySluzby zodpivedali cene, lehatka na plazi, ktory patril hotelu len za peniaze
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Eva H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování skvělý, WiFi chyběla na pokoji, jinak milý personál, jídlo bez chyby....
Ubytování skvělý, WiFi chyběla na pokoji, jinak milý personál, jídlo bez chyby....
Dostupnost perfektní, prostředí jako v Bulharsku, ale mně nevadí
StravaStrava byla perfektní
UbytovanieBezva, jen přistýlky byly trošku horší
SlužbyWifi bych rozsirila
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Jana Kotková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi pěkné
Velmi pěkné
Neni vinou ck, že more bylo jak spenatova polévka, stane se! Jinak ok
StravaPro nenáročné stravniky, snídaně stale stejné, jidla občas nic mic, ale dalo se to jist
UbytovanieKlasika
SlužbyČistota, uklizeno, pěkné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Rudolf Brabec
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naše očekávání bylo splněno. Poklidný městečko.
Naše očekávání bylo splněno. Poklidný městečko.
Pláž blízko, čistá s pozvolným vstupem. Za nás spokojenost.
StravaSnídaně očekávané, ale večeře chuťově zvláštní.
UbytovanieUbytování pěkné . Rodinný hotel s atmosférou.
SlužbyV rámci hotelových možnosti za nás uspokojení na hvězdičku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...