Hotel Penzion Bulgaria

Hodnotenie: 2/5

Bulharsko, Prímorsko

Na klidném místě 350 m od pláže Wi-Fi v celém penzionu zdarma

Viac o ubytovaní

od 465 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 432 334

Penzión Bulgaria**


Popis
Penzión Bulgaria sa nachádza v novej časti Primorska, na pokojnom mieste, v blízkosti hotela Malina. Vzdialenosť od severnej pláže je asi 350 metrov, do centra približne 500 metrov. Na chodbe sa nachádza žehliaca doska so žehličkou. Wi-Fi pripojenie je v celom penzióne zdarma.
Ubytovanie
1. Ubytovanie v dvojlôžkových alebo trojlôžkových (3 pevné lôžka) izbách. Každá izba má vlastnú klimatizáciu, chladničku, TV/SAT, vlast­nú kúpeľňu s WC a balkón. Možnosť zapožičania rýchlovarnej kanvice na recepcii.

2. Ubytovanie v štúdiu – vo dvoch samostatných dvojlôžkových izbách (4 pevné lôžka). Vybavenie štúdia tvorí klimatizácia, chladnička, TV/SAT, vlast­ná kúpeľňa s WC a balkón. Možnosť zapožičania rýchlovarnej kanvice na recepcii.
Stravovanie
Nie je v cene zájazdu. CK poskytuje možnosť zakúpiť si raňajky formou bufetu v hoteli Flirt (približne 250 metrov), prípadne možnosť stravovania v reštauračných zariadeniach v letovisku.
Pláže
Priamo v letovisku sú dve pláže - severná a južná. Obidve pláže sú s jemným pieskom a pozvoľným prístupom do mierne sa zvažujúceho mora. Severná pláž sa tiahne od promenády na severnej časti Primorska až po Perlu, rezidenciu bývalého bulharského prezidenta Todora Živkova, začiatok južnej pláže je pri prístave a pokračuje až po ďalšie letovisko Kiten. Na severnej pláži, vzhľadom na jej orientáciu, býva more s väčšími vlnami, na južnej pláži býva pokojnejšia hladina, a preto je vyhľadávaná najmä rodinami s malými deťmi. Na obidvoch plážach sa nachádzajú strediská vodných atrakcií, prezliekarne, sprchy, bary a bufety s rýchlym občerstvením. Obidve pláže sú pod dohľadom plavčíkov. Slnečníky a ležadlá sú za poplatok, dajú sa však využiť aj časti pláží v tesnej blízkosti chránených pieskových dún, ktoré nie sú spoplatnené. Bližšie k penziónu Bulgaria je severná pláž.


Oficiálna kategória **

Naše hodnotenie ***

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 500 m
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • TV TV áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať