Martinez Hodnotenie: 4/5
od 399 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 399 € za os.
od 267 € za os.
od 337 € za os.
od 506 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 12 hodnotení)
21. najlepšie hodnotený z 62 hotelov v Sozopol
Iveta Kančiová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super dovolena
Super dovolena
Hotel kousicek od plaze cca.3min.cesty!More ciste a na vyradeni uzasne!mega vlny
StravaSnidane super
UbytovanieMensi hotel s prijemnym a vstricnym personalem!
SlužbyNemam co vytknout!naprosta spokojenost!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Eva H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V Sozopolu jsme byli již potřetí. Moc se nám tam libí. Ubytování v hotelu Briz je velmi dobré, čisto, každý den se uklízí, personál velmi příjemný.
V Sozopolu jsme byli již potřetí. Moc se nám tam libí. Ubytování v hotelu Briz je velmi dobré, čisto, každý den se uklízí, personál velmi příjemný.
Pláž je jen kousek od hotelu.Voda byla velmi příjemná. Jen by takový hotel mohl v ceně zajezdu
zabezpečit pro své hosty slunečníky. Plážiček je dost na výběr, tak si každý muže vybrat, kde ulehnou.Písek na pláži je čistý. Okolo samé restaurace. Není problém s jídlem.
Snídaně byly naprosto v pořádku, velký výběr - zelenina, ovoce, sýry, uzenina, vše dle chuti. Není co vytknout.
Ochutnali jsem i jinde mimo hotel jídlo a moc nám chutnalo /však je to na nás nyní vidět/
Kvalita ubytování dobrá. pokoj utulný, čistý, naprostá spokojenost. U pokoje teráska na které se dobře posedělo.
Jen maličkost- na pokoji byla chladnička, která nechladila, spíš hřála.
Služby hotelu jsou dobré. Personíal příjemný, nevtíravý, ochotný pomoci.
Při příjezdu nás od autobusu dovezli taxíkem, což není všude zvykem. Jen při zpáteční cestě mohla být i tato služba zabezpečena.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (16) (0)
Filtrovať recenzie
Vlasta V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Spokojnost
Spokojnost
Na okraji spinava,ale dalej uz bolo more čistejšie
StravaRanajky jednotvarne
UbytovanieV poriadku, ciste, pravidelne upratovanie a menenie uterakov a posteľnej bielizne
SlužbySkvele, rodinny hotel
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
příjemný pobyt, majitel komunikuje anglicky, je vstřícný
příjemný pobyt, majitel komunikuje anglicky, je vstřícný
- cca 200 m od hotelu
- písečná
- hodně pozvolný vstup do moře
- placené části nejsou přeplněné, na volných je poměrně dost lidí, ale pořád je to schůdné
- pouze servírovaná snídaně - na výběr z cca 10 možností, velikost porce pro mě optimální, ale dokážu si představit, že dospělý muž by mohl vnímat (200g) porce jako malé.
Ubytovanie- čistota
- blízko pláže (ale mimo nejfrekventovanější ulici, takže relativně klid)
-
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Monika S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Hotel hezký , klidné místo ,Na čem by měli pracovat je snídaně . Snídaně servírovaná velmi omezený výběr. Salám ten nejobyčejnější co nakoupíte v Makru ,nebyl černý čaj pouze bylinkový., Celý týden toustový chléb 2 ks na osobu. ovoce žádné zelenina na talíři 2 kolečka okurky a 2 měsíčky rajčete. Když jsem požádala o máslo na toust k vajíčkům ,bylo mě řečeno ,že nemám nárok. Po zavolání delegátce a schůzce s ní a vedením hotelu nám bylo řečené, že jsme v Bulharsku a tak to tady chodí. Delegátka byla na straně hotelu. A tak jsme do konce dovolené se stravovaly i soukromě a nosily si na snídani svoje jídlo. Nikdy více do tohoto hotelu nepojedu pokud nebudu chtít skromnou a nezajímavou snídani. Jezdím do Bulharska již mnoho let, ale tento přístup jsem nikde neviděla.
Hotel hezký , klidné místo ,Na čem by měli pracovat je snídaně . Snídaně servírovaná velmi omezený výběr. Salám ten nejobyčejnější co nakoupíte v Makru ,nebyl černý čaj pouze bylinkový., Celý týden toustový chléb 2 ks na osobu. ovoce žádné zelenina na talíři 2 kolečka okurky a 2 měsíčky rajčete. Když jsem požádala o máslo na toust k vajíčkům ,bylo mě řečeno ,že nemám nárok. Po zavolání delegátce a schůzce s ní a vedením hotelu nám bylo řečené, že jsme v Bulharsku a tak to tady chodí. Delegátka byla na straně hotelu. A tak jsme do konce dovolené se stravovaly i soukromě a nosily si na snídani svoje jídlo. Nikdy více do tohoto hotelu nepojedu pokud nebudu chtít skromnou a nezajímavou snídani. Jezdím do Bulharska již mnoho let, ale tento přístup jsem nikde neviděla.
pláž velká v pořádku
StravaServírovaná, pro mě naprosto nedostatečná za peníze ,které jsem za stravu a pobyt zaplatila
Ubytovanieubytování dobré , hezké pokoje a čisto.
Službyslužby průměrné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Iveta Kančiová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super dovolena
Super dovolena
Hotel kousicek od plaze cca.3min.cesty!More ciste a na vyradeni uzasne!mega vlny
StravaSnidane super
UbytovanieMensi hotel s prijemnym a vstricnym personalem!
SlužbyNemam co vytknout!naprosta spokojenost!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Petr Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Určitě doporučiji tuto lokalitu, starý Sozopol je moc pěkný a láká k večerním procházkám a posezením v rozmanitých kavárnách, nebo restauracích. Od tradičních bulharských až po moderní. Jsou zde k vidění staré tradiční stavby, otevřené vykopávky i zrekonstruovaná obvodová obranná zeď na jižní části města. Pavidelné kulturní akce v centru města v otevřeném anfiteatru.
Určitě doporučiji tuto lokalitu, starý Sozopol je moc pěkný a láká k večerním procházkám a posezením v rozmanitých kavárnách, nebo restauracích. Od tradičních bulharských až po moderní. Jsou zde k vidění staré tradiční stavby, otevřené vykopávky i zrekonstruovaná obvodová obranná zeď na jižní části města. Pavidelné kulturní akce v centru města v otevřeném anfiteatru.
Klasické Černé moře. Písečné pláže, moře občas s chaluhami. Pláž byla každý den upravována. Možnost pronájmout slunečníky, lehátka, nebo VIP postele s nebesy. Spousta atrakcí, šlapadla, vodní skůtry, lety na padáku aj. Hned za pláží dlouhá promenáda s obchůdky a restauracemi. Možnost rychlého občerstvení.
StravaV hotelu není kuchyně, proto jen snídaně fornou švédských stolů. Nabídka standartní evropské snídaně, pozdější strávníci však narazí na studené vajíčka, párky a jiné tepelně upravované přílohy, protože kontejnery se stravou nejsou tepelně vyhřívané. Stravování v restauracích je fajn. Záleží na každém, co si vybere z nabídky bulharské, nebo středomořské kuchyně. Ceny velmi příjemné, na rozdíl od těch v Chorvatsku, Francii, Itálii, nebo v Řecku.
UbytovanieMalý a útulný hotel, pravidelný úklid. Pokoje vybaveny klimatizací, wi-fi internetem, malou lednicí. Nachází se cca 250m od nejbližší pláže, Samotná lokace hotelu je mezi starší zástavbou a hotely v první řadě na pláži. Ulice je úzká, jednosměrný velmi malý provoz (spíše je to pěší zóna...). V blízkosti nejsou žádné zábavní zařízení, takže je to relativně klidné misto. Popeláři vyvážejí smetí až ráno :) Uváděné exteriérové fotografie hotelu neodpovídají skutečnosti. V současné době je plocha vedle hotelu osazena stavbou dalšího hotelu, takže není vidět na moře, jak by se z prezentačních snímků mohlo zdát. Během pobytu byla stavba zakonzervována, takže nebyl žádný stavební ruch. V blízkosti hotelu jsou smíšené obchody, pekárny a stánky se zeleninou, nebo restaurace.
SlužbySlužby dobré, ochotný personál. Anglicky, nebo rusky hovořící recepční.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...